Studia - artykuły

tag
Collegium Civitas zaprasza na studia. Uczelnia przygotowała promocję Last Minute dla kandydatów, którzy złożą komplet dokumentów do 29 października. Dzięki temu można zyskać 15% zniżki przy płatności z góry za cały rok lub 10% zniżki przy płatności z góry za semestr studiów.
Komunikacja w promocji zdrowia to nowa specjalność, która pojawiła się Socjologii II stopnia w Collegium Civitas.
Collegium Civitas uruchamia nowy kierunek studiów MBA - Zarządzanie polityką energetyczną i klimatyczną.
Pandemia COVID-19 pokazała, że dzisiejszy rynek pracy wymaga od pracowników elastyczności i otwartości na rozwój w dynamicznie zmieniających się okolicznościach. Warto zatem postawić na zdobycie nowych kompetencji już dziś. Studia podyplomowe w Collegium Civitas dają możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy w wybranej dziedzinie, podniesienia własnych kwalifikacji i kompetencji interpersonalnych, a także nawiązania relacji z przedstawicielami różnych branż.
Rekrutacja na rok akademicki 2021/2022 w Collegium Civitas trwa! Nasza uczelnia, mająca siedzibę na 12. piętrze PKiN, od lat kształci specjalistów z zakresu nauk humanistyczno-społecznych, bezpieczeństwa oraz zarządzania i marketingu. Dowiedz się więcej i odkryj magię studiowania!
Założone w 1950 roku pod auspicjami UNESCO Międzynarodowe Stowarzyszenie Uniwersytetów jest wiodącym globalnym stowarzyszeniem instytucji i organizacji szkolnictwa wyższego z całego świata.
Collegium Civitas zaprasza na studia w roku akademickim 2021/2022. Zapisując się do końca maja możesz skorzystać z promocji Early Birds czyli 20% zniżki w czesnym na I semestr nauki.
XXI w. stawia przed nami wiele wyzwań, także tych związanych z bezpieczeństwem w rzeczywistości realnej i cyfrowej. Poznaj najnowocześniejsze strategie i metody walki z terroryzmem oraz zagrożeniami hybrydowymi na studiach podyplomowych w Collegium Civitas.
Interesujesz się sztuką i kulturą państw basenu Morza Śródziemnego? Chcesz zdobyć dodatkowe kompetencje i wiedzę z zakresu historii filozofii, idei, kultury i sztuki? Trwa rekrutacja na unikatowe studia podyplomowe Dziedzictwo śródziemnomorskie. Kultura, filozofia, sztuka.
Bezpieczeństwo to w dzisiejszym świecie kluczowy element sprawnego zarządzania firmami i instytucjami. Świadomość zagrożeń rośnie, a wraz z nią zapotrzebowanie na wysokiej klasy specjalistów. Stanowiska pracy z sektora analizy danych, cyberbezpieczeństwa czy zarządzania bezpieczeństwem od lat wymieniane są też jako zawody przyszłości [1].
Rektor Collegium Civitas, zważywszy na obecną, wciąż bardzo poważną sytuację pandemiczną w Polsce i innych krajach, podjął decyzję o prowadzeniu w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 wszystkich zajęć dla studentów studiów I i II stopnia w formie online. Podobne stanowisko dotyczy słuchaczy studiów podyplomowych i Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Collegium Dziecięcego, ale regulacje w tym zakresie będą podejmowane oddzielnymi przepisami uczelnianymi. Utrzymany zostanie także system pracy online pracowników administracyjnych z zapewnieniem sprawnego i efektywnego działania całej Uczelni, jak również jej poszczególnych obszarów i działów.
Od 26 marca zajęcia w Collegium Civitas były realizowane wyłącznie metodą e-learningową. Uczelnia jest również w pełni gotowa do prowadzenia zajęć w formule stacjonarnej, online, jak i hybrydowej w nowym roku akademickim. Jako jedna z pierwszych uczelni w Polsce już teraz komunikuje, że w trosce o zdrowie studentów i pracowników skłania się do realizacji zajęć w formule online także w pierwszym semestrze nadchodzącego roku. O tym, jak wyglądał proces wdrażania i prowadzenia nauki zdalnej, mówią studenci, wykładowcy i władze Collegium Civitas.
Collegium Civitas przygotowało promocję dla kandydatów. Złóż komplet dokumentów w dniach 11-25 sierpnia i zyskaj 20% zniżki w czesnym za I semestr studiów.
Collegium Civitas to pierwsza polska uczelnia, która podpisała porozumienie z Instytutem ONZ do spraw Badań i Szkoleń (UNITAR). Porozumienie określa zakres przyszłej współpracy, obejmującej m.in. szkolenia i programy studiów w dziedzinach, takich jak zrównoważony rozwój, bezpieczeństwo międzynarodowe i praworządność.
Collegium Civitas przygotowało promocję dla kandydatów na studia I i II stopnia. Złóż dokumenty do 30 czerwca i nie płać wpisowego oraz zyskaj 10% zniżki w czesnym za I semestr nauki.
15 kwietnia rozpoczęła się rekrutacja na rok akademicki 2020/2021 w Collegium Civitas. Uczelnia oferuje kandydatom unikatowe i nowoczesne specjalności, takie jak cyberbezpieczeństwo, digital marketing, bezpieczeństwo klimatyczne czy analityka danych, big data i kodowanie.
W roku akademickim 2019/2020 warszawskie Collegium Civitas wprowadziło do swojej oferty nowe studia podyplomowe – „Projekty w kulturze. Idea, innowacje, biznes” – skierowane do osób zainteresowanych komercjalizacją działalności artystyczno-kulturalnej i zarządzaniem projektami w tej branży.
O łączeniu biznesu z kulturą i działalnością pozarządową, a także o tym, jak zmieniają się odbiorcy projektów kulturalnych i jak najskuteczniej do nich dotrzeć, z Beatą Dubiel-Stawską, konsultantką, facylitatorką i trenerką od ponad 20 lat działającą w branży kulturalnej, rozmawia Marlena Wieczorek, prezeska Fundacji MEAKULTURA, kierownik studiów podyplomowych „Projekty w kulturze. Idea, innowacje, biznes” w Collegium Civitas.
Funkcjonowanie w XXI wieku nakłada na nas swego rodzaju obowiązki, niezależnie od tego czy chcemy być twórcami i promotorami, czy też wolimy pozostać w gronie odbiorców. Jednym z obowiązków jest obecność w sieci, bez której nawet najmniejsza forma działalności może sprawiać dość duże trudności. Używając słów takich jak „twórcy”, „promotorzy”, „odbiorcy” kierujemy się w stronę marketingu, czyli przestrzeni, która niemal bez przerwy ewoluuje i co chwilę odkrywa przed nami nowe rozwiązania.
Trwa promocja First Minute w Collegium Civitas. Zapisz się do 10 lipca a nie zapłacisz opłaty kwalifikacyjnej oraz zyskasz 15% zniżki w czesnym za I semestr studiów.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności