Studia - artykuły

Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie poszerzył swoją ofertę edukacyjną o nowy kierunek studiów. Można już rejestrować się na Inżynierię produkcji i jakości (studia inżynierskie stacjonarne i niestacjonarne, pierwszego stopnia).
Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie poszerzył swoją ofertę edukacyjną o nowy kierunek studiów. Można już rejestrować się na Informatykę stosowaną (studia inżynierskie pierwszego stopnia, stacjonarne i niestacjonarne).
Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zaprasza do studiowania nowego kierunku studiów. Można już dokonać rejestracji na zarządzanie drugiego stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).
Pierwszy etap potrwa do 30 sierpnia 2024 roku i polega na rejestracji kandydatów w uniwersyteckim systemie rekrutacyjnym oraz złożeniu wymaganych dokumentów. Dla tegorocznych kandydatów przewidziano 57 miejsc.
Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zaprasza na studia stacjonarne drugiego stopnia na kierunku biolingwistyka z komunikacją kliniczną. Czego dowiesz siew trakcie studiów?
Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zaprasza do studiowania nowego kierunku studiów. Można już dokonać rejestracji na zarządzanie (studia stacjonarne i niestacjonarne pierwszego stopnia).
Trwa rekrutacja na studia, które rozpoczną się w semestrze zimowym 2024/2025. Jest to idealna okazja dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe lub zdobyć nowe umiejętności.
1 czerwca 2024 roku rusza elektroniczna rejestracja na studia pierwszego, drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie. Dla nowych studentów Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie przygotował 13 160 miejsc na 78 kierunkach studiów.
19 kwietnia 2024 roku zapraszamy na Dzień Otwarty Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Wydarzenie odbędzie się w Auli Głównej w godzinach od 9.00 do 15.00 (gmach główny, ul. Podchorążych 2).
Trwa dodatkowy nabór na studia pierwszego, drugiego stopnia i jednolite studia magisterskie (stacjonarne i niestacjonarne) w Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie na rok akademicki 2023/2024.
Trwa nabór na studia podyplomowe prowadzone na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.
1 czerwca 2023 roku w Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, rozpoczęła się rekrutacja na rok akademicki 2023/2024 na studia pierwszego, drugiego stopnia, jednolite magisterskie oraz studia podyplomowe.
Jeżeli ktoś chciałbym zapytać „Dlaczego miałbym/miałabym studiować Filozofię rozwoju osobowego z elementami psychologii” albo „Co dadzą mi takie studia?”, to odpowiedzi na tak postawione pytania jest wiele, ale ograniczę się tutaj do zaledwie trzech.
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie przygotował szeroką ofertę studiów podyplomowych. To doskonała propozycja dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe albo zdobyć nowe umiejętności.
Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zaprasza na studia I stopnia na kierunku Visual Studies. Jest nowość w ofercie Uczelni.
Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie uruchomił nowy kierunek studiów II stopnia - jest to Art & science. Zapisy trwają do 25 września.
Filozofia rozwoju osobowego z elementami psychologii to nowy kierunek I stopnia oferowany przez Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Nabór na kierunek będzie trwał do 23 września.
Filologia ukraińska to nowy kierunek pierwszego stopnia na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.
Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej prowadzi nabór na studia na rok akademicki 2022/2023.
Według danych Ministerstwa Edukacji i Nauki Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie był najchętniej wybieraną uczelnią pedagogiczną w roku akademickim 2021/2022.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Pomysły na studia dla maturzystów - ostatnio dodane artykuły
 
Polityka Prywatności