Studia - artykuły

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi uruchamia nowy kierunek studiów podyplomowych, jest to Neuropsychologia.
7 grudnia 2022 r. rektor UMCS prof. dr hab. Radosław Dobrowolski i rektor KUL ks. prof. dr hab. Mieczysław Kalinowski podpisali list intencyjny w sprawie utworzenia i wspólnego prowadzenia nowego kierunku studiów pod nazwą Polish Studies.
Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 9 stycznia zapłacisz 1000zł mniej.
Wieloletnia współpraca Uczelni Nauk Społecznych z Łodzi (UNS) zarówno z podkarpackimi instytucjami szkoleniowymi przy realizacji studiów podyplomowych, jak i społecznością lokalną zaowocowała decyzją o utworzeniu filii uczelni w tym mieście. Rozpoczęcia kształcenia planowane jest wiosną 2023 roku.
Akademia Leona Koźmińskiego jest najlepszą uczelnią biznesową w Europie Środkowo-Wschodniej – wynika z Rankingu Europejskich Szkół Biznesu opublikowanego przez „Financial Times” 5 grudnia 2022 r. W pełnym zestawieniu stu czołowych uczelni z Europy Koźmiński jest na 52. miejscu, a w programie realizowanym wspólnie z ESCP zajmuje wysokie 3. miejsce.
Trwają piłkarskie mistrzostwa świata w piłce nożnej w Katarze. Z tej okazji AWFiS chce pochwalić się absolwentami Uczelni, którzy odgrywają znaczącą rolę. Reprezentacja Polski pierwszy raz od 36 lat wyszła z grupy MŚ i zagra w niedzielę z reprezentacją Francji o awans do ćwierćfinału. Trzymamy kciuki!
Trwa rekrutacja do Programu Mentoringu „IT Power Women”. Lingaro Group uruchamia projekt, aby wspierać studentki kierunków informatycznych i pokrewnych w zaplanowaniu kariery i osiągnięciu sukcesu w branży IT.
Studencie, zastanawiasz się jak spędzić studia? Uczelnia, praca, seriale i sen? Może liczysz na coś bardziej ekscytującego i chcesz robić więcej? Zajrzyj na www.studentpro.pl i poznaj możliwości oraz korzyści, jakie daje zaangażowanie społeczne w działalność studencką na Twojej uczelni.
Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi prowadzi studia podyplomowe na kierunku fotografia. Studia adresowane są nie tylko do pasjonatów fotografii pragnących poszerzyć wiedzę techniczną i rozwinąć umiejętności praktyczne i artystyczne, ale przede wszystkim do ludzi, którzy profesjonalne zdjęcia wykorzystują w pracy zawodowej.
Sopocka Akademia Nauk Stosowanych prowadzi studia podyplomowe finanse i rachunkowość w języku angielskim. Dzięki tym studiom możesz rozwijać swoją karierę zawodową w kraju oraz za granicą.
Studia na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego z "Data Science" mają w całości charakter warsztatowy z naciskiem na stronę aplikacyjną i samodzielne stosowanie omawianych metod w praktyce.
Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie uruchamia nowy kierunek - pielęgniarstwo. Są to stacjonarne studia pierwszego stopnia. Nauka ruszy w marcu a rekrutacja od stycznia.
Z najnowszych danych systemu ELA wynika, że dyplom jest ceniony na rynku pracy. Absolwenci, którzy uzyskali dyplom częściej mają doświadczenie pracy, charakteryzuje ich niższe ryzyko bezrobocia, a ich zarobki są porównywalne lub wyższe od osób, które porzuciły studia. Najnowsze aktualizacje systemu OPI pozwalają także na zobrazowanie sytuacji zawodowej i edukacyjnej studentów, umożliwiają opis aktywności zawodowych i procesów kształcenia doktorantów oraz stanowią wsparcie dla uczelni aplikujących do rankingów międzynarodowych. Nowe funkcje ELA dostępne są dla wszystkich za darmo od 24 listopada 2022 r.
Uniwersytet w Białymstoku zachęca do podnoszenia kwalifikacji na studiach podyplomowych. Więcej wiedzy to więcej możliwości.
Prof. Katharina Boguslawski oraz prof. Piotr Wcisło z Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK zostali laureatami europejskich grantów ERC (European Research Council). To prestiżowe wyróżnienie wiąże się nie tylko z dużymi pieniędzmi na badania, ale jest przede wszystkim globalnie rozpoznawalnym znakiem jakości uczonego.
Programy licencjackie i magisterskie z zakresu finansów i rachunkowości oraz zarządzania – zarówno w języku polskim, jak i angielskim prowadzone w Vistuli – zostały akredytowane przez CIMA (Chartered Institute of Management Accountants).
Politechnika Morska zaprasza na studia II stopnia na kierunku logistyka. Kandydaci mają do wyboru dwie specjalności: logistyka łańcuchów dostaw oraz logistyka offshore.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa przedłuża nabór na studia do 30 LISTOPADA! Ale to nie wszystko! Wejdź na stronę Uczelni i łap okazję! Zyskaj bon edukacyjny „5000 zł na studia w czasach kryzysu jest Twoje!”
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku zachęca do skorzystania z promocji z okazji Black Friday. Opłata rekrutacyjna za studia I i II stopnia, jednolite studia magisterskie oraz studia podyplomowe wynosi 0 zł
Za nami Polski Kongres Przedsiębiorczości - 9. zjazd w Krakowie, podczas którego uczestnicy debatowali o rozwoju, nowoczesności oraz przyszłości polskiego i światowej przedsiębiorczości. To także okazja do spotkań, rozmów oraz poznawania nowych rozwiązań, jak również wyróżnienia najlepszych instytucji nagrodą Fundament 2022.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności