Studia - artykuły

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego uruchamia w roku akademickim 2018/2019 nowy kierunek prowadzony w języku angielskim - Organic Agriculture and Food Production.
Akademia Morska w Szczecinie prowadzi rekrutację na Zarządzanie - nowy kierunek studiów licencjackich na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu.
Wyższa Szkoła Techniczna uzyskała 27 lipca 2018 roku zgodę na prowadzenie kształcenia na kierunku Lekarskim.
Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie zaprasza od października 2018 roku na nowe studia podyplomowe na kierunku Samodzielny koordynator medyczny.
Studia podyplomowe „Coaching zdrowego stylu życia” adresowane są do specjalistów ds. odżywiania i suplementacji, dietetyków, trenerów personalnych, ekspertów treningu motorycznego, nauczycieli WF-u, psychologów, fizjoteraputów oraz osób, dla których zdrowy styl życia staje się filozofią skutecznego funkcjonowania we współczesnym świecie.
Konstytucja dla Nauki została podpisana przez Prezydenta RP – Andrzeja Dudę. Oznacza to, że wejdzie w życie z dniem 1 października 2018 r. Reforma, której domagało się od lat środowisko akademickie, ma na celu stworzenie jak najlepszych warunków do rozwoju polskiej nauki, a także kształcenia kadr przyszłości. Jest pierwszą od lat kompleksową zmianą podejścia do badań naukowych, nauczania studentów i zarządzania uczelnią.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu uruchamia studia dualne na kierunku Finanse i rachunkowość. Będą one realizowane na dwóch specjalnościach: Rachunkowość i audyt finansowy oraz Controlling i finanse przedsiębiorstw.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na studia inżynierskie na kierunku Inżynieria zarządzania oraz Informatyka. Są to nowości w ofercie na rok akademicki 2018/2019.
Studia doktoranckie na nauk o rodzinie oraz studia doktoranckie z Nauk o mediach to nowości w Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie.
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej zaprasza na studia podyplomowe. Uczelnia ostatnio uruchomiła kilka nowych kierunków. Lista nowości poniżej.
Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach uruchomiła nowy kierunek studiów I stopnia: Pielęgniarstwo.
Program studiów w ramach specjalności International business, trade & marketing koncentruje się na praktycznych aspektach rynków globalnych oraz na przekazaniu wiedzy mającej zastosowanie w handlu międzynarodowym, imporcie i eksporcie, międzynarodowym marketingu produktów oraz globalnym zarządzaniu łańcuchem dostaw. Absolwent tej specjalności uzyska wiedzę i kompetencje z zakresu różnych obszarów, w szczególności funkcjonowania małych i średnich firm wchodzących na międzynarodowe rynki.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Przegląd uczelni
w Polsce
Dolno__l__ska_Szko__a_Wy__sza_boks_220.jpg
SGGW_BANER_220x300px_1.jpg
przeglad_uczelni_boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura

Nauka języka za granicą
 
Polityka Prywatności