Studia - artykuły

Collegium Civitas przygotowało promocję dla kandydatów. Złóż komplet dokumentów w dniach 11-25 sierpnia i zyskaj 20% zniżki w czesnym za I semestr studiów.
Konsorcjum Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej i Uniwersytetu Medycznego w Lublinie otrzymało dofinansowania na realizację projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0” w wysokości 1.900 000,00 zł. W konkursie zajęli 7. miejsce na 38 złożonych wniosków.
Jakiś czas temu byłeś studentem? Chcesz powrócić na uczelnię? W Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu właśnie ruszyła akcja „Reaktywuj swoją karierę”. Program ten jest skierowany do wszystkich osób, które były studentami i z różnych przyczyn przerwały kształcenie. Teraz mają szansę rozpocząć naukę jeszcze raz! Akcja promocyjna trwa do 30 września.
Wyższa Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie przygotowała dla kandydatów, którzy złożą dokumenty i zostaną zakwalifikowani na studia 10% zniżki. Promocja trwa do 31 sierpnia.
W nowym roku akademickim 2020/2021 WSPiA rozpocznie zajęcia w systemie mieszanym. W pierwszych miesiącach cześć zajęć odbywać się będzie w formie on-line z możliwością udziału w wykładach „hybrydowych” pozostałe w formie stacjonarnej. Rozważane są także inne możliwości w zależności od bieżącej sytuacji epidemiologicznej. Na wszystkie WSPiA jest bardzo dobrze przygotowana. Pokazuje to podsumowanie semestru letniego zrealizowanego w całości w systemie edukacji zdalnej.
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie zaprasza kandydatów na Grafikę na roczny kurs przygotowawczy. Zajęcia prowadzone są w języku polskim lub angielskim.
Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna przedłużyła promocję. Zapisując się do 20 sierpnia nie zapłacisz opłaty rekrutacyjnej.
Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula przygotowały promocję dla nowych studentów. Zapisując się do 31 sierpnia możesz zyskać 1000zł na start.
W Akademia Sztuki Wojennej trwa rekrutacja na studia cywilne. Sprawdź ofertę i wybierz swój „kierunek na przyszłość”.
Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia prowadzi nabór na studia I i II stopnia, jednolite magisterskie oraz podyplomowe.
Gen. bryg. dr Robert Kosowski został nowym rektorem-komendantem Akademii Sztuki Wojennej.
Lekarze i stomatolodzy łączą pracę etatową i zatrudnienie nie na etat (np. na kontrakt lekarski) oraz pracę na własny rachunek. Przeciętnie rzecz biorąc, jeden absolwent studiów lekarskich pracuje w 1,8 miejscach pracy (uwzględniając samozatrudnienie), a stomatolog w 1,2 miejscach pracy. Oznacza to, że lekarze po ukończeniu studiów masowo pracują, i to w Polsce. Udział osób zatrudnionych sięga w tej grupie aż 95%.
Trwa promocja w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Zapisując się do 7 sierpnia odbierzesz voucher o wartości 50zł, który upoważni Cię do zniżki w semestrze letnim 2021.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi prowadzi nabór na studia. Zapisując się do 10 września skorzystasz z 5% zniżki.
Zajęcia prowadzone w trybie mieszanym: w formie on-line i stacjonarnej oraz możliwość udziału w wykładach „hybrydowych” tak będzie wyglądał początek roku akademickiego 2020/2021 w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej. Decyzja Władz Uczelni co do formy prowadzenia zajęć może jednak ulec zmianie. Wszystko zależy od sytuacji epidemiologicznej na początku roku akademickiego.
Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi zaprasza na studia I stopnia na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne.
Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi zaprasza na studia I stopnia oraz podyplomowe.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza na studia I stopnia na kierunku Modern Business - zarządzanie i rachunkowość.
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 3 sierpnia skorzystasz z promocji.
Niecały rok temu z dniem 1 października 2019 r. w Akademii Sztuki Wojennej rozpoczął swoją działalność Instytut Prawa. Powstał jako samodzielna jednostka naukowo-badawcza podległa bezpośrednio Rektorowi-Komendantowi. Jego celem jest kształcenie na kierunkach Prawo (studia jednolite magisterskie) i Administracja (I i II stopień) oraz przygotowanie cywilnych i wojskowych kadr wyspecjalizowanych w zagadnieniach prawnych, które mogą odgrywać zasadniczą rolę we wzmocnieniu bezpieczeństwa państwa. Warto podkreślić, że jesteśmy pierwszą w naszej historii akademią wojskową, w której kształcimy studentów na kierunku Prawo.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności