Studia - artykuły

Akademia Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki przedłużyła do 2 lipca rekrutację na studia wojskowe.
Cognitive Science oraz International Politics and Diplomacy to dwa nowe kierunki studiów II stopnia prowadzone w języku angielskim, które pojawiły się w ofercie UMK.
Uniwersytet Mikołaja Kopernika po raz kolejny został ujęty w renomowanym QS World University Rankings.
O dostrzeganiu szans i możliwości w każdych okolicznościach, o drodze do zdrowia i poszukiwania szczęścia, o tutoringu i mentoringu w edukacji i biznesie, o tym, co w kontekście RODO wolno, a co jest kategorycznie zabronione, o konfliktach i sposobach ich rozwiązywania, o tym, jak skutecznie negocjować …. O tym wszystkim dowiecie się podczas kolejnej edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń organizowanych online w Akademii WSB w dniach 12-18 czerwca 2021 r.
Od 14 czerwca do 1 lipca Uniwersytet SWPS będzie organizował spotkania online dotyczące najciekawszych kierunków studiów.
W Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego powstał nowy wydział, a dwa zmieniły nazwy. Od nowego roku akademickiego studenci rozpoczną zajęcia na nowym Wydziale Biologii i Biotechnologii oraz Wydziale Rolnictwa i Ekologii, a także Wydziale Ogrodniczym.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli zaprasza na studia. Zapisując się do 15 czerwca możesz skorzystać z promocji i studiować taniej.
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej zaprasza na studia. Nabór na studia I stopnia trwa do 7 lipca natomiast na studia II stopnia do 19 lipca.
Aneta jest absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Ukończyła studia z filologii polskiej ze specjalnością nauczycielską z oligofrenopedagogiką. W rozmowie z Renatą Gasek opowiada o pisaniu książek, pracy z dziećmi i o tym dlaczego warto iść za głosem serca podczas wyboru studiów.
Uczelnia Nauk Społecznych uruchomiała nowy kierunek studiów jednolitych magisterskich, jest to Psychologia, którą w UNS możesz studiować także w wersji skróconej.
Za sprawą politycznych wydarzeń o kampusie w Kortowie usłyszała ostatnio cała Polska. Jednak miejsce to od lat przyciąga studentów z całego kraju, którzy - poza wysokim poziomem studiów - znajdują tu niepowtarzalny klimat i nadzwyczajne widoki. O tym, czym wyróżnia się olsztyński kampus i dlaczego warto wybrać go na miejsce swoich studiów, mówią władze Wydziału Geoinżynierii UWM, znajdującego się w centrum Kortowa.
Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zaprasza na studia w roku akademickim 2021/2022. Nabór rozpoczął się 1 czerwca.
Uniwersytet Gdański zaprasza na studia podyplomowe Mediacje sądowe i interwencja kryzysowa.
Uniwersytet Gdański 1 czerwca rozpoczął rekrutację na rok akademicki 2021/2022.
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie to najstarsza i najlepsza uczelnia przyrodniczo-rolnicza w Polsce. Kształci blisko 16 tys. studentów na 40 kierunkach studiów (w tym 9 prowadzonych w języku angielskim) – od weterynarii i architektury krajobrazu, przez ekonomię i informatykę, po dietetykę i organic agriculture and food production. Tegoroczna rekrutacja rozpoczyna się 7 czerwca.
Uniwersytet w Białymstoku zaprasza na studia. Rekrutacja wystartowała 1 czerwca.
Wyższa Szkoła Menedżerska przygotowała promocję Early Birds dla kandydatów na pierwszy semestr. Ze zniżki możesz skorzystać zapisując się do 17 lipca.
Studiowanie chemii zapewni Ci specjalistyczne umiejętności potrzebne do zbudowania bezpiecznej, satysfakcjonującej i produktywnej kariery.
Sopocka Szkoła Wyższa przedłużyła do 16 czerwca promocję "Wpisowe 0zł" oraz niższe czesne "
Rekrutacja na studia w Wyższej Szkole Zdrowia została już otwarta. Wszystkich zainteresowanych podjęciem studiów zachęcamy do rejestracji online poprzez stronę: https://e.wsz.pl/, a następnie do osobistego złożenia dokumentów bądź dostarczenia ich za pomocą poczty tradycyjnej.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności