Studia - artykuły

Trwa Black Friday w Akademii Leona Koźmińskiego. Tylko w piątek 26 listopada możesz skorzystać z 20% zniżki na praktyczne szkolenia organizowane przez Uczelnię.
Uczelnia Nauk Społecznych posiada w ofercie dwusemestralne studia podyplomowe na kierunku Cyberbezpieczeństwo. dostarczają wiedzę, umiejętności i kompetencje w zakresie współczesnych zagrożeń cyfrowych, bezpieczeństwa systemów informacyjnych, aspektów prawnych cyberbezpieczeństwa, kryptograficznych aspektów ochrony danych, zarządzania ryzykiem w zakresie cyberbezpieczeństwa, systemów bezpieczeństwa sieciowego oraz data mining w cyberbezpieczeństwie.
Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia zaprasza na studia podyplomowe na kierunku kosmetologia medyczna.
Ogłoszony 18 listopada 2021 przez Fundację Edukacyjną Perspektywy ranking MBA potwierdził wcześniejsze doniesienia „Financial Times”. To Akademia Leona Koźmińskiego najlepiej w Polsce kształci przyszłych menedżerów, a prowadzony przez uczelnię od ponad 30 lat kierunek studiów Executive MBA jest najwyżej oceniany zarówno przez absolwentów jak niezależnych ekspertów. Koźmiński jako jedyna polska uczelnia od 2010 roku jest wymieniany w rankingu „Financial Times” wśród stu najlepszych na świecie programów typu Executive MBA, zajmując w nim ostatnio 54. miejsce.
Trwa nabór na studia podyplomowe porozumienie bez przemocy wg Marshalla B. Rosenberga. Planowane rozpoczęcie zajęć w lutym 2022.
Zostały już tylko ostatnie wolne miejsca na podyplomowe studia dokształcające dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej w zakresie edukacji informatycznej. Liczy się kolejność zgłoszeń.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa przygotowała promocję dla absolwentów klas mundurowych. Złóż komplet dokumentów na studia I stopnia w dniach 10-17.11.2021 r. i skorzystaj z okazji studiując o połowę taniej.
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie zaprasza na studia podyplomowe analiza danych i zarządzanie badaniami klinicznymi. Jest to oferta dla osób aktywnych zawodowo. Do Państwa dyspozycji kameralne grupy i renomowani dydaktycy.
Do 15 listopada trwa promocja Last Minute w Uczelniach Vistula.
Podstawowym celem kształcenia na kierunku dietetyka jest wykształcenie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy dzięki szerokiej wiedzy interdyscyplinarnej ze szczególnym uwzględnieniem wiedzy z zakresu nauk o zdrowiu, nauk medycznych oraz wiedzy z zakresu technologii żywności i żywienia będą konkurencyjną, a co ważne pożądaną i poszukiwaną kadrą współpracującą oraz wspierającą lekarzy w procesie leczenia chorób dietozależnych zarówna na lokalnym, krajowym, a także europejskim rynku pracy, a także samodzielną kadrą realizującą się wszystkich obszarach zainteresowania współczesnej dietetyki.
Jesteś studentką kierunku inżynierskiego i chcesz przygotować się do wejścia na rynek pracy? Zastanawiasz się, jak za pomocą technologii możesz przeciwdziałać zmianom klimatu? Chcesz poznać innowacyjne rozwiązania z obszaru przemysłu i infrastruktury? Weź udział w czwartej edycji programu edukacyjnego „Inżynierki 4.0" organizowanego przez Siemens. Uczestnicząc w warsztatach, pozyskasz solidną dawkę wiedzy i dasz sobie szansę na lepszy start zawodowy. Zostań Inżynierką 4.0 i zgłoś swoje uczestnictwo!
Drzwi otwarte organizowane przez Uniwersytet SWPS odbędą się od 15 do 25 listopada. Wszystkie spotkania zaplanowano w formie online.
„Financial Times” podał, które uczelnie najlepiej kształcą przyszłych menedżerów w zakresie ekonomii. Top listę dziesięciu ośrodków na świecie zamyka Akademia Leona Koźmińskiego, a otwiera University of Chicago.
Inżynieria przemysłowa i morskie elektrownie wiatrowe, a na nim – dwóch specjalności: Diagnostyka Systemów Przemysłowych oraz Budowa i Eksploatacja Morskich Systemów Energetycznych od roku akademickiego 2021/2022 – to efekt porozumienia o wzajemnej współpracy, które podpisaliśmy we wrześniu 2020 r. pomiędzy Grupą Azoty Police, Grupą Azoty Polyolefins, Grupą Azoty Police Serwis oraz Akademią Morską w Szczecinie.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej zaprasza na dwuletnie wyższe studia o profilu praktycznym na kierunku Kosmetologia. Studia kończą się uzyskaniem tytułu magistra.
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 2 listopada otrzymasz 300zł zniżki w czesnym.
Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 2 listopada skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 700zł.
Akademia nowoczesnego zarządzania coachingowego to nowe studia podyplomowe w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie. Kierunek startuje w lutym 2022.
Collegium Civitas zaprasza na studia. Uczelnia przygotowała promocję Last Minute dla kandydatów, którzy złożą komplet dokumentów do 29 października. Dzięki temu można zyskać 15% zniżki przy płatności z góry za cały rok lub 10% zniżki przy płatności z góry za semestr studiów.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Zoopsychologia. Kierunek jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku pracy na wszechstronnie wykształconych i efektywnych specjalistów w dziedzinie psychologii zwierząt.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności