Studia - artykuły

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna zaprasza na studia. Do 7 lipca wpisowe 0zł.
Fundacja Edukacyjna Perspektywy opublikowała tegoroczny Ranking Szkół Wyższych. W czołówce bez zmian: pierwsze miejsce dla Uniwersytetu Warszawskiego, drugie dla Uniwersytetu Jagiellońskiego a trzecie przypadło Politechnice Warszawskiej.
Oferta Uniwersytetu Gdańskiego na rok akademicki 2019/2020 to ponad 80 kierunków studiów na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich. Uczelnia proponuje także kształcenie w szkole doktorskiej oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych na studiach podyplomowych. Na nowy rok akademicki zaplanowano osiem nowych kierunków. Rekrutacja na Uniwersytet Gdański rusza 17 czerwca 2019 roku.
Studia prowadzone są w języku angielskim. Są to studia dwusemestralne trwające od października 2019 do czerwca 2020. Na kandydatów czeka 15 miejsc.
Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi zaprasza na studia licencjackie oraz podyplomowe.
Akademia Morska w Szczecinie uruchomiła rekrutację na rok akademicki 2019/2020.
Na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie trwa obecnie internetowa rejestracja kandydatów na studia. Na większości kierunków I stopnia potrwa ona do 10 lipca br. Nieco wcześniej - do 25 czerwca można się rejestrować na kierunki studiów, na których wymagany jest egzamin wstępny przed komisją rekrutacyjną (oferta kształcenia na Wydziale Artystycznym, logopedia z audiologią na Wydziale Humanistycznym oraz pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Wydziale Pedagogiki i Psychologii).
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie prowadzi rekrutację na studia podyplomowe. Zapisy trwają do 30 września 2019 roku.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi prowadzi rekrutację na studia. Zapisując się do 21 lipca możesz skorzystać z 10% rabatu na czesne.
W tym roku Warszawski Uniwersytet Medyczny świętuje jubileusz 20-lecia powstania Wydziału Nauki o Zdrowiu. Przez dwie dekady studia na naszym Wydziale ukończyło prawie 17 tys. absolwentów, zdobywając wykształcenie na pięciu kierunkach: dietetyce, pielęgniarstwie, położnictwie, ratownictwie medycznym i zdrowiu publicznym.
W przededniu rozpoczęcia tegorocznego naboru na studia, w Collegium Novum odbyła się konferencja prasowa, podczas której przedstawiciele Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ przedstawili kluczowe informacje i zasady, którymi będzie rządziła się rekrutacja na studia w UJ w roku akademickim 2019/2020.
Trwają zapisy na studia w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Uczelnia oferuje kierunki stacjonarne, niestacjonarne oraz online.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Przegląd uczelni w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura ZARZĄDZANIE

Nauka języka za granicą
 
Polityka Prywatności