Studia - artykuły

Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na studia podyplomowe. Rekrutacja trwa do 30 września.
18 lipca Uniwersytet Medyczny w Białymstoku rozpoczyna zapisy na studia niestacjonarne na kierunek lekarski i lekarsko-dentystyczny.
Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie poszerzył swoją ofertę edukacyjną o nowy kierunek studiów. Można już rejestrować się na Inżynierię produkcji i jakości (studia inżynierskie stacjonarne i niestacjonarne, pierwszego stopnia).
Rejestracja kandydatów na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie w Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie trwała do 10 lipca.
Szkoła Profesjonalnego Programowania to specjalna jednostka w ramach Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University (WSB-NLU) z siedzibą w Nowym Sączu. To ciekawa propozycja dla wszystkich osób zainteresowanych nauką programowania, które od wielu lat pozostaje jedną z najbardziej pożądanych umiejętności na rynku pracy. Co warto wiedzieć na ten temat?
Promocja dotyczy kandydatów, którzy do 31 lipca złożą i podpiszą dokumenty oraz zostaną zakwalifikowani na studia wyższe w roku akademickim 2024/2025
Nowoczesne, eksperckie stanowisko VR stanowi integralną część wielofunkcyjnej platformy edukacyjnej CYBID. To innowacyjne rozwiązanie umożliwi studentom WSPiA przeprowadzanie dokładnych oględzin miejsca zdarzenia w wirtualnej rzeczywistości, wykonując różnorodne działania, takie jak robienie zdjęć, dokonywanie pomiarów czy oznaczanie śladów.
Marzysz o pracy, która naprawdę zmienia życie młodych ludzi? Chcesz pomóc nieletnim odnaleźć lepszą drogę w życiu? Specjalność „Resocjalizacja nieletnich” na kierunku Pedagogika to idealny wybór dla tych, którzy chcą łączyć swoją pasję z pracą zawodową. Dowiedz się, dlaczego warto studiować tę dziedzinę i jakie umiejętności zdobędziesz, kształtując przyszłość młodzieży.
Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie uruchomiła nabór na pielęgniarstwo w trybie stacjonarnym weekendowym.
Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie poszerzył swoją ofertę edukacyjną o nowy kierunek studiów. Można już rejestrować się na Informatykę stosowaną (studia inżynierskie pierwszego stopnia, stacjonarne i niestacjonarne).
Ratownictwo medyczne z bezpieczeństwem morskim i sektora offshore to nowy kierunek na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, który ma za zadanie przygotować studentów do pracy zarówno w miejscach typowych dla ratowników medycznych:
  • Zespoły Ratownictwa Medycznego,
  • Szpitalny Oddział Ratunkowy,
  • Lotnicze Pogotowie Ratunkowe,
jak i pozyskać kwalifikacje do pracy:
  • na platformach wiertniczych i morskich farmach wiatrowych,
  • do służby w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa (SAR).
Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zaprasza do studiowania nowego kierunku studiów. Można już dokonać rejestracji na zarządzanie drugiego stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).
Pierwszy etap potrwa do 30 sierpnia 2024 roku i polega na rejestracji kandydatów w uniwersyteckim systemie rekrutacyjnym oraz złożeniu wymaganych dokumentów. Dla tegorocznych kandydatów przewidziano 57 miejsc.
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie nawiązała współpracę z Krzysztofem Miruciem - architektem, Członkiem Zarządu L'AB Architekci oraz prowadzącym programy telewizyjne w stacjach HGTV, TVN, TVN STYLE i TVN TURBO.
Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zaprasza na studia stacjonarne drugiego stopnia na kierunku biolingwistyka z komunikacją kliniczną. Czego dowiesz siew trakcie studiów?
Uniwersytet w Siedlcach zaprasza na studia. Uczelnia prowadzi zapisy do 12 lipca.
Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zaprasza do studiowania nowego kierunku studiów. Można już dokonać rejestracji na zarządzanie (studia stacjonarne i niestacjonarne pierwszego stopnia).
Interesujesz się mechanizmami i prawami rządzącymi psychiką? Jednocześnie chcesz wspierać tych, którzy stoją na straży naszego bezpieczeństwa? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś twierdząco, mamy dla Ciebie niezwykłą ofertę. To studia na specjalności „Psychologia służb mundurowych”, dzięki której połączysz swoją pasję z jej praktycznym zastosowaniem.
Studia to czas zdobywania wiedzy, rozwoju osobistego i zawodowego. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób poszukuje rozwiązań, które pozwolą na pogodzenie nauki z pracą oraz życiem prywatnym. Na Uniwersytecie WSB Merito w Poznaniu od października studenci kierunku zarządzanie będą mogli korzystać z unikalnego programu Hi Flex, który oferuje niezwykłą elastyczność studiowania. Co to oznacza w praktyce i dlaczego jest to projekt pionierski na polskim rynku edukacyjnym? Przyjrzyjmy się bliżej tej nowatorskiej formule kształcenia.
Trwa rekrutacja na studia, które rozpoczną się w semestrze zimowym 2024/2025. Jest to idealna okazja dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe lub zdobyć nowe umiejętności.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Pomysły na studia dla maturzystów - ostatnio dodane artykuły
 
Polityka Prywatności