Studia - artykuły

Znajdź nas na    
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie, odpowiadając na zapotrzebowanie regionu na wykwalifikowane kadry niezbędne do realizacji strategii i transformacji energetycznej Polski, rozszerza swoją ofertę edukacyjną o nowy kierunek studiów związany z sektorem offshore. Studia podyplomowe pod nazwą „Bezpieczeństwo i Higiena Pracy w Sektorze Offshore” będą prowadzone we współpracy z międzynarodowymi liderami w branży, takimi jak Dräger, FairWind oraz Ørsted.
Wydział Nauk o Zdrowiu na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie oferuje szeroki wachlarz programów studiów przygotowujących studentów do pracy w różnorodnych dziedzinach związanych z ochroną zdrowia. Wydział kształci nie tylko na kierunkach pielęgniarstwo i położnictwo. Kształci również specjalistów, którzy są w stanie sprostać wyzwaniom współczesnej medycyny i ochrony zdrowia, oferując interdyscyplinarne podejście do edukacji i praktyki zawodowej.
Ratownictwo medyczne z bezpieczeństwem morskim i sektora offshore to nowy kierunek na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, który ma za zadanie przygotować studentów do pracy zarówno w miejscach typowych dla ratowników medycznych:
  • Zespoły Ratownictwa Medycznego,
  • Szpitalny Oddział Ratunkowy,
  • Lotnicze Pogotowie Ratunkowe,
jak i pozyskać kwalifikacje do pracy:
  • na platformach wiertniczych i morskich farmach wiatrowych,
  • do służby w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa (SAR).
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie zaprasza na studia MBA w ochronie zdrowia. Zajęcia prowadzone są w języku polskim i przeznaczone są dla absolwentów studiów I, II stopnia oraz jednolitych magisterskich dowolnego kierunku.
Trwają uzupełniające nabory na studia na Wydziale Farmacji, Biotechnologii Medycznej i Medycyny Laboratoryjnej oraz na Wydziale Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Terminy naboru różnią się w zależności od kierunku.
Zapisz się na ratownictwo medyczne z bezpieczeństwem morskim i sektora offshore w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Jest to nowy kierunek oferowany przez Uczelnię. Kształcąc się na nim zdobędziesz dodatkowe umiejętności, które pozwolą Ci na pracę np. na statkach lub platformach wiertniczych. Rejestracja elektroniczna na niniejszy kierunek trwa do 8 sierpnia br.
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie zaprasza na studia podyplomowe analiza danych i zarządzanie badaniami klinicznymi. Jest to oferta dla osób aktywnych zawodowo. Do Państwa dyspozycji kameralne grupy i renomowani dydaktycy.
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie prowadzi nabór na studia podyplomowe. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie uruchomił nowy kierunek studiów II stopnia. Jest to Zarządzanie w systemie ochrony zdrowia. Kandydaci mogą wybrać kształcenie w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym.
10 maja rozpoczęła się rekrutacja na studia w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.
Jesteś zainteresowany podniesieniem kwalifikacji i kontynuowaniem rozwoju osobistego na podyplomowych studiach medycznych? Zapisz się na Zdrowie publiczne lub Marketing i zarządzanie w ochronie zdrowia w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym.
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie zajął 10 miejsce, awansując z 18. w roku 2019, 26. w 2018 i 30. w 2017 roku. Pozycja w czołówce najlepszych polskich uczelni i zajęcie drugiego miejsca wśród uczelni medycznych – jest ogromnym postępem i awansem. Za ten sukces należą się słowa uznania i podziękowania dla wszystkich wspierających rozwój PUM, szczególnie władzom pod kierownictwem rektora, kadrze dydaktycznej i administracyjnej.
Chcesz studiować kierunki medyczne? Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie oferuje studia na 3 wydziałach i 12 kierunkach.
Trwa nabór na studia prowadzone w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie w roku akademickim 2020/2021.
19 sierpnia wystartuje rekrutacja do Szkoły Doktorskiej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zapisy będą przyjmowane do 30 sierpnia.
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie zaprasza na studia w roku akademickim 2019/2020. Zapisy rozpoczynają się 13 maja.
Wg wiki prawo medyczne to zespół norm prawnych z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, karnego oraz procedur regulujących prawa i obowiązki pacjenta, lekarza (w tym też lekarza dentysty), pielęgniarki, diagnosty laboratoryjnego i innych pracowników ochrony zdrowia. Prawo opisuje też sposób funkcjonowania zakładów opieki zdrowotnej i innych podmiotów świadczących usługi medyczne.
Kanał RSS dla tej listy
Pomysły na studia dla maturzystów - ostatnio dodane artykuły
Artykuł sponsorowany
Jak wyłączyć iPhone’a?
Polityka Prywatności