TYLKO 50 % WPISOWEGO!
Dla osób, które do końca lipca br. złożą dokumenty na studia w Wyższej Szkole Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej przygotowaliśmy rabat na opłatę wpisową: 50 %!
Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego została powołana decyzją Ministra Edukacji Narodowej i Sportu
z dnia 6 października 2003 r. i wpisana do rejestru niepaństwowych
uczelni zawodowych w dniu 14 stycznia 2004 r. pod liczbą porządkową
144. Uczelnia
rozpoczęła swoją działalność uroczystą Inauguracją Roku Akademickiego,
która odbyła się 11 października 2004 r. w Pałacu Kultury Zagłębia w
Dąbrowie Górniczej.
W ciągu niespełna roku działalności Uczelnia uruchomiła trzy kierunki studiów pierwszego stopnia tj.: POLITOLOGIA, PIELĘGNIARSTWO, FIZJOTERAPIA.
Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego posiada uprawnienia do prowadzenia studiów pierwszego stopnia na kierunkach:
- Pielęgniarstwo
(uprawnienia nadane przez Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dn.
1.10.2004. do prowadzenia studiów wyższych zawodowych oraz akredytacja
Ministra Zdrowia z dn. 27.03.2008.)
- Ratownictwo medyczne (uprawnienia nadane przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dn. 9.01.2008. do prowadzenia studiów pierwszego stopnia)
- Położnictwo
(uprawnienia nadane przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dn.
20.03.2008. oraz Umowa z Ministerstwem Zdrowia z dn. 29.05.2008.
zezwalająca na prowadzenie kształcenia zawodowego pielęgniarek i
położnych)
- Fizjoterapia (uprawnienia nadane przez Ministra Edukacji NArodowej i Sportu z dn. 14.03.2005. do prowadzenia wyższych zawodowych)
- Politologia (uprawnienia nadane przez Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dn. 10.12.2004. do prowadzenia studiów wyższych zawodowych)
- Logistyka (uprawnienia do prowadzenia studiów I stopnia nadane przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dn. 16.07.2008r.).
- Zdrowie publiczne
Studia
na poszczególnych kierunkach prowadzone są na poziomie pierwszego
stopnia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym oraz studia podyplomowe.
ostatnia zmiana: 2022-03-01