Rusza konkurs na maskotkę sieci akademików Student Depot

Student Depot ogłasza start konkursu na projekt maskotki, która stanie się symbolem sieci prywatnych akademików Student Depot. Konkurs przeznaczony jest dla grafików, designerów, artystów wizualnych, uczniów, studentów oraz absolwentów - zarówno osób fizycznych, jak i prawnych oraz podmiotów nieposiadających osobowości prawnej, mieszkających w Polsce.

Cel i warunki konkursu

Zadaniem uczestników jest stworzenie oryginalnej maskotki, która będzie wykorzystywana przez organizatora w materiałach promocyjnych, gadżetach, materiałach informacyjnych, reklamach oraz innych mediach. Projekt graficzny powinien być opatrzony opisem idei i koncepcji. Dodatkowo, projekt musi być związany z siecią prywatnych domów studenckich Student Depot.

Zgłoszenia do 30 czerwca 2024 r. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania, zmiany lub przedłużenia konkursu, o czym poinformuje uczestników za pośrednictwem profilu na Instagramie @student_depot_official lub na stronie internetowej www.studentdepot.pl/maskotka.

Jak wziąć udział?

Udział w konkursie jest bezpłatny i całkowicie dobrowolny. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 projekty graficzne. Prace konkursowe należy przesyłać do organizatora w wersji elektronicznej na nośniku elektronicznym (pendrive), w wersji papierowej (format druku A4, na twardym papierze) lub drogą elektroniczną na adres e-mail: kontakt@studentdepot.pl z dopiskiem Maskotka/Mascot w temacie wiadomości.

Kryteria oceny

Projekty będą oceniane pod kątem jakości artystycznej i graficznej, a także użyteczności. Szczególną uwagę komisja konkursowa będzie przykładać do oryginalności, estetyki oraz możliwości edytowania projektu w różnych aplikacjach i sytuacjach wyświetlania.

Nagrody

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę główną w wysokości 5000 zł. Dodatkowo komisja może wyróżnić dwa projekty, które otrzymają nagrody finansowe w wysokości 1000 zł każda. Laureat głównej nagrody, w zamian za przekazanie praw autorskich do projektu maskotki na rzecz organizatora, otrzyma wynagrodzenie obejmujące prawa autorskie do graficznego projektu maskotki.

Podsumowanie

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 10 lipca 2024 r. na koncie Instagram organizatora oraz poprzez bezpośredni kontakt z zwycięzcą. Pełne regulaminy i szczegóły dotyczące konkursu są dostępne na stronie internetowej organizatora.

To wyjątkowa okazja dla kreatywnych umysłów do zaprezentowania swoich umiejętności i wpłynięcia na wizerunek jednej z najbardziej rozpoznawalnych sieci akademików w Polsce.


data ostatniej modyfikacji: 2024-04-18 16:33:58
Komentarze
 
Polityka Prywatności