Promocja na konto dla studentów: Zyskaj z VeloBankiem

Studia to czas wielu zmian i nowych wyzwań. Jednym z nich jest zarządzanie finansami. VeloBank wychodzi naprzeciw potrzebom studentów, oferując atrakcyjne warunki zakładania konta osobistego. Sprawdź, jakie korzyści możesz uzyskać, otwierając VeloKonto, i jak łatwo możesz zyskać dodatkowe środki na start.

Zacznij samodzielne bankowanie z VeloKontem

VeloBank oferuje studentom wyjątkową promocję na otwarcie konta osobistego VeloKonto, która pozwala na uzyskanie aż 600 zł w różnych bonusach. Oto, co możesz zyskać, zakładając konto w VeloBanku:

60 zł na start za zalogowanie się do bankowości mobilnej

Pierwszy bonus, który możesz uzyskać, to 60 zł na start. Wystarczy, że otworzysz VeloKonto oraz konto oszczędnościowe VeloSkarbonka i wyrazisz zgody marketingowe. Następnie, w ciągu 14 dni od aktywacji konta, zaloguj się do bankowości mobilnej. Nagroda 60 zł zostanie wypłacona na Twoje konto oszczędnościowe VeloSkarbonka w ciągu 2 dni.

Do 540 zł zwrotu za zakupy kartą, telefonem lub BLIKIEM

Kolejna atrakcyjna oferta to możliwość uzyskania do 540 zł zwrotu za zakupy. Aby skorzystać z tej promocji, musisz spełnić następujące warunki:

  1. Otwórz VeloKonto oraz VeloSkarbonkę i wyraź zgody marketingowe.
  2. Zasilaj VeloKonto – przez 8 kolejnych miesięcy po miesiącu aktywacji konta dokonuj wpływów w wysokości min. 2 000 zł jednorazowo, aby odbierać zwrot w kolejnym miesiącu.
  3. Płać kartą, telefonem lub BLIKIEM – przez 9 miesięcy odbieraj zwrot równy 5% wartości Twoich płatności bezgotówkowych. Możesz uzyskać do 60 zł w każdym miesiącu.

Sprawdź, co zyskujesz za 0 zł

VeloBank oferuje wiele usług za darmo, co jest szczególnie ważne dla studentów, którzy chcą oszczędzać. Oto lista usług, które otrzymasz za 0 zł:

  • Prowadzenie konta i obsługa karty do konta.
  • Wpłaty i wypłaty z bankomatów BLIKIEM.
  • Wypłaty z bankomatów Planet Cash w Polsce i całej Unii Europejskiej.
  • Przelewy krajowe w bankowości internetowej i mobilnej.
  • Przelewy wewnętrzne z VeloSkarbonki w bankowości internetowej i mobilnej.

Dodatkowo, jeśli zapłacisz 5 razy w miesiącu kartą, telefonem lub BLIKIEM, nie zapłacisz za wypłaty kartą w Polsce z bankomatów innych niż Planet Cash.

Poznaj korzyści VeloKonta

Oprócz powyższych promocji, VeloKonto oferuje szereg innych korzyści, które ułatwiają codzienne bankowanie.

Wybierz kartę

VeloBank umożliwia wybór karty płatniczej, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Bankuj wygodnie

Dzięki bankowości internetowej i mobilnej masz stały dostęp do swoich pieniędzy. Możesz zarządzać swoimi finansami w dowolnym miejscu i czasie.

Bankowość mobilna

Aplikacja mobilna VeloBanku daje dostęp do konta 24/7. Możesz również zlokalizować najbliższą placówkę banku lub bankomat.

Bankowość internetowa

Bankowość internetowa VeloBanku pozwala na zarządzanie wszystkimi produktami bankowymi w jednym miejscu. Możesz wykonywać operacje bankowe bez konieczności wizyty w placówce.

Podsumowanie

Otwieranie konta bankowego to ważny krok w dorosłość. VeloBank, poprzez swoje VeloKonto, oferuje studentom atrakcyjne warunki, które pomogą w zarządzaniu finansami. Z 60 zł na start, możliwością uzyskania do 540 zł zwrotu za zakupy oraz szeregiem darmowych usług, VeloKonto jest idealnym wyborem dla każdego studenta. Nie zwlekaj, otwórz konto w VeloBanku i ciesz się korzyściami już dziś!

Więcej informacji o koncie na stronie banku:

https://www.velobank.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/velokonto-od-18-do-26-lat.html


opublikowano: 2024-06-27
Komentarze
Pomysły na studia dla maturzystów - ostatnio dodane artykuły
 
Polityka Prywatności