Znajdź nas na
Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi prowadzi nabór na studia licencjackie, magisterskie, jednolite magisterskie oraz podyplomowe.
Trwa rekrutacja na studia w Uczelni Lingwistyczno-Technicznej. Zapisy prowadzone są do 22 września.
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu prowadzi rekrutację na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie.
Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (CKP UWM) ogłasza rekrutację na rok akademicki 2024/2025. Jednym z wyróżniających się programów oferowanych w tym roku jest studia podyplomowe „Lider Lean Management w ochronie zdrowia”. Program ten jest skierowany do specjalistów z dziedziny ochrony zdrowia, którzy chcą podnieść swoje umiejętności zarządzania i wdrożyć zasady Lean Management w swojej praktyce.
Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych prowadzi nabór na studia licencjackie i magisterskie na rok akademicki 2024/2025.
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie zaprasza na studia MBA w ochronie zdrowia. Zajęcia prowadzone są w języku polskim i przeznaczone są dla absolwentów studiów I, II stopnia oraz jednolitych magisterskich dowolnego kierunku.
Jeżeli jesteś studentką jednego z kilkuset kierunków na 44 uczelniach technicznych i uniwersytetach - listę znajdziesz na stronie (
lista uczelni i kierunków) - nie zwlekaj i aplikuj. To niepowtarzalna szansa na rozwój, pomoc w karierze zawodowej i konkretne wsparcie finansowe. Jest to pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną. Organizatorami programu są Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel.
Student Depot, sieć domów studenckich, oferuje program stypendialny, który umożliwia zaoszczędzenie aż do 6000 PLN. Program jest skierowany do maturzystów, którzy planują rozpocząć studia w jednym z siedmiu polskich miast: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Lublinie, Łodzi, Poznaniu lub Gdańsku.
Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie zaprasza na studia! Studia w Uniwersytecie Europejskim COLOURS! Wybierz spośród 60 kierunków studiów, takich jak: lekarski, prawo, psychologia, ekonomia, farmacja, fotografia! Ucz się z nami języków obcych! Korzystaj z wymiany międzynarodowej, stypendiów oraz staży krajowych i zagranicznych. Studiuj w Uniwersytecie nowoczesnym, przyjaznym i otwartym! Dołącz do społeczności Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie! Dołącz do Uniwersytetu Europejskiego!
Technologia wirtualnej rzeczywistości zrewolucjonizowała wiele aspektów naszego życia. Nic więc dziwnego, że teraz szturmem podbija sektor edukacji wyższej. Choć początkowo kojarzona głównie z grami i rozrywką, VR oferuje szereg korzyści, które zmieniają sposób uczenia się i nauczania. W niniejszym artykule omówimy najważniejsze zalety kształcenia z zastosowaniem technologii wirtualnej rzeczywistości.
Pragniemy poinformować, że specjalność Administrowanie Ruchem Lotniczym została objęta projektem pn. „Administrowanie przestrzenią powietrzną PRZYSZŁOŚCI – edukacja poprzez symulację i praktykę na potrzeby gospodarki przyszłości” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
Dobrze płatne staże zawodowe, zagraniczne wizyty studyjne, wybitni eksperci-praktycy w obszarze transportu, logistyki, działań urzędów celnych oraz spedycji, program dostosowany do standardów europejskiego rynku pracy i wiele możliwości zawodowych. Od nowego roku akademickiego 2024/2025 w WSPiA kandydaci będą mogli podjąć studia na nowym kierunku Transport-Spedycja-Logistyka.
Co roku tysiące osób chcą wstąpić do Policji. Specjalnie dla ochotników, którzy planują zasilić szeregi tej prestiżowej formacji, Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa kieruje swoją ofertę. Dzięki niej nowi policjanci będą mogli szybciej założyć wymarzony mundur.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii zaprasza na studia podyplomowe. Uczelnia prowadzi je w Poznaniu oraz w oddziale w Szczecinie.
AGH, jedna z czołowych uczelni technicznych w Polsce, uruchomiła 3 czerwca elektroniczną rejestrację na studia I stopnia. Przyszłe studentki i studenci mają do wyboru aż 69 kierunków studiów dostępnych na 17 wydziałach. Tegoroczna oferta zawiera również dwie nowości, które mogą szczególnie zainteresować osoby śledzące najnowsze trendy w nauce i technologii.
Czy można sprawnie połączyć rozwój zawodowy z nauką na uczelni? Dzięki
procedurze PUE jest to jak najbardziej możliwe – jest to rozwiązanie dostępne dla wszystkich osób, które chcą wykorzystać zdobytą wcześniej wiedzę i doświadczenie podczas rekrutacji na studia. Dowiedz się, kto może skorzystać z tego procesu i co warto wiedzieć na temat PEU.
W odpowiedzi na dynamiczny rozwój technologii, Akademia Leona Koźmińskiego uruchamia nowy kierunek studiów magisterskich, który z pewnością przyciągnie uwagę przyszłych projekt managerów, prompt inżynierów, konsultantów z zakresu nowych technologii, specjalistów ds. rozwoju biznesu oraz wszystkich entuzjastów sztucznej inteligencji, wiążących z tym obszarem przyszłość zawodową. Dwuletni program niestacjonarnych studiów, realizowany w języku polskim, rozpocznie się już w październiku 2024.
Przygoda na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie zaczyna się od rekrutacji. Każdy, kto marzy o studiach w malowniczo położonym Kortowie, powinien przygotować się na kilka kroków, które otworzą drzwi do wybranej ścieżki edukacyjnej. Rekrutacja na rok akademicki 2024/2025 już trwa, a szczegóły dotyczące terminów i procedur są kluczowe dla wszystkich kandydatów.
Wybór odpowiedniej matury to kluczowy krok dla tych, którzy marzą o studiach za granicą. Polscy maturzyści mają dwie główne opcje: tradycyjną polską maturę lub międzynarodową maturę (International Baccalaureate - IB). Każda z nich otwiera różne drzwi i oferuje odmienne ścieżki edukacyjne. Przyjrzyjmy się bliżej, czym się różnią i jakie perspektywy dają przyszłym studentom.
3 czerwca wystartowała rekrutacja na studia na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Pierwszy etap naboru potrwa do 11 lipca. Uczelnia oferuje kształcenie na 35 kierunkach studiów prowadzonych w języku polskim oraz na 7 kierunkach prowadzonych w języku angielskim.