Studia - artykuły

Znajdź nas na    
We wtorek 1 czerwca 2021 r. startuje rekrutacja na studia w roku akademickim 2021/2022. Tym razem oprócz czterech sprawdzonych i doskonale przygotowanych kierunków studiów uczelnia przygotowała wiele nowych i atrakcyjnych specjalności, nowoczesne systemy nauczania i sprawdzania wiedzy oraz co najważniejsze jeszcze więcej zajęć praktycznych przygotowujących do pracy zawodowej.
Dla osób z dobrymi wynikami z egzaminów maturalnych oraz sukcesami na olimpiadach, które poszukują możliwości finansowania studiów bądź stypendiów, Akademia Leona Koźmińskiego przygotowała możliwość pokrycia nawet 100% czesnego.
Nauka w systemie online stała się koniecznością podczas pandemii, ale okazało się, że ten tryb edukacji zdał egzamin i zostanie z nami na dłużej.
Od 1 października 2021 r. oferta edukacyjna Akademii Leona Koźmińskiego zostaje uzupełniona o studia niestacjonarne online pierwszego i drugiego stopnia na kierunku zarządzanie. Dla osób, które podejmą naukę w trybie online, przewidziane są dwa zjazdy w semestrze organizowane tradycyjnie na terenie uczelni. Pozostałe zjazdy będą realizowane w trybie kształcenia na odległość.
Wyższa Szkoła Techniczna prowadzi nabór na studia. Zapisując się online do 1 lipca możesz skorzystać z promocji.
Wyższa Szkoła Menedżerska prowadzi nabór na studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie.
Założone w 1950 roku pod auspicjami UNESCO Międzynarodowe Stowarzyszenie Uniwersytetów jest wiodącym globalnym stowarzyszeniem instytucji i organizacji szkolnictwa wyższego z całego świata.
Akademia Ignatianum od 14 czerwca będzie prowadzić rejestrację na studia.
Uczelnia Nauk Społecznych uruchomiła rekrutację na studia w roku akademickim 2021/2022.
Psychologia jest kierunkiem, który od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród kandydatów na studia, również na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. W minionym roku o przyjęcie na jedno miejsce na studia stacjonarne starało się blisko dziesięć osób. Rozmowa za naszą absolwentką, pokazuje jak w tak popularnym kierunku można odnaleźć niszę i dobrze wykorzystać ją w życiu zawodowym.
Analityka danych z wykorzystaniem języka SQL (MS Access i Oracle) oraz narzędzi Business Intelligence (Power BI i Tableau)” to nowość w ofercie studiów podyplomowych na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku uruchomiła nową specjalność na Kosmetologii II stopnia - jest to Kosmetologia w onkologii.
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku rozszerzyła ofertę kształcenia na studiach podyplomowych o Psychodietetykę.
Turystyka i hotelarstwo to nowy kierunek prowadzony w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula natomiast w Akademii Finansów i Biznesu Vistula pojawiły się nowe specjalności na Zarządzaniu, Ekonomii oraz Informatyce.
Interesuje Cię kariera badacza na najlepszych uczelniach na świecie? Szukasz wymagającej szkoły doktorskiej prowadzonej przez jedną z najlepszych szkół biznesu w Europie Środkowej, będącej jednocześnie jednym z najlepszych ośrodków badawczych w tym regionie? Jeśli tak, szkoła doktorska w obszarze nauk społecznych prowadzona w Akademii Leona Koźmińskiego to oferta dla Ciebie. 
Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie rozpoczął 5 maja nabór na studia anglojęzyczne, natomiast 1 czerwca rozpocznie się rekrutacja na studia prowadzone w języku polskim.
Trwa rekrutacja studentów polskich uczelni do obsługi Pawilonu Polski podczas Expo 2020.
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej zaprasza na studia. Nabór na rok akademicki 2021/2022 rozpocznie się 1 czerwca.
Zapisz się do końca maja na studia w Wyższej Szkole Bankowej w Gdyni i skorzystaj z jubileuszowego rabatu z okazji 10-lecia uczelni.
Uczelnie Vistula oficjalnie zawarły umowę o współpracy z UNAP – Stowarzyszeniem Narodów Zjednoczonych w Polsce. Porozumienie w tej sprawie podpisali – dr Bartłomiej E. Nowak, prezes Grupy Uczelni Vistula, dr hab. Wawrzyniec Konarski, rektor AFiB Vistula oraz Adam Dziedzic, prezes UNA w Polsce. Organizacja ma już swoje biuro w naszym kampusie. Realizuje projekty wspierające i upowszechniające wiedzę nt. ONZ i roli, jaką odgrywa w niej Polska. Prowadzi programy z zakresu zrównoważonego rozwoju, praw człowieka, aktywności obywatelskiej, edukacji i demokracji.
W największych studenckich miastach w Polsce hulajnogi elektryczne stały się integralną częścią ulicznego krajobraz. Prawdopodobnie zauważyłeś, że coraz więcej osób porusza się niemal bezgłośnie takimi pojazdami. Może i Ty masz lub dopiero rozważasz zakup hulajnogi elektrycznej, by w wygodny i ekologiczny sposób dojeżdżać na uczelnię? Jeśli tak, musisz wiedzieć, że warto mieć ochronę ubezpieczeniową takiego środka lokomocji. Dlaczego? Zaraz dowiesz się więcej.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Pomysły na studia dla maturzystów - ostatnio dodane artykuły
Polityka Prywatności