Studia - artykuły

Trwa promocja w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Zapisując się do 7 sierpnia odbierzesz voucher o wartości 50zł, który upoważni Cię do zniżki w semestrze letnim 2021.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi prowadzi nabór na studia. Zapisując się do 10 września skorzystasz z 5% zniżki.
Zajęcia prowadzone w trybie mieszanym: w formie on-line i stacjonarnej oraz możliwość udziału w wykładach „hybrydowych” tak będzie wyglądał początek roku akademickiego 2020/2021 w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej. Decyzja Władz Uczelni co do formy prowadzenia zajęć może jednak ulec zmianie. Wszystko zależy od sytuacji epidemiologicznej na początku roku akademickiego.
Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi zaprasza na studia I stopnia na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne.
Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi zaprasza na studia I stopnia oraz podyplomowe.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza na studia I stopnia na kierunku Modern Business - zarządzanie i rachunkowość.
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 3 sierpnia skorzystasz z promocji.
Niecały rok temu z dniem 1 października 2019 r. w Akademii Sztuki Wojennej rozpoczął swoją działalność Instytut Prawa. Powstał jako samodzielna jednostka naukowo-badawcza podległa bezpośrednio Rektorowi-Komendantowi. Jego celem jest kształcenie na kierunkach Prawo (studia jednolite magisterskie) i Administracja (I i II stopień) oraz przygotowanie cywilnych i wojskowych kadr wyspecjalizowanych w zagadnieniach prawnych, które mogą odgrywać zasadniczą rolę we wzmocnieniu bezpieczeństwa państwa. Warto podkreślić, że jesteśmy pierwszą w naszej historii akademią wojskową, w której kształcimy studentów na kierunku Prawo.
Trwa rekrutacja na rok akademicki 2020/2021 w AMA Film Academy. Nauka w AMA możliwa jest zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym, a od tego roku na wybranych kierunkach uczyć się można również online – m.in. na kierunku Scenariopisarstwo. Rekrutacja trwa do 30 września 2020.
Do 3 sierpnia trwa promocja na studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.
Uczelnia Społeczno-Medyczna Beaty Mydłowskiej w Warszawie zaprasza na studia na kierunku Dietetyka.
Najpierw nadciąga, a po niej jedna z ważniejszych decyzji życiowych, jaka czeka każdego absolwenta szkoły średniej. Wybrać się na jednolite studia magisterskie, czy podjąć studia wyższe licencjackie, a po nich zdecydować o ewentualnym kontynuowaniu nauki na studiach drugiego stopnia? Wszystko to zależy przede wszystkim od Twoich indywidualnych preferencji i możliwości, a także od oczekiwań co do przebiegu ścieżki kształcenia.
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi zaprasza na studia podyplomowe.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 3 sierpnia możesz skorzystać z promocji.
Historia wojskowa? Ten obszar nauk humanistycznych jest różnie nazywany i definiowany w różnych krajach: w Wielkiej Brytanii — „military history”, „history of wars”, „history of warfare”, w Niemczech — „Kriegsgeshichte”, „Kriegskunstgeshichte” lub „Militärgeschichte”, w Polsce — „historia sztuki wojennej”, „historia wojskowa”, „historia wojskowości”, „historia militarna”.
Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach uruchomiła nowy kierunek studiów podyplomowych - Kryminalistyczne badania dokumentów. Są to jedyne tego typu studia w Polsce.
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku zaprasza na studia I stopnia oraz jednolite magisterskie w języku angielskim.
Obecna, niepewna sytuacja w kraju i na świecie, wpływa na podejmowane decyzje. Niektórzy zastanawiają się, czy spędzić wakacje w kraju, czy za granicą, przed resztą stoją inne życiowe wybory. Wśród nich może być rozważanie pójścia na studia. Czy warto?
Telemedycyna, dzięki której możemy zdalnie, bez wychodzenia z domu, uzyskać poradę lekarską, receptę, zwolnienie, czy wykonać niektóre badania diagnostyczne, to wygodne, a czasem jedyne rozwiązanie, pozwalające na kontakt pacjenta ze służbą zdrowia. To, jak ważne jest sprawne funkcjonowanie usług medycznych świadczonych z wykorzystaniem nowoczesnych, mobilnych technologii, pokazały wydarzenia związane z pandemią koronawirusa. Są to jednak usługi, które wymagają nie tylko odpowiednio wykształconych lekarzy oraz informatyków, ale także menadżerów, którzy sprawnie zarządzają całym procesem.
Akademia Sztuki Wojennej zaprasza na studia cywilne I i II stopnia. Zapisy trwają do 21 sierpnia.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności