Studia - artykuły

Elementem efektywnego funkcjonowania każdej organizacji jest sprawne zarządzanie kadrami. Procesy rekrutacyjne, dobór podstaw zatrudnienia pracowników, efektywne kształtowanie czasu pracy, optymalizacja wynagrodzeń, rozliczanie ubezpieczeń, przygotowanie do kontroli ZUS, US, PIP czy PUODO – to tylko niektóre obszary, w których niezbędni są specjaliści z dość zróżnicowaną wiedzą, szerokimi umiejętnościami i odpowiednimi kompetencjami społecznymi.
1 czerwca 2019 r. WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa rozpoczyna rekrutację na studia w roku akademickim 2019/2020! W tym roku dla przyszłych studentów Uczelnia przygotowała m.in.: 5 nowych i atrakcyjnych specjalności, 4 mocne i sprawdzone kierunki studiów oraz nowoczesne systemy przekazywania i sprawdzania wiedzy.
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Warszawie prowadzi rekrutację na studia I i II stopnia oraz na podyplomowe.
Akademia Ignatianum w Krakowie zaprasza na studia. Rekrutacja rozpoczyna się 3 czerwca i będzie trwać do 13 lipca.
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie prowadzi zapisy na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie.
Uniwersytet Morski w Gdyni zaprasza na studia I i II stopnia.
Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu zaprasza na studia filologiczne. Rekrutacja trwa do 30 września i prowadzona jest na podstawie egzaminu dojrzałości.
Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia zaprasza na studia. Rekrutacja na rok akademicki 2019/2020 trwa do 21 września. Okres promocyjny na opłatę wpisową do dnia 10 sierpnia. Opłata rekrutacyjna – 0 zł.
Od roku akademickiego 2019/2020 Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie uruchamia nowy kierunek studiów I stopnia prowadzony w języku angielskim: Information Management.
Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na studia. Zapisując się do końca maja skorzystasz z promocji 600 zł zniżki w czesnym.
Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi zaprasza na studia. Rekrutacja trwa do 30 września 2019 roku.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu zaprasza na studia. Zapisując się do 30 maja możesz skorzystać z promocji i studiować 600zł taniej oraz nie uiszczać wpisowego.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Przegląd uczelni w Polsce
przeglad_uczelni_boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura WSZOP
miniatura

Nauka języka za granicą
 
Polityka Prywatności