Studia - artykuły

Prawo podatkowe to studia podyplomowe prowadzone przez Akademię Biznesu MDDP we współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego.
Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego rozszerzył ofertę studiów podyplomowych o dwa nowe kierunki: Data Science w zastosowaniach biznesowych. Warsztaty z wykorzystaniem programu R oraz Innowacyjna gospodarka. Rola polityki ekonomicznej.
Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie uzyskała zgodę Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na prowadzenie kierunku Finanse i rachunkowość na studiach I stopnia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.
Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 12 sierpnia skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 600zł.
Trwa rekrutacja w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Zapisy przyjmowane są do 21 września 2019 r. Okres promocyjny na opłatę wpisową trwa do 10 sierpnia.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 12 sierpnia skorzystasz z promocji i możesz zaoszczędzić 300zł.
Dzięki udziałowi w projekcie „Zintegrowany program rozwoju Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej” [POWR.03.05.00-00-Z010/18] finansowanym ze środków Unii Europejskiej, zapisując się na studia we WSEiT rozpoczynające się od października 2019 roku kandydaci, mają niepowtarzalną szansę uzyskać dodatkowe kwalifikacje i umiejętności.
W Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie możesz studiować taniej. Wybierz studia z dofinansowaniem i płać mniej dzięki środkom z Funduszy Europejskich.
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 12 sierpnia możesz zyskać 600zł.
Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna zaprasza na studia. Rekrutacja na studia I stopnia trwa do 30 września natomiast na studia II stopnia do 16 października.
Dwa semestry, blisko 230 godzin zajęć, warsztaty w bazie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, kopalni Kowary, Krajowym Ośrodku Medycyny Hiperbarycznej Instytutu Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni - tak w skrócie można opisać kierunek studiów podyplomowych medycyna ekstremalna i medycyna podróży, który oferuje Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ. Rekrutacja trwa.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zachęca do kształcenia na studiach II stopnia na kierunku Kosmetologia.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Przegląd uczelni w Polsce
WSEiTszczecin_220.jpg
PUM_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura wydział Wzornictwa, autor: Anna Krysiak
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach - 11

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220.gif
 
Polityka Prywatności