Studia - artykuły

Trwa nabór na studia w Szkole Wyższej Ekonomii i Zarządzania w Łodzi. Wpłacając czesne za semestr w dniach od 10 do 31 października 2019 otrzymasz 5% bonifikaty.
AMA Film Academy uruchamia wszystkie kierunki. Nabór jeszcze trwa.
Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach uruchamia dwa nowe kierunki studiów podyplomowych: Medycyna estetyczna oraz Badania kliniczne.
Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie prowadzi dodatkowy nabór na studia niestacjonarne. Zapisy trwają do 9 października.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku zaprasza na studia I stopnia. Dla kandydatów, którzy zapiszą się do końca września uczelnia przewidziała promocję - 0zł wpisowego i niższe czesne.
Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zaprasza na studia licencjackie na kierunku Dietetyka. Po II roku nauki studenci wybierają jedną ze specjalności: poradnictwo dietetyczne lub żywienie w sporcie i odnowie biologicznej.
Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Organizacja i zarządzanie oświatą.
Trwa nabór na studia w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Zapisując się do 30 września skorzystasz z promocji studia taniej o 300zł i 0zł wpisowego.
Do 31 października trwa nabór na studia I i II stopnia oraz podyplomowe w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.
Uczelnia Nauk Społecznych zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna.
Podatki i doradztwo podatkowe to nowa specjalność na kierunku Finanse i rachunkowość w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zaprasza na studia. Zapisując się do 30 września skorzystasz z promocyjnego czesnego i 0zł wpisowego.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Przegląd uczelni w Polsce
UG_przeglad_uczelni_1.jpg
220x300_ogolny_WSPIA.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura WSPiA
miniatura studenci UMK

Nauka języka za granicą
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
 
Polityka Prywatności