Studia - artykuły

Specjalnie dla kandydatów na studia, studentów, absolwentów oraz wszystkich zainteresowanych Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie wystartował z akcją #UMCSonline.
Chyba nikt nie ma złudzeń, że pandemia Koronawirusa wpłynie niemal na każdy obszar życia społecznego w naszym kraju. Zmiany wynikające ze zwiększania dystansu społecznego dotykają też szkolnictwo wyższe w tym studentów.
Na Uniwersytecie Gdańskim aż 73 procent zajęć na studiach stacjonarnych oraz 71 procent na studiach niestacjonarnych odbywa się obecnie w formie zdalnej.
Student, który znalazł się przejściowo w trudnej sytuacji życiowej, może otrzymać w uczelni zapomogę z funduszu stypendialnego. W szczególności podstawą wnioskowania o wsparcie może być utrata przez studenta lub członka jego rodziny źródła dochodu spowodowana ograniczeniami w funkcjonowaniu pracodawców związanymi z sytuacją zagrożenia epidemicznego.
Minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin ogłosił przedłużenie zawieszenia funkcjonowania uczelni do 10 kwietnia. Decyzja spowodowana jest wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce.
Uniwersytet Gdański został powołany 20 marca 1970 roku. Poprzedniczki Uczelni to Wyższa Szkoła Handlu Morskiego w Gdyni oraz Pedagogium w Gdańsku Oliwie. W 1945 r. pierwsza z nich przekształciła się w Wyższą Szkołę Ekonomiczną, a Pedagogium dało początek Wyższej Szkole Pedagogicznej. Z połączenia obu tych szkół powstał Uniwersytet Gdański.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu przedłużyła rekrutację na studia podyplomowe Menadżer BHP z Metodyką. Jeśli polecisz kierunek znajomym możesz studiować za darmo.

Chcesz zostać studentem kierunku medycznego na prestiżowej uczelni warszawskiej? Sprawdź jaki kierunek studiów możesz wybrać na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym!
Wszelkie informacje na temat oferty edukacyjnej naszej uczelni znajdziesz w INFORMATORZE 2020/2021, dostępnym pod linkiem https://rekrutacja-info.wum.edu.pl/informator-wum
Szczegóły dotyczące oferty WUM oraz rekrutacji na rok akademicki 2020/2021 są na stronie www Biura Rekrutacji i Organizacji Kształcenia WUM https://rekrutacja-info.wum.edu.pl/
Czekamy na Ciebie w rekrutacji on-line, w której SARS-Cov-2 nam nie przeszkodzi!
Rektor Uniwersytetu Gdańskiego wydał zarządzenie o przedłużeniu terminu bieżących opłat za usługi edukacyjne do 30 kwietnia 2020 roku.
Jagiellonian University Mediation Team w składzie Marta Nawrocka, Elżbieta Schulz, Antoni Otałęga, Michał Żyłka wygrał 19. edycję najstarszego międzynarodowego konkursu mediacyjnego na świecie INADR International Law School Mediation Tournament w Chicago (4-7 marca 2020).
Pracownicy Instytutu Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, wspólnie z doktorantami, studentami i absolwentami, zadeklarowali bezpłatne wsparcie psychologiczne online dla osób poszukujących pomocy w sytuacji zagrożenia COVID-19.
Nasza Akademia zaprasza uczniów szkół średnich oraz studentów na wykłady online. W okresie zamknięcia szkół i uczelni z powodu pandemii koronawirusa w dniach 18-27 marca każdego dnia (z wyjątkiem soboty) będzie możliwość wzbogacania swojej wiedzy w systemie wirtualnych spotkań z naszymi wykładowcami. Ze względu na tematykę i poziom zaawansowania zainteresują zajęcia zainteresują też z pewnością starsze osoby.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Przegląd uczelni
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220.gif
 
Polityka Prywatności