Znajdź nas na

Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie zaprasza na studia! Studia w Uniwersytecie Europejskim COLOURS! Wybierz spośród 60 kierunków studiów, takich jak: lekarski, prawo, psychologia, ekonomia, farmacja, fotografia! Ucz się z nami języków obcych! Korzystaj z wymiany międzynarodowej, stypendiów oraz staży krajowych i zagranicznych. Studiuj w Uniwersytecie nowoczesnym, przyjaznym i otwartym! Dołącz do społeczności Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie! Dołącz do Uniwersytetu Europejskiego!

Technologia wirtualnej rzeczywistości zrewolucjonizowała wiele aspektów naszego życia. Nic więc dziwnego, że teraz szturmem podbija sektor edukacji wyższej. Choć początkowo kojarzona głównie z grami i rozrywką, VR oferuje szereg korzyści, które zmieniają sposób uczenia się i nauczania. W niniejszym artykule omówimy najważniejsze zalety kształcenia z zastosowaniem technologii wirtualnej rzeczywistości.

Pragniemy poinformować, że specjalność Administrowanie Ruchem Lotniczym została objęta projektem pn. „Administrowanie przestrzenią powietrzną PRZYSZŁOŚCI – edukacja poprzez symulację i praktykę na potrzeby gospodarki przyszłości” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

Dobrze płatne staże zawodowe, zagraniczne wizyty studyjne, wybitni eksperci-praktycy w obszarze transportu, logistyki, działań urzędów celnych oraz spedycji, program dostosowany do standardów europejskiego rynku pracy i wiele możliwości zawodowych. Od nowego roku akademickiego 2024/2025 w WSPiA kandydaci będą mogli podjąć studia na nowym kierunku Transport-Spedycja-Logistyka.

Co roku tysiące osób chcą wstąpić do Policji. Specjalnie dla ochotników, którzy planują zasilić szeregi tej prestiżowej formacji, Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa kieruje swoją ofertę. Dzięki niej nowi policjanci będą mogli szybciej założyć wymarzony mundur.

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii zaprasza na studia podyplomowe. Uczelnia prowadzi je w Poznaniu oraz w oddziale w Szczecinie.

AGH, jedna z czołowych uczelni technicznych w Polsce, uruchomiła 3 czerwca elektroniczną rejestrację na studia I stopnia. Przyszłe studentki i studenci mają do wyboru aż 69 kierunków studiów dostępnych na 17 wydziałach. Tegoroczna oferta zawiera również dwie nowości, które mogą szczególnie zainteresować osoby śledzące najnowsze trendy w nauce i technologii.

Czy można sprawnie połączyć rozwój zawodowy z nauką na uczelni? Dzięki
procedurze PUE jest to jak najbardziej możliwe – jest to rozwiązanie dostępne dla wszystkich osób, które chcą wykorzystać zdobytą wcześniej wiedzę i doświadczenie podczas rekrutacji na studia. Dowiedz się, kto może skorzystać z tego procesu i co warto wiedzieć na temat PEU.

W odpowiedzi na dynamiczny rozwój technologii, Akademia Leona Koźmińskiego uruchamia nowy kierunek studiów magisterskich, który z pewnością przyciągnie uwagę przyszłych projekt managerów, prompt inżynierów, konsultantów z zakresu nowych technologii, specjalistów ds. rozwoju biznesu oraz wszystkich entuzjastów sztucznej inteligencji, wiążących z tym obszarem przyszłość zawodową. Dwuletni program niestacjonarnych studiów, realizowany w języku polskim, rozpocznie się już w październiku 2024.

Przygoda na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie zaczyna się od rekrutacji. Każdy, kto marzy o studiach w malowniczo położonym Kortowie, powinien przygotować się na kilka kroków, które otworzą drzwi do wybranej ścieżki edukacyjnej. Rekrutacja na rok akademicki 2024/2025 już trwa, a szczegóły dotyczące terminów i procedur są kluczowe dla wszystkich kandydatów.

Wybór odpowiedniej matury to kluczowy krok dla tych, którzy marzą o studiach za granicą. Polscy maturzyści mają dwie główne opcje: tradycyjną polską maturę lub międzynarodową maturę (International Baccalaureate - IB). Każda z nich otwiera różne drzwi i oferuje odmienne ścieżki edukacyjne. Przyjrzyjmy się bliżej, czym się różnią i jakie perspektywy dają przyszłym studentom.

3 czerwca wystartowała rekrutacja na studia na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Pierwszy etap naboru potrwa do 11 lipca. Uczelnia oferuje kształcenie na 35 kierunkach studiów prowadzonych w języku polskim oraz na 7 kierunkach prowadzonych w języku angielskim.

Warszawska Uczelnia Medyczna im. Tadeusza Koźluka uruchomiła nowy kierunek studiów, którym jest Elektroradiologia I i II stopnia.

Już po raz trzeci Polska Organizacja Turystyczna i Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska" ogłaszają Konkurs na Najlepszą Pracę Magisterską "Teraz Polska Turystyka". Konkurs, który ma na celu wspieranie młodych, utalentowanych osób, został objęty patronatem honorowym Sekretarza Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, Piotra Borysa.

Akademia Śląska (dawniej Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach) znana przede wszystkim z kierunków technicznych, artystycznych oraz medycznych otwiera nowe ścieżki rozwoju oraz kształcenia i zaprasza do zapoznania się z ofertą Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych.

To wielkie święto dla Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Władze UPJPII oficjalnie ogłosiły powołanie nowego wydziału Uczelni!

Nowe kierunki studiów, dostęp do nowocześnie wyposażonych pracowni, innowacyjne metody kształcenia, najwyższe stawki stypendiów wśród uczelni niepublicznych w regionie, a także wybitna kadra ekspertów-praktyków. To możliwości, które otwiera przed kandydatami na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa w roku akademickim 2024/2025!

Marzysz, aby refleksyjnie i mądrze podchodzić do życia, ale nie wiesz jak?
Zapraszamy Cię na hybrydowe studia magisterskie “Filozofia jako droga do zintegrowanego samorozwoju”, które możesz połączyć z pracą zawodową i innymi obowiązkami. Wykłady, konwersatoria i seminaria on-line, a dodatkowo zjazdy, na których ćwiczymy warsztatowo niezwykle przydatne dziś umiejętności praktyczne mocno związane z mądrością filozoficzną i życiową, np.:
• mindfulness w procesie rozwoju osobowego
• komunikacja interpersonalna
• coaching kognitywny, life coaching i coaching kariery
• sztuka debatowania i public speaking
• argumentowanie i trafny krytycyzm

Uczelnie Vistula rozszerzają właśnie swoją ofertę. To odpowiedź na dynamiczny rozwój technologiczny, zmieniające się trendy społeczno-ekonomiczne oraz globalną konkurencję. Rynek potrzebuje specjalistów w konkretnych dziedzinach. Nowe kierunki i specjalności zostały więc zaprojektowane w reakcji na te potrzeby.

Uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych, praktyczne programy kształcenia, studia prowadzone we współpracy z partnerami biznesowymi, certyfikacja poszczególnych modułów kształcenia, interaktywna formuła spotkań, zarówno w formie online, jak i stacjonarnie, wiedza ekspercka i praktyczny networking – to tylko niektóre z atutów, jakie czekają na słuchaczy studiów MBA, ACCA oraz podyplomowych w Akademii WSB. Właśnie ruszyła rekrutacja na studia, które rozpoczną się w październiku 2024 r.