Studia - artykuły

Znajdź nas na    
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi zaprasza na studia jednolite magisterskie na kierunku Prawo.
Akademia Biznesu MDDP zaprasza na studia podyplomowe, które prowadzone są we współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego.
Trwa rekrutacja uzupełniająca na dualne studia II stopnia w zakresie oceny technologii medycznych DUO OTM.
Zapisz się na studia w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej do 15 września w skorzystaj z 5% zniżki.
Liczba miejsc w polskich akademikach zmniejszyła się w ciągu ostatnich 15 lat o niemal jedną piątą. Zdaniem analityków firmy doradczej Upper Finance, brak odpowiedniej bazy noclegowej może hamować rozwój uczelni i odstraszać zagranicznych studentów. Pomóc mogą prywatne akademiki, budowane przez inwestorów zainteresowanych długoterminowymi zyskami.
Rynek kosmetyczny to jedna z najszybciej rozwijających się branż w Polsce i na świecie. Ta branża czeka na specjalistów. Absolwenci pierwszych w Polsce studiów inżynierskich na kierunku Chemia kosmetyczna w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie bez trudu znajdują zatrudnienie w firmach związanych przemysłem kosmetycznym, jako pracownicy działów badań i rozwoju, organizatorzy produkcji produktów kosmetycznych, szkoleniowcy, konsultanci marketingu i sprzedaży itp.
W Akademii Sztuki Wojennej trwa rekrutacja na studia licencjackie, magisterskie oraz podyplomowe.
W Akademii Sztuki Wojennej przyszli studenci mogą kształcić się na kilkunastu kierunkach: bezpieczeństwo narodowe, bezpieczeństwo międzynarodowe i dyplomacja, bezpieczeństwo informacyjne, bezpieczeństwo wewnętrzne, obronność, logistyka, zarządzanie i dowodzenie, lotnictwo, dowodzenie czy administracja.
Akademia Leona Koźmińskiego zaprasza na nowe studia podyplomowe na kierunku Automatyzacja procesów biznesowych. Rekrutacja trwa do 15 września.
Akademia Leona Koźmińskiego prowadzi do 15 września rekrutację na studia podyplomowe i MBA.
Studia podyplomowe z zarządzania inwestycjami społecznymi to nowa propozycja Uniwersytetu Jagiellońskiego. Trzy semestry nauki pozwolą na wykształcenie profesjonalnych managerów gotowych do kierowania projektami społecznymi i działaniami CSR. Oferta skierowana jest do przedstawicieli firm, korporacji, instytucji publicznych czy NGO, a także planujących karierę w tych obszarach.
Na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie trwa obecnie rekrutacja na studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia. Prowadzony jest również nabór na ponad 70 kierunków studiów podyplomowych. Kursy te pomagają rozwijać ścieżkę kariery i są szansą na zdobycie lepszej posady, a wypalonym zawodowo dają możliwość odświeżenia wiedzy lub zmiany zawodu. Poszerzając kompetencje zarówno zawodowe, jak i psychospołeczne absolwenci tych studiów zwiększają swoją atrakcyjność na rynku pracy.
Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi uruchamia w roku akademickim 2019/2020 dwa nowe kierunki studiów jednolitych magisterskich: Pedagogikę specjalną oraz Pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną.
Od października 2019 roku studenci i wykładowcy studiów licencjackich i magisterskich z finansów i rachunkowości będą korzystać z laboratorium finansowego opartego o technologie Bloomberga. Otrzymają dostęp do pełnego serwisu oraz dodatkowych funkcji edukacyjnych największej agencji informacyjnej na świecie.
Chcielibyście w przyszłości ratować ludzkie życie i nieść profesjonalną pomoc w sytuacjach zagrożenia zdrowia? A może planujecie zostać specjalistami w zakresie zdrowia publicznego, zajmować się profilaktyką chorób i promocją zdrowia? Wydział Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego stwarza takie możliwości!
Ponad 20 procent więcej kandydatów niż w ubiegłym roku wybrało studia w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej, a najpopularniejszy jest nowy kierunek studiowania „administracja / zarządzanie”, który wybrało prawie 60 procent więcej kandydatów niż w ubiegłym roku. Tak wygląda podsumowanie I tury rekrutacji w WSPiA zakończonej 7 sierpnia 2019 r. To pokazuje, że kandydaci, szukając oferty dla siebie, wybierają mocne, dobre i sprawdzone kierunki studiów.
Akademia Górniczo-Hutnicza prowadzi rekrutację do Szkoły Doktorskiej. Zapisy trwają do 6 września 2019 roku.
W czasie tegorocznej rekrutacji na Uniwersytecie Gdańskim najpopularniejsze wśród kandydatów kierunki studiów to Kryminologia, Produkcja form audiowizualnych, Filologia angielska, Zarządzanie instytucjami artystycznymi spec. menedżerska, Skandynawistyka, Psychologia. Dużą popularnością cieszyły się także Informatyka (profil praktyczny), Wiedza o filmie i kulturze audiowizualnej, Sinologia, Bezpieczeństwo narodowe, Amerykanistyka. Są to wyniki rekrutacji na zdecydowaną większość kierunków studiów stacjonarnych pierwszego stopnia oraz jednolitych magisterskich. Na podsumowanie rekrutacji na Uniwersytecie Gdańskim trzeba poczekać, gdyż trwa rekrutacja na studia stacjonarne drugiego stopnia oraz studia niestacjonarne. Rozpoczęły się także pierwsze nabory dodatkowe, w tym na studia stacjonarne pierwszego stopnia.
Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na darmowe studia na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Liczba miejsc ograniczona.
Akademia Leona Koźmińskiego otrzymała po raz trzeci ocenę wyróżniającą dla kierunku Zarządzanie, przyznaną przez Polską Komisję Akredytacyjną.
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych zaprasza na studia MBA dla branży IT. Rekrutacja trwa do 15 sierpnia lub do wyczerpania miejsc.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Pomysły na studia dla maturzystów - ostatnio dodane artykuły
Polityka Prywatności