Studia - artykuły

Znajdź nas na    
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi zaprasza na studia jednolite magisterskie na kierunku Psychologia.
Uczelnia Nauk Społecznych zaprasza na studia podyplomowe. Wszystkie programy kształcenia oparte są na profilu praktycznym, pozwalającym na rozwijanie wiedzy stosowanej oraz praktycznych umiejętności i kompetencji społecznych, zmierzających do przygotowania słuchaczy do pracy zespołowej oraz projektowej, efektywnego wykorzystania pozyskanych wiadomości oraz budowania optymalnej ścieżki kariery zawodowej.
Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi zaprasza na studia. Tylko do 31 promocja 0zł opłaty rejestracyjnej.
Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 24 lipca 2019 r. Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie otrzymała uprawnienia do prowadzenia studiów pierwszego stopnia - studia inżynierskie o profilu praktycznym na kierunku CHEMIA ŻYWNOŚCI. Warto zaznaczyć, że są to pierwsze 3,5-letnie studia inżynierskie na kierunku CHEMIA ŻYWNOŚCI w Polsce.
Funkcjonowanie w XXI wieku nakłada na nas swego rodzaju obowiązki, niezależnie od tego czy chcemy być twórcami i promotorami, czy też wolimy pozostać w gronie odbiorców. Jednym z obowiązków jest obecność w sieci, bez której nawet najmniejsza forma działalności może sprawiać dość duże trudności. Używając słów takich jak „twórcy”, „promotorzy”, „odbiorcy” kierujemy się w stronę marketingu, czyli przestrzeni, która niemal bez przerwy ewoluuje i co chwilę odkrywa przed nami nowe rozwiązania.
Zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie analityki stale wzrasta, co wyraźnie potwierdza raport "The Future of Jobs" opracowany podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos w 2018 r. Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie śledzi na bieżąco wymagania rynku pracy i pracodawców i w oparciu właśnie o te standardy powstał kierunek Zarządzanie strategiczne.
Uniwersytet Gdański zaprasza na studia interdyscyplinarne II stopnia na kierunku Ubezpieczenia.
19 sierpnia wystartuje rekrutacja do Szkoły Doktorskiej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zapisy będą przyjmowane do 30 sierpnia.
Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na studia. Do 12 sierpnia trwa promocja w czesnym
Trwa promocja w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Zapisując się do 12 sierpnia studia taniej o 300zł i 0zł wpisowego.
Zapisz się do 25 sierpnia na studia w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi a otrzymasz 8% zniżki na I rok nauki.
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego zaprasza na studia w roku akademickim 2019/2020. Zapisy przyjmowane są do końca września.
Trwają zapisy na kierunki Executive MBA w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Studia prowadzone są w języku polskim oraz w języku angielskim.
Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej zaprasza na studia MBA oraz podyplomowe. Zapisując się do 10 sierpnia otrzymasz bonifikatę w wysokości 700zł.
Do końca lipca br. trwa I tura rekrutacji na studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Uczelnia oferuje kierunki w trybie dziennym, zaocznym oraz (uwaga!) od tego roku akademickiego także w trybie wieczorowym.
Popularne w Europie studia praktyczne, zwane dualnymi, podczas których naukę i przedmioty teoretyczne uzupełnia praktyka zawodowa u pracodawcy zyskują zwolenników także w Polsce. W Akademii Leona Koźmińskiego od października rusza nowy kierunek „Zarządzanie w sektorze QSR (quick service restaurants)”, który powstał we współpracy z McDonald’s Polska.
Finanse i rachunkowość, informatyka, logistyka, turystyka i rekreacja, zarządzanie, dietetyka oraz ekonomia to najbardziej popularne w tym roku kierunki studiów w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. SGGW zakończyła pierwszy etap rekrutacji na studia. Kolejne tury rekrutacji potrwają do połowy sierpnia.
Rozmowa z dr. hab. Marcinem Kurkiem z Katedry Techniki Projektowania Żywności Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie o zdobyciu tytułu Najzdolniejszego Młodego Naukowca w Polsce, błonniku pokarmowym oraz podejściu do nauki.
Dział Rekrutacji na Studia UJ przedstawił wyniki pierwszego cyklu naboru kandydatów, który prowadzony był na studia pierwszego stopnia i jednolite magisterskie. Z udostępnionych danych odczytać można nazwy kierunków, które przyciągnęły największą ilość kandydatów na studentów, a także ilość osób ubiegających się o miejsce na poszczególnych kierunkach.
W czwartek 11 lipca o północy zakończyła się rejestracja na studia stacjonarne I stopnia i jednolite studia magisterskie. Kandydaci mogli wybierać spośród 109 kierunków.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Pomysły na studia dla maturzystów - ostatnio dodane artykuły
Polityka Prywatności