Znajdź nas na

Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi zaprasza na studia. Tylko do 31 promocja 0zł opłaty rejestracyjnej.

Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 24 lipca 2019 r. Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie otrzymała uprawnienia do prowadzenia studiów pierwszego stopnia - studia inżynierskie o profilu praktycznym na kierunku CHEMIA ŻYWNOŚCI. Warto zaznaczyć, że są to pierwsze 3,5-letnie studia inżynierskie na kierunku CHEMIA ŻYWNOŚCI w Polsce.

Funkcjonowanie w XXI wieku nakłada na nas swego rodzaju obowiązki, niezależnie od tego czy chcemy być twórcami i promotorami, czy też wolimy pozostać w gronie odbiorców. Jednym z obowiązków jest obecność w sieci, bez której nawet najmniejsza forma działalności może sprawiać dość duże trudności. Używając słów takich jak „twórcy”, „promotorzy”, „odbiorcy” kierujemy się w stronę marketingu, czyli przestrzeni, która niemal bez przerwy ewoluuje i co chwilę odkrywa przed nami nowe rozwiązania.

Zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie analityki stale wzrasta, co wyraźnie potwierdza raport "The Future of Jobs" opracowany podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos w 2018 r. Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie śledzi na bieżąco wymagania rynku pracy i pracodawców i w oparciu właśnie o te standardy powstał kierunek Zarządzanie strategiczne.

Uniwersytet Gdański zaprasza na studia interdyscyplinarne II stopnia na kierunku Ubezpieczenia.

19 sierpnia wystartuje rekrutacja do Szkoły Doktorskiej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zapisy będą przyjmowane do 30 sierpnia.

Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na studia. Do 12 sierpnia trwa promocja w czesnym

Trwa promocja w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Zapisując się do 12 sierpnia studia taniej o 300zł i 0zł wpisowego.

Zapisz się do 25 sierpnia na studia w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi a otrzymasz 8% zniżki na I rok nauki.

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego zaprasza na studia w roku akademickim 2019/2020. Zapisy przyjmowane są do końca września.

Trwają zapisy na kierunki Executive MBA w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Studia prowadzone są w języku polskim oraz w języku angielskim.

Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej zaprasza na studia MBA oraz podyplomowe. Zapisując się do 10 sierpnia otrzymasz bonifikatę w wysokości 700zł.

Do końca lipca br. trwa I tura rekrutacji na studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Uczelnia oferuje kierunki w trybie dziennym, zaocznym oraz (uwaga!) od tego roku akademickiego także w trybie wieczorowym.

Popularne w Europie studia praktyczne, zwane dualnymi, podczas których naukę i przedmioty teoretyczne uzupełnia praktyka zawodowa u pracodawcy zyskują zwolenników także w Polsce. W Akademii Leona Koźmińskiego od października rusza nowy kierunek „Zarządzanie w sektorze QSR (quick service restaurants)”, który powstał we współpracy z McDonald’s Polska.

Finanse i rachunkowość, informatyka, logistyka, turystyka i rekreacja, zarządzanie, dietetyka oraz ekonomia to najbardziej popularne w tym roku kierunki studiów w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. SGGW zakończyła pierwszy etap rekrutacji na studia. Kolejne tury rekrutacji potrwają do połowy sierpnia.

Rozmowa z dr. hab. Marcinem Kurkiem z Katedry Techniki Projektowania Żywności Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie o zdobyciu tytułu Najzdolniejszego Młodego Naukowca w Polsce, błonniku pokarmowym oraz podejściu do nauki.

Dział Rekrutacji na Studia UJ przedstawił wyniki pierwszego cyklu naboru kandydatów, który prowadzony był na studia pierwszego stopnia i jednolite magisterskie. Z udostępnionych danych odczytać można nazwy kierunków, które przyciągnęły największą ilość kandydatów na studentów, a także ilość osób ubiegających się o miejsce na poszczególnych kierunkach.

W czwartek 11 lipca o północy zakończyła się rejestracja na studia stacjonarne I stopnia i jednolite studia magisterskie. Kandydaci mogli wybierać spośród 109 kierunków.

Uczelnia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom obecnego rynku pracy i stale rozbudowuje swoją ofertę edukacyjną. Przyszli studenci mają do wyboru naukę na kierunkach (również dofinansowanych z UE), dzięki którym uzyskają wysokie kwalifikacje, zdobędą praktyczną wiedzę i doświadczenie w czasie warsztatów i ciekawych case studies.

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Warszawie zaprasza na studia podyplomowe. Rekrutacja trwa do 30 września.