Studia - artykuły

Uniwersytet SWPS zajął pierwsze miejsce wśród polskich uczelni oferujących studia w dziedzinie nauk społecznych, które znalazły się w rankingu Times Higher Education World University Rankings 2022 dla poszczególnych przedmiotów. Pozycja lidera w tym zestawieniu jest potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia oraz najwyższego poziomu naszych badań z zakresu nauk społecznych (nauk socjologicznych, nauk o polityce i administracji, nauk o zarządzaniu i jakości, nauk o komunikacji społecznej i mediach). Dostarcza także dowodów na praktyczne zastosowanie badań naszych naukowców w tworzeniu polityk, municypalnych usprawnień czy pielęgnowaniu dziedzictwa narodowego.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa zaprasza na studia podyplomowe naturoterapia z profilaktyką zdrowia. Celem studiów jest uzupełnienie wiedzy, umiejętnościi kompetencji z zakresu stosowania naturalnych metod terapii dotyczących prowadzenia zdrowego trybu życia, a w tym jego higieny, właściwego odżywiania i utrzymywania aktywności fizycznej, jak również promowania zdrowego stylu życia i pomagania innym m. in. poprzez udzielanie porad w tym zakresie.
Na 54. miejsce (z 63.) awansowały studia Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego w światowym rankingu „Financial Times”. Jako jedyne z Polski są obecne w tym zestawieniu od ponad 10 lat i cały czas mają mocną pozycję wśród setki najlepszych uczelni na świecie. Jednocześnie są to najlepsze i jedyne w zestawieniu studia Executive MBA w Europie Środkowej. Ranking publikuje co roku dziennik „Financial Times”.
Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie zaprasza na szkolenie dla osób ubiegających się o wydanie licencji detektywa.
BEST Gamers Tournament odbędzie się w dniach 29.11-05.12.2021r. Podczas pierwszych pięciu dni uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w prelekcjach i konferencjach prowadzonych przez ludzi zawodowo związanych z branżą gamingową, na Politechnice Warszawskiej.
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji zaprasza na studia podyplomowe rachunkowość budżetowa. Rekrutacja nadal trwa.
Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi nadal prowadzi rekrutację na studia.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi utworzyła nowy kierunek studiów II stopnia - jest to Informatyka. Kandydaci mają do wyboru dwie specjalności: Bazy danych i systemy informatyczne oraz Technologie sieciowe.
Do 15 października trwa rekrutacja na studia cywilne w Akademii Sztuki Wojennej.
Uczelnia Nauk Społecznych się rozrasta, została otworzona filia w Nowym Targu.
Uczelnia Nauk Społecznych zaprasza na studia. Rekrutacja trwa także w październiku.
Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie rozszerzył ofertę studiów II stopnia o Dziennikarstwo przyrodnicze. Rekrutacja trwa do 15 października.
Akademia Humanistyczno-ekonomiczna w Łodzi uruchomiła nowy kierunek studiów I stopnia - jest to Dietetyka.
Nawet najlepiej zapowiadająca się firma, oferująca innowacyjne produkty czy usługi, nie osiągnie długofalowego sukcesu bez profesjonalnego zarządzania. Osoby z funkcjami zarządczymi w organizacjach często mają do wykonania ambitne zadania, wymagające usystematyzowanej wiedzy oraz znajomości najnowszych trendów i narzędzi. Jak je zdobyć? Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia na kierunku Zarządzanie.
Celem projektu jest przygotowanie programu studiów II stopnia o profilu praktycznym na kierunku grafika. Realizacja programu spowoduje nabycie przez studentów oczekiwanych przez pracodawców kompetencji odpowiadających potrzebom gospodarki i społeczeństwa.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa uruchomiła pierwszy kierunek studiów MBA - Menedżer Administracji Biznesowej.
Studia podyplomowe Wyższej Szkole Europejskiej to wypróbowana przez lata, znakomita proporcja między teorią i praktyką, ze środkiem ciężkości przesuniętym wyraźnie ku praktyczności.
Do końca września w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej trwa rekrutacja na 3 letnie studia na kierunku Techniki dentystyczne.
Około 400 studentów zagranicznych z blisko 40 krajów 1 października rozpocznie studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Co trzeci Polak przyznaje, że jest na diecie. Nie ma jednak uniwersalnej diety dla każdego. By dieta nam służyła, musi być skrojona na miarę. Nie dziwią więc ogłoszenia „Dietetyk potrzebny od zaraz”. Profesjonaliści, którzy mają solidną, kompleksową wiedzę z zakresu dietetyki, są dziś poszukiwani i pożądani. Dzięki studiom na kierunku Dietetyka w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula rozwiniesz kompetencje w tym obszarze i odniesiesz sukces.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności