Studia - artykuły

Akademia Leona Koźmińskiego organizuje cykl dni otwartych dotyczących kierunków podyplomowych. Wszystkie spotkania odbędą się w formie online.
23 stycznia 2024 roku w Brukseli odbyło się oficjalne spotkanie przedstawicieli uczelni partnerskich tworzących konsorcjum Uniwersytet Europejski pn. „Step2Green Europe - One Health Approach for a Green University” (SELENE). W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele uniwersytetów partnerskich z: Holandii (AERES Universtiy of Applied Sciences), Francji (Polytechnic Institute UniLaSalle), Niemiec (South Westphalia University of Applied Sciences), Rumunii (University of Agronomic Sciences and Veterinary Medicine of Bucharest), Słowacji (University of Veterinary Medicine and Pharmacy in Košice), Turcji (Ankara University), Włoch (University of Messina) i Polski (University of Agriculture in Krakow).
W Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych możesz studiować informatykę. Są to studia inżynierskie prowadzone w formie stacjonarnej i niestacjonarnej.
Zainteresowanym kandydatom i kandydatkom oferujemy w zimowym naborze trzy kierunki: geoinformatykę oraz gospodarkę przestrzenną prowadzone na Wydziale Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS, a także fizykę techniczną na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS. Internetowa rejestracja potrwa do 19 lutego br.
Studiuj zarządzanie potencjałem pracowniczym na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej i zostań kierownikiem personalnym.
Collegium Humanum zaprasza na studia jednolite magisterskie na kierunku psychologia.
Decyzja o wyborze uczelni to bez wątpienia jeden z najważniejszych życiowych kroków, który może wpłynąć na Twoją przyszłość. Zmieniający się rynek pracy oraz rozwijające się dziedziny nauki sprawiają, że warto dokładnie zastanowić się, gdzie studiować, aby zdobyć nie tylko solidną wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne umiejętności, które będą przydatne w przyszłości. Oto garść cennych wskazówek, jaką uczelnię wybrać.
Akademia Górniczo-Hutnicza rozszerzyła ofertę studiów II stopnia o kilka nowych, atrakcyjnych kierunków.
Akademia Medyczna Humanum zachęca do zapisów na ratownictwo medyczne. Studia prowadzone są w formie stacjonarnej oraz niestacjonarnej.
Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University (WSB-NLU) w Nowym Sączu oraz Stowarzyszenie "ORION" zapowiedzieli rozpoczęcie zapisów na kolejną XI edycję projektu „Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość”. Kontynuując sukces poprzednich edycji, ta inicjatywa ponownie skupia się na popularyzacji wiedzy biznesowej, kształtowaniu przedsiębiorczej postawy wśród młodzieży szkół ponadpodstawowych i promocji lokalnych przedsiębiorstw.
Jak co roku Instytut Fizyki UMCS organizuje cykl bezpłatnych zajęć dla maturzystów. „Pogotowie przedmaturalne z fizyki” to krótki kurs przygotowujący do egzaminu dojrzałości z fizyki na poziomie rozszerzonym. Organizatorzy pragną usystematyzować wiedzę uczniów, zwrócić uwagę na najważniejsze zagadnienia wymagane na egzaminie i uzupełnić ewentualne braki. Już w najbliższą środę, 17 stycznia br. o godz. 9:00, rusza internetowa rejestracja.
Nie musisz czekać do października, aby podjąć studia. Jeśli chcesz, możesz rozpocząć naukę już w marcu. Sprawdź ofertę Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Podejmij studia, które rozpoczynają się od semestru letniego. Rekrutacja trwa.
Akademia Finansów i Biznesu Vistula przygotowała promocję 3x0zł dla kandydatów, którzy zapiszą się na studia do 14 stycznia.
Rekrutacja zimowa to szansa dla tych, którym zależy na szybkim podjęciu studiów lub zmianie uczelni. Jeśli jesteś gotowy do nauki, wybierz swój kierunek i skorzystaj z okazji, by zaoszczędzić czas.
Uczelnia Społeczno-Medyczna prowadzi nabór na zarządzanie zasobami ludzkimi. Jest to specjalność I stopnia online prowadzona na Zarządzaniu.
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało listę projektów zakwalifikowanych do finansowania w ramach Programu Regionalna Inicjatywa Doskonałości 2024-2027. Wśród nich, na pierwszym miejscu w woj. małopolskim znalazł się projekt zespołu kierowanego przez dr hab. Wiolettę Knapik, prof. URK z Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.
Od roku akademickiego 2024/2025 Uniwersytet Gdański uruchomi nowe anglojęzyczne studia II na kierunku Global Studies.
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku przygotował już informator na studia na rok akademicki 2024/2025.
W styczniu oraz na początku lutego odbędą się dni otwarte studiów podyplomowych organizowane przez Akademię Leona Koźmińskiego. Wydarzenia zaplanowano w formie online.
Politechnika Morska w Szczecinie przygotowała już informator dla kandydatów na studia na rok akademicki 2024/2025.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności