Studia - artykuły

Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na studia wieczorowe. Ostatni szansa na zapisy mija 1 października.
W ułożeniu Twojego idealnego kalendarza maturalnych przygotowań pomogą Ci Przemysław Staroń – Nauczyciel Roku 2018, nominowany do Global Teacher Prize 2020, oraz Michalina Mruczyk – psycholog pracująca w szkołach, absolwentka Uniwersytetu SWPS. Spotkanie odbędzie się 21 października o godzinie 18:00 w formie online.
Szkoły policealne to doskonały wybór dla tych, którzy w niedługim czasie chcą zdobyć dobry zawód i usamodzielnić się finansowo lub myślą o założeniu własnego biznesu. Oprócz wysokiego poziomu edukacji ich atutem jest także bardzo duża liczba zajęć praktycznych, z którą nie może równać się oferta uczelni wyższych. 
LEXIS zaprasza na Study UK Europe: Virtual Gateway to UK czyli pierwsze w historii wydarzenie w ramach kampanii Study UK adresowane do kandydatów na studia w Wielkiej Brytanii. Webinarium organizowane jest przez Ambasadę Brytyjską w Warszawie i odbędzie się 1 października o godzinie 15:00.
XXI w. stawia przed nami wiele wyzwań, także tych związanych z bezpieczeństwem w rzeczywistości realnej i cyfrowej. Poznaj najnowocześniejsze strategie i metody walki z terroryzmem oraz zagrożeniami hybrydowymi na studiach podyplomowych w Collegium Civitas.
Interesujesz się sztuką i kulturą państw basenu Morza Śródziemnego? Chcesz zdobyć dodatkowe kompetencje i wiedzę z zakresu historii filozofii, idei, kultury i sztuki? Trwa rekrutacja na unikatowe studia podyplomowe Dziedzictwo śródziemnomorskie. Kultura, filozofia, sztuka.
Bezpieczeństwo to w dzisiejszym świecie kluczowy element sprawnego zarządzania firmami i instytucjami. Świadomość zagrożeń rośnie, a wraz z nią zapotrzebowanie na wysokiej klasy specjalistów. Stanowiska pracy z sektora analizy danych, cyberbezpieczeństwa czy zarządzania bezpieczeństwem od lat wymieniane są też jako zawody przyszłości [1].
Rektor Collegium Civitas, zważywszy na obecną, wciąż bardzo poważną sytuację pandemiczną w Polsce i innych krajach, podjął decyzję o prowadzeniu w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 wszystkich zajęć dla studentów studiów I i II stopnia w formie online. Podobne stanowisko dotyczy słuchaczy studiów podyplomowych i Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Collegium Dziecięcego, ale regulacje w tym zakresie będą podejmowane oddzielnymi przepisami uczelnianymi. Utrzymany zostanie także system pracy online pracowników administracyjnych z zapewnieniem sprawnego i efektywnego działania całej Uczelni, jak również jej poszczególnych obszarów i działów.
Uczniowie już wrócili do szkół, studenci za kilkanaście dni rozpoczną nowy rok akademicki. Jak będzie wyglądał? Uczelnie przygotowują się do nauki po przerwie. Jakie rozwiązania proponują w związku z pandemią? Akademia WSB wprowadza model hybrydowy.
Matura nadciąga, a po niej jedna z ważniejszych decyzji życiowych, jaka czeka każdego absolwenta szkoły średniej. Wybrać się na jednolite studia magisterskie, czy podjąć studia wyższe licencjackie, a po nich zdecydować o ewentualnym kontynuowaniu nauki na studiach drugiego stopnia? Wszystko to zależy przede wszystkim od Twoich indywidualnych preferencji i możliwości, a także od oczekiwań co do przebiegu ścieżki kształcenia. Podpowiadamy, jaki rodzaj studiów możesz wybrać.
Brytyjski dziennik „Financial Times” już po raz szesnasty publikuje ranking studiów magisterskich z zarządzania. Wśród 90 uczelni – światowych liderów kształcenia menedżerów, znalazła się Akademia Leona Koźmińskiego, która w ogólnym zestawieniu jest na 39. miejscu (awans o 3 pozycje w stosunku do ubiegłego roku).
Tylko do 30.09.2020 r. - Oferta LAST MINUTE! Złóż komplet dokumentów wraz z wydrukowanym BONEM EDUKACYJNYM POBRANYM ze strony Uczelni lub uzyskanym z innego źródła i skorzystaj z 500 zł zniżki w opłatach za studia.
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu zaprezentuje swoją ofert studiów podczas Kujawsko-Pomorskiego Salonu Maturzystów. Wydarzenie organizowane przez wydawnictwo „Perspektywy” odbędzie się 25 września, po raz pierwszy w formule online.
Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na studia. Zapisując się do końca września czesne już od 305zł.
Studia psychologiczne to bogate źródło wiedzy o sobie i innych ludziach. Pozwalają zrozumieć mechanizmy zachowań i motywacji człowieka, jego emocje, uczucia, relacje z otoczeniem. Dają także szerokie perspektywy zawodowe. Jeśli marzysz o tym, aby pomagać innym w rozwoju osobistym lub zawodowym - wybierz kierunek Psychologia w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie.
International House zaprasza na kursy stacjonarne i online przygotowujące do matury.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości zaprasza na studia. Zapisując się do 30 września nie zapłacisz wpisowego.
W Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu zostały jeszcze wolne miejsca na Kosmetologii, Dietetyce i studiach podyplomowych.
Uczelnia Społeczno-Medyczna Beaty Mydłowskiej zaprasza na studia na kierunku Dietetyka. Rekrutacja cały czas trwa.
Zdobądź międzynarodowy certyfikat Leadership and Team Skils. Weź udział w szkoleniu Team Leader organizowanym przez Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa w Poznaniu. Zapisy trwają do 13 października.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności