Znajdź nas na

Dlaczego warto studiować w WSBiF? Przede wszystkim dlatego, że kadrę dydaktyczną Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów w Katowicach stanowią pracownicy naukowi, jak również doświadczeni praktycy z rynków finansowych. Ich głównym celem jest wykształcenie specjalistów o pełnym profilu kwalifikacji w zakresie finansów i rachunkowości.

Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia wprowadziła atrakcyjne bonifikaty dla osób zainteresowanych studiami podyplomowymi Podologia kosmetyczna oraz Nowoczesny wizaż i pielęgnacja.

Innowacyjność i wdrażanie reform nauki i szkolnictwa wyższego to priorytety w polskiej nauce.

Prywatna Wyższa Szkoła Businessu, Administracji i Technik Komputerowych zaprasza na nowe studia podyplomowe. Studia przeznaczone są dla osób zajmujących się problematyką bezpieczeństwa informacji, osób, które kreują bezpieczeństwo lub odpowiadają za utrzymanie bezpieczeństwa informacji w firmie.

Aż 48 uczonych zostało nominowanych na profesorów przez prezydenta Bronisława Komorowskiego. „Profesorowie są tymi, którzy pozwalają nam bezpiecznie poruszać się po Wszechświecie” - powiedział prezydent.

Studia podyplomowe to najlepszy sposób podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, a także szansa na możliwość szybkiego przekwalifikowania zawodowego, niezależnie od tego jakie studia magisterskie zostały ukończone. W naszej ofercie dostępne są takie kierunku jak: reklama wizualna, arteterapia czy pedagogika. Poznań to miasto, w którym z pewnością warto studiować - na naszej uczelni.

Studenci z Polski mają szansę na udział w międzynarodowym programie stypendiów naukowych na jednej z trzech najlepszych uczelni wyższych w Europie: Uniwersytecie Cambridge (Wielka Brytania), Instytucie Karolinska (Szwecja) oraz Uniwersytecie Ludwiga Maximiliana (Niemcy).

Studia podyplomowe w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu to gwarancja kadry najlepszych specjalistów, nowatorskie programy zajęć, autorskie programy dydaktyczne i program zajęć dopasowany do potrzeb przyszłych absolwentów.

Nie było zaskoczenia gdy premier ogłaszał nowy skład rządu - Barbara Kudrycka ponownie obejmie stanowisko ministra nauki i szkolnictwa wyższego. Pani Minister to specjalistka prawa administracyjnego, wieloletni rektor niepublicznej Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Białymstoku, była eurodeputowana Platformy Obywatelskiej.

Karta zasad dobrego programu stypendialnego to karta mająca na celu uregulowanie, albo nawet stworzenie pewnych przepisów i zasad warunkujących stypendia przyznawane przez firmy, instytucje pozarządowe, uczelnie wyższe i inne podmioty.

Chcesz pomóc innym? Spróbuj swoich sił na nowych studiach podyplomowych realizowanych przez Internet w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie.

Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza w Lublinie zaprasza na studia podyplomowe na kierunku: Obrót towarowy za granicą.

Gdy za oknem szaro i nieprzyjemnie zimno najlepszym pomysłem na naukę okazuje się nauka w zaciszu ciepłego domu. Ale jak to zrobić? To proste! Wybierz studia podyplomowe w projekcie Wirtualnej Ekonomii.

Projekt EFS E-learning: nowoczesna i innowacyjna uczelnia realizowany jest przez Wyższą Szkołę Finansów i Informatyki im. prof. Janusza Chechlińskiego w Łodzi od listopada 2010 r. Dzięki niemu możesz podjąć studia I stopnia na kierunku ekonomia nie wychodząc z domu.

Studenci na całym świecie zmagają się z problemem drogich podręczników. Szukając wyjścia zdarza się, że łamią prawo. Wydawcy rozwiązania upatrują w e-bookach.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Studenta Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Barbara Kudrycka złożyła gratulacje i życzenia wszystkim studentom. Życzenia te złożyła na ręce przewodniczącej Parlamentu Studentów RP - Dominiki Kity.

Wyższa Szkoła Studiów Międzynarodowych zaprasza na oryginalny i atrakcyjny kierunek studiów podyplomowych - "CHINY WSPÓŁCZESNE. Biznes. Język. Geopolityka. Gospodarka. Kultura".

Pierwszy etap GMC Poland 2011, wirtualnej symulacji biznesowej, w której uczestniczyło dotychczas 40 tys. osób na świecie, właśnie się rozpoczął. Obecnie uczestnicy poznają zasady symulacji, poprzez podejmowanie decyzji w programie treningowym. Organizatorzy po raz kolejny odnotowali rekordową liczbę - 648 zespołów firmowych i studenckich startujących w konkursie.

Fundacja na Rzecz Nauki Polskiej przyznała ostatnie stypendia konferencyjne. Stypendia te otrzymało 40 naukowców. Ich łączna kwota wynosi blisko 125 tysięcy złotych. Stypendyści wezmą udział w międzynarodowych konferencjach, sympozjach i kongresach. Jest niestety i przykra wiadomość: rozstrzygnięta edycja programu jest jednocześnie ostatnią.

Pisałeś pracę magisterską lub inżynierską na temat technologii informatycznych? Jeśli tak, możesz wziąć udział w kolejnej edycji konkursu ABB IT Challenge i wygrać 25 tysięcy złotych.