Znajdź nas na

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej przygotowała już ofertę kształcenia na rok akademicki 2024/2025.

Międzynarodowe studia podyplomowe na kierunku medycyna osteopatyczna rozpoczną się w październiku 2024 roku ale rekrutacja już trwa! Kierunek prowadzony jest przez Warsaw Osteopathic Medicine Academy w oparciu o akredytację Warszawskiej Akademii Medycznej.

Akademia Leona Koźmińskiego znalazła się w rankingu jako jedyna z Polski i najwyżej notowana z Europy Środkowo-Wschodniej. To kolejne potwierdzenie, że uczelnia jest najlepszym partnerem w rozwoju – zarówno dla studentów, słuchaczy, jak i firm.

Akademia Śląska uruchomiła nowy kierunek studiów licencjackich, jest to Zarządzanie.

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Szczecinie zaprasza na studia podyplomowe Postępowanie egzekucyjne i windykacja należności.

Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych prowadzi kształcenie na kierunku psychologia. Możesz studiować w języku polskim lub angielskim.

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku prowadzi kształcenie na kierunku MBA w ochronie zdrowia. Ukończenie tych studiów daje możliwość rozwoju, poszerzenia ścieżki kariery zawodowej i wzmacnia pozycję na rynku pracy.

Połowa ceny za studia podyplomowe w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji to specjalna oferta dla wszystkich, którzy ukończyli studia magisterskie na WSPA w Lublinie.

Uczelnia Społeczno-Medyczna w Warszawie prowadzi kształcenie na studiach I i II stopnia na kierunku pedagogika. Studia pedagogiczne to studia zaskakujące i ciekawe. Źródłem wiedzy o edukacji jest nie jedna, ale wiele dziedzin naukowych. Jest to pierwsze i najpoważniejsze zaskoczenie kandydatów na Pedagogikę.

W ramach studiów MBA – Zarządzanie w Ochronie Zdrowia, prowadzonych przez Akademię Śląską, słuchacze odbywają w placówce Grupy American Heart of Poland wizytę studyjną, która daje możliwość zapoznania się z najlepszymi i najnowszymi praktykami w ochronie zdrowia.

Rusza kolejna edycja warsztatów prawniczych dla licealistek i licealistów przygotowanych przez studentów prawa, działających w Studenckiej Poradni Prawnej ALK.

Decyzją Ministra Edukacji i Nauki z dnia 17 listopada 2023 r. Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie udzielono pozwolenia na utworzenie studiów pierwszego stopnia o profilu praktycznym na kierunku ZDROWIE PUBLICZNE. Podjęcie przez Uczelnię starań o uruchomienie ww. kierunku jest odpowiedzią na rekomendacje środowiska społeczno-gospodarczego oraz samych studentów i absolwentów, którzy naukę na przedmiotowym kierunku chcieli kontynuować właśnie w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Studenci studiów niestacjonarnych na Wydziałach Nawigacyjnym, Mechanicznym oraz Mechatroniki i Elektrotechniki Politechniki Morskiej w Szczecinie mają zajęcia przez 10 tygodni z rzędu (styczeń-marzec), 4 zjazdy po 10 tygodni każdy, po 5-6 dni w tygodniu (pon. - sob.). W tym okresie realizowany jest cały, przewidziany na dany rok, program nauczania.

Już 16 stycznia 2024 roku rozpoczyna się nabór na rok akademicki 2024/2025 w Collegium Da Vinci.

W ostatnich latach zmniejsza się liczba osób podejmujących studia II stopnia. Wzbudza to niepokoje w szkołach wyższych, które obawiają się o spadek atrakcyjności studiów magisterskich w porównaniu do innych opcji, w tym podjęcia pracy zawodowej. W związku z nasilonym zainteresowaniem uczelni problematyką przejścia między studiami pierwszego i drugiego stopnia, eksperci z Ośrodka Przetwarzania Informacji (OPI) wzbogacili Ogólnopolski system monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych (ELA) o nowe dane. Potwierdzają one, że za mniejsze zainteresowanie studiami magisterskimi odpowiadają przede wszystkim zmiany demograficzne, a nie gorsza oferta edukacyjna uczelni i zmiana wzorców zachowań absolwentów studiów licencjackich.

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu przygotowała atrakcyjną promocję z okazji Black Friday. Jeśli w dniach od 24.11.23 r. do 30.11.23 r. złożysz pełną dokumentację rekrutacyjną wraz z podpisanym bonem otrzymasz zniżkę na opłaty za studia w wysokości 1000 zł.

14 listopada podpisane zostało porozumienie o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej i firmą Sii, dzięki któremu firma ta została formalnie wyłącznym partnerem kierunku Data Science, prowadzonego na Wydziale Ekonomicznym. Podpisana umowa otwiera nowe możliwości rozwoju wspomnianego kierunku studiów.

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku to wiodąca uczelnia na rynku niepublicznych szkół wyższych kształcących na kierunkach z obszaru nauk o zdrowiu i nauk medycznych w rejonie Pomorza. Wieloletnie doświadczenie, wybitna kadra, a przy tym nieustające dążenie do rozwoju sprawiły, że Uczelnia w ostatnich latach jeszcze bardziej umocniła swoją pozycję, a efektem tego jest corocznie poszerzana oferta kierunków studiów, a także coraz większa liczba kandydatów pragnących rozpocząć studia na Uczelni, gdzie nowoczesność spotyka się z doświadczeniem.

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. Kazimiery Milanowskiej przedłużyła do końca stycznia rekrutację na wybrane studia podyplomowe: Kompleksowa terapia stóp, Kosmetologia i trychologia estetyczna i Rehabilitacja w pediatrii.

Na Uczelnia Lingwistyczno-Technicznej możesz studiować Neurobiznes. Są to studia podyplomowe, które prowadzone są w formie online.