Znajdź nas na
Gdyby nie było pandemii, uczelnie byłyby pełne studentów. Czy któryś z nich odważyłby się przyjść do szkoły w piżamie? Raczej nie. W trakcie wymuszonej przez okoliczności nauki online, wielu młodych ludzi czuje się jednak zwolnionych z przestrzegania pewnych zasad. Ale warto wziąć się w garść. To kwestia samodyscypliny, szacunku dla siebie i innych. Co jeszcze warto wiedzieć o tym, jak uczyć się online? Mamy dla ciebie kilka wskazówek.
Jaką uczelnię wybrać? Wybierz taką, która da ci wykształcenie poszukiwane i cenione na rynku. Pytanie jednak, jak taką uczelnię zidentyfikować? To wcale nie jest takie trudne. Mamy dla ciebie uniwersalną wskazówkę. Są nią posiadane przez daną szkołę międzynarodowe akredytacje.
Akademia Finansów i Biznesu Vistula zachęca do udziału w cyklu webinarów przygotowanych przez Dział Karier i Praktyk. Dzięki udziałowi w warsztatach otrzymasz dużą dawkę wiedzy, która będzie przydatna w rozwijaniu kompetencji miękkich i poszukiwaniu pracy. Wszystkie webinary odbędą się po polsku i angielsku.
Inauguracja Nowego Roku Akademickiego 2020/2021 odbyła się w Uczelniach Vistula w wyjątkowych okolicznościach. Przyśpieszająca fala pandemii COVID-19 wymusiła formułę hybrydową uroczystości. Wydarzenie było transmitowane online. „Musimy pokazać, my profesorowie i studenci, że da się pracować na odległość, że Internet da się wykorzystywać do intensyfikacji nauki” – powiedział wybitny wykładowca
Akademii Finansów i Biznesu Vistula prof. Witold Orłowski. – Edukacja musi być na czele zmian.
Hiszpański wyparł francuski. Polacy uczą się hiszpańskiego, bo prostu im się podoba. –
To nie jest tak, jak z angielskim, że trzeba go znać, bo jest potrzebny. Hiszpańskiego uczymy się po prostu dla przyjemności – wyjaśnia Karolina Nuria Czępińska, wykładowczyni tego języka w Akademii Finansów i Biznesu Vistula, a także wiceprezes Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich. To język, który pięknie brzmi – dodaje – jest miły dla ucha, kojarzy się z wakacjami, wspaniałą kuchnią i przebogatą kulturą.
Akademia Finansów i Biznesu Vistula uruchomiła kolejny kierunek studiów online. Już teraz możesz studiować stosunki międzynarodowe przez Internet. To odpowiedź na potrzeby rynku i oczekiwania studentów oraz reakcja na dynamicznie rosnący trend. Z każdym rokiem przybywa studentów, którzy wybierają w Vistuli studia online.
Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula przygotowały promocję dla nowych studentów. Zapisując się do 31 sierpnia możesz zyskać 1000zł na start.
Grupa Uczelni Vistula przygotowała dla nowych studentów promocję 3x0 czyli 0zł opłaty rekrutacyjnej, 0zł opłaty wpisowej, 0zł opłaty za 1.miesiąc studiów.
Kierunek Zarządzanie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula na najwyższym, światowym poziomie. Został właśnie wyróżniony przez PMI Global Accreditation Center for Project Management Education Programs (GAC). Specjalność na studiach I stopnia „Zarządzanie projektami w organizacji” otrzymała cenną akredytację PMI GAC. Jej absolwenci mogą być pewni, że posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do odniesienia zawodowego sukcesu. Akredytację zdobyło dotąd zaledwie kilka uczelni w Europie.
Akademia Finansów i Biznesu Vistula rozpoczęła współpracę z Centria University of Applied Sciences. Dzięki temu studenci mogą zyskać podwójny dyplom (double degree) z uczelnią w Finlandii. Rekrutacja trwa do końca maja.
Jakość i skuteczność potwierdzona prestiżową akredytacją – Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula zdobyła THE ICE (The International Centre of Excellence in Tourism and Hospitality Education). To jedna z dwóch najważniejszych na świecie akredytacji dla uczelni o takim profilu. Dzięki niej warszawska uczelnia wchodzi do światowej ligi uczelni turystycznych. To pierwsza taka akredytacja dla polskiej uczelni.
Grupa Uczelni Vistula zaprasza na studia. Do 19 października trwa promocja dla osób rozpoczynających naukę, możesz zyskać nawet 1000zł.
Akademia Finansów i Biznesu Vistula została członkiem European Foundation for Management Development. Do globalnego stowarzyszenia szkół biznesu dołączyła jako 13. instytucja edukacyjna z Polski. EFMD jest uznanym organem akredytującym jakość w edukacji zarządzania, przyznającym certyfikaty m.in. EQUIS i EPAS.