Znajdź nas na

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej dysponuje jeszcze wolnymi miejscami na studiach stacjonarnych I stopnia i jednolitych magisterskich. W tej ofercie dodatkowa rekrutacja jest prowadzona m.in. na: geoarcheologię, geowizualizację historyczną i archeologiczną, historię, germanistykę, rusycystykę, portugalistykę, biologię, geografię, geografię wojskową i zarządzanie kryzysowe, chemię o różnych specjalnościach, socjologię, europeistykę czy kognitywistykę. Pełna lista kierunków, na których trwa jeszcze nabór, znajduje się w systemie rekrutacyjnym:
irk.umcs.pl
Terminy naboru w opisach poszczególnych kierunków.

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie ogłosił dodatkowy nabór na studia pierwszego i drugiego stopnia (stacjonarne i niestacjonarne) na rok akademicki 2023/2024.
Elektroniczna rejestracja na studia dla kierunków, na które wciąż można aplikować trwa do drugiej połowy września. Szczegółowy terminarz można znaleźć w internetowym systemie rekrutacyjnym w opisie danego kierunku.

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna zaprasza na studia I i II stopnia. Rekrutacja trwa do 20 września.

Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych przygotowała atrakcyjne promocje dla przyszłych studentów.

Studia MBA kierowane są do wybranej grupy osób i nie każdy może z nich skorzystać. To prestiżowe programy edukacyjne, podczas których rozwija się kompetencje z zakresu zarządzania. Korzystając z oferty kształcenia Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK, można rozszerzyć wiedzę i umiejętności pozwalające efektywnie zarządzać firmą i realizować obrane cele zawodowe.

Już 18 lipca rozpoczyna się rekrutacja na studia niestacjonarne na kierunku lekarskim i lekarsko-dentystycznym na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

Collegium Humanum prowadzi nabór na studia I i II stopnia na kierunku Media. Jest to nowość w ofercie Uczelni i jedyny taki kierunek studiów w Polsce.

Trwa rekrutacja na studia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. W roku akademickim 2023/2024 kandydaci mogą wybierać spośród 43 kierunków kształcenia. Wśród nich 12 można studiować w języku angielskim. Dodatkowym bonusem dla osób z Polski jest możliwość bezpłatnego studiowania po angielsku.

Politechnika Morska w Szczecinie prowadzi do 18 lipca rekrutację online na studia.

Wyniki matur odebrane? Teraz jeszcze decyzja co dalej i upragnione wakacje! To idealny moment na złożenie dokumentów na wymarzony kierunek, a później zasłużony odpoczynek. Jeśli w obszarze Twoich zainteresowań są studia na kierunku finanse i rachunkowość lub zarządzanie, skorzystaj z extra zniżki w wysokości 1000 zł od Uczelni WSB Merito w Warszawie!

Kosmetologia to jedna z najprężniej rozwijających się dziedzin, co roku próg uczelni Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie przekracza kilkuset maturzystów, pragnących zdobyć wykształcenie w zawodzie kosmetologa. Czy kosmetologia jest ciekawa? Jeśli ktoś lubi pracować z ludźmi, to tak. Czy jest pełna wyzwań? Owszem, każdy przypadek jest inny, więc każdy jest wyzwaniem, nie ważne czy kosmetolog pracuje w zawodzie rok, dwa czy dwadzieścia lat. Czy jest trudna? Chwilami tak, ponieważ kosmetolog musi posiąść bardzo dużo wiedzy, aby sprawnie, prawidłowo i bezbłędnie ocenić stan skóry swojego klienta i znaleźć rozwiązanie na problem z którym ta skóra się boryka.

Rejestracja kandydatów na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie w Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie rozpoczęła się 17 kwietnia i trwała do 8 lipca.

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu prowadzi do 18 lipca rekrutację na studia.

Intensywne letnie kursy British Council przygotowują do egzaminów Cambridge English. Certyfikaty Cambridge są dobrze znane na całym świecie i uznawane przez szkoły, uczelnie wyższe oraz pracodawców we wszystkich anglojęzycznych krajach. Jeśli chcesz nadrobić zaległości w nauce, przygotować się do nowych wyzwań, wyjechać za granicę albo zdobyć realne i namacalne potwierdzenie Twoich umiejętności, to te kursy mogą się przydać :)

Spawalnictwo – automatyzacja i robotyzacja procesów to nowa specjalność na kierunku mechatronika II stopnia w Akademii Śląskiej.

Rozpoczął się nabór kandydatów na dwa nowe kierunki studiów podyplomowych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajęcia na Trychologii klinicznej i Fizjoterapii dna miednicy ruszą już w październiku.

Akademia Wychowania Fizycznego w Sportu w Gdańsku zaprasza na studia. Rekrutacja na kierunki I stopnia trwa do 10 lipca.

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie rozszerzyła ofertę kształcenia o studia MBA.

Bartłomiej Lichocki, studentowi 2 roku studiów II stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne w WSPiA jako jedyny z Podkarpacia i jeden z pięciu osób w Polsce zakwalifikował się na 5-miesięczny płatny staż w Parlamencie Europejskim. Do konkursu łącznie zgłosiło się ponad 400 studentów z całej Europy.

Akademia Górniczo-Hutnicza rozszerzyła ofertę kształcenia o kilka nowych kierunków studiów polskojęzycznych oraz anglojęzycznych.