Studia - artykuły

Znajdź nas na    
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oferuje od nowy kierunek studiów II stopnia ADMINISTRACJA. Program studiów dopasowany do standardów unijnych, istnieje możliwość uzyskania certyfikatów językowych i informatycznych oraz umiejętności pozwalających na ich zastosowanie w nowoczesnej administracji.
Rusza kolejny etap kampanii promocyjnej mającej na celu zachęcanie młodzieży do studiowania kierunków ścisłych, niezbędnych dla rozwoju w Polsce "gospodarki opartej na wiedzy". Jednym z najważniejszych elementów kampanii będą spoty reklamowe emitowane w najchętniej oglądanych przez młodzież stacjach telewizyjnych oraz dodatkowo w kinach.
Studencka Akcja Wakacyjna to wielostronne porozumienie zawierane corocznie między rektorami i samorządami studentów wybranych uczelni, dzięki inicjatywie Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej, Koordynatora Akcji. W ramach Akcji, w okresie od 1 lipca do 15 września, studenci uczelni które przystąpiły do porozumienia, mogą korzystać z noclegów udostępnianych w akademikach po bezkonkurencyjnej stawce 20 zł/dobę.
Od nowego roku akademickiego studiując w Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym J. Kochanowskiego w Kielcach możesz otrzymać stypendium 1000zł!
Propozycja skierowana jest do absolwentów wyższych uczelni posiadających tytuł licencjata, magistra lub inżyniera, szczególnie do pracowników oświaty, administracji publicznej, dziennikarzy i innych zawodów m.in. służb mundurowych.
Panattoni Europe ogłosił wyniki ogólnopolskiego konkursu dla studentów wydziałów logistyki
i budownictwa. Zadanie konkursowe dotyczyło rozwiązania case’u dotyczącego projektu build-to-suit, inwestycji dopasowanych pod konkretne potrzeby klientów. Program „Staż na miarę z Panattoni Europe” oficjalnie został zakończony, a jego zwyciężczyni odbędzie płatną praktykę w firmie.
Uczelniana Rada Samorządu Studentów Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie prowadzi od wielu lat w okresie wakacji Bezpłatne Studenckie Biuro Kwater.
4 lipca 2009 r. o godz. 11.00 w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie odbędzie się „Dzień otwarty" dla kandydatów na studia.
Miło nam poinformować, że Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej jako jedyna Uczelnia w Regionie oraz 7 w kraju otrzyma dofinansowanie z konkursu ogłoszonego przez MNiSWy w ramach Poddziałania 4.1.2 Zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Wyróżnienia "Orli Laur" trafiają do instytucji oraz osób, które swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju współpracy międzynarodowej.
Studia psychologia w biznesie łączą w sobie wiedzę z zakresu psychologii, prawa, marketingu i zarządzania niezbędną w pracy przyszłych menedżerów.
WSTiH w Gdańsku po raz kolejny otrzymała certyfikat "Wiarygodna Szkoła" na rok akademicki 2009/2010.
Na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie rusza nowy kierunek studiów podyplomowych - florystyka. "To szansa na zdobycie atrakcyjnego zawodu.
Studenci I roku DWSSP „ASESOR” legitymujący się świadectwem ukończenia szkoły średniej z tzw. „czerwonym paskiem” zapłacą tylko 50% czesnego za cały rok.
Dowiedz się więcej o nowym, profesjonalnym programie edukacyjnym.
1000 naukowców z całego świata badających kosmos przyjeżdża w lipcu na Uniwersytet Łódzki.
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania „Copernicus” we Wrocławiu, we współpracy z „TestBenefit” i „testerzy.pl”, uruchamia nabór na nowe studia podyplomowe „Testowanie oprogramowania”.
Pierwsze miejsce w konkursie Uniwersytet Ernst & Young 2009 zajął zespół studentów IV roku specjalności Elektroniczny Biznes Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu w składzie: Bartłomiej Jagodziński, Konrad Kapeluch, Michał Paulsk, Filip Szymański.
Jeszcze tylko do 30 czerwca można się zgłaszać do konkursu na najbardziej innowacyjne pomysły biznesowe - "Innowatorzy 2009".
Wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego Grażyna Prawelska-Skrzypek zapewniła w czwartek w Sejmie, że intencją ministerstwa nie jest ograniczenie kształcenia na kierunkach, które cieszą się największym zainteresowaniem studentów, lecz zmniejszenie oferty tych, które "nie przygotowują absolwentów do pracy i życia".
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Pomysły na studia dla maturzystów - ostatnio dodane artykuły
Polityka Prywatności