Znajdź nas na
Na to, jak odbierają nas inni, mają wpływ różne elementy. Oprócz samych słów bardzo ważna jest mowa ciała. Dzięki niej inne osoby mogą poznać nas lepiej. Ma ona również duży wpływ na przebieg rozmowy rekrutacyjnej. To po obserwacji Twoich ruchów ciała oraz analizy odpowiedzi na zadane pytania rekruter jest w stanie określić, czy jesteś odpowiednią osobą do zajmowania danego stanowiska. Sprawdź więc, jaką postawę należy przyjąć, aby dobrze zaprezentować się na rozmowie o pracę!
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji zaprasza na studia podyplomowe Innowacyjne zarządzanie ekosystemami miejskimi. Zostały one opracowane przy współudziale przedstawicieli Urzędu Miasta Lublin.
W ogólnopolskim systemie monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów - ELA badającym ekonomiczne losy absolwentów uczelni wyższych, zostały opublikowane dane statystyczne losów absolwentów kończących uczelnie w roku 2020. Absolwenci Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, którzy skończyli studia II stopnia w 2020 roku na kierunkach „Finanse inwestycje i rachunkowość” oraz „Informatyka i ekonometria” znaleźli się na pierwszym miejscu w Polsce w grupach swoich kierunków studiów pod względem wysokości zarobków.
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi uruchamia nowy kierunek studiów podyplomowych, jest to Neuropsychologia.
7 grudnia 2022 r. rektor UMCS prof. dr hab. Radosław Dobrowolski i rektor KUL ks. prof. dr hab. Mieczysław Kalinowski podpisali list intencyjny w sprawie utworzenia i wspólnego prowadzenia nowego kierunku studiów pod nazwą Polish Studies.
Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 9 stycznia zapłacisz 1000zł mniej.
Wieloletnia współpraca Uczelni Nauk Społecznych z Łodzi (UNS) zarówno z podkarpackimi instytucjami szkoleniowymi przy realizacji studiów podyplomowych, jak i społecznością lokalną zaowocowała decyzją o utworzeniu filii uczelni w tym mieście. Rozpoczęcia kształcenia planowane jest wiosną 2023 roku.
Akademia Leona Koźmińskiego jest najlepszą uczelnią biznesową w Europie Środkowo-Wschodniej – wynika z Rankingu Europejskich Szkół Biznesu opublikowanego przez „Financial Times” 5 grudnia 2022 r. W pełnym zestawieniu stu czołowych uczelni z Europy Koźmiński jest na 52. miejscu, a w programie realizowanym wspólnie z ESCP zajmuje wysokie 3. miejsce.
Trwają piłkarskie mistrzostwa świata w piłce nożnej w Katarze. Z tej okazji AWFiS chce pochwalić się absolwentami Uczelni, którzy odgrywają znaczącą rolę. Reprezentacja Polski pierwszy raz od 36 lat wyszła z grupy MŚ i zagra w niedzielę z reprezentacją Francji o awans do ćwierćfinału. Trzymamy kciuki!
Trwa rekrutacja do Programu Mentoringu „IT Power Women”. Lingaro Group uruchamia projekt, aby wspierać studentki kierunków informatycznych i pokrewnych w zaplanowaniu kariery i osiągnięciu sukcesu w branży IT.
Studencie, zastanawiasz się jak spędzić studia? Uczelnia, praca, seriale i sen? Może liczysz na coś bardziej ekscytującego i chcesz robić więcej? Zajrzyj na
www.studentpro.pl i poznaj możliwości oraz korzyści, jakie daje zaangażowanie społeczne w działalność studencką na Twojej uczelni.
Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi prowadzi studia podyplomowe na kierunku fotografia. Studia adresowane są nie tylko do pasjonatów fotografii pragnących poszerzyć wiedzę techniczną i rozwinąć umiejętności praktyczne i artystyczne, ale przede wszystkim do ludzi, którzy profesjonalne zdjęcia wykorzystują w pracy zawodowej.
Sopocka Akademia Nauk Stosowanych prowadzi studia podyplomowe finanse i rachunkowość w języku angielskim. Dzięki tym studiom możesz rozwijać swoją karierę zawodową w kraju oraz za granicą.
Studia na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego z "Data Science" mają w całości charakter warsztatowy z naciskiem na stronę aplikacyjną i samodzielne stosowanie omawianych metod w praktyce.
Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie uruchamia nowy kierunek - pielęgniarstwo. Są to stacjonarne studia pierwszego stopnia. Nauka ruszy w marcu a rekrutacja od stycznia.
Z najnowszych danych systemu ELA wynika, że dyplom jest ceniony na rynku pracy. Absolwenci, którzy uzyskali dyplom częściej mają doświadczenie pracy, charakteryzuje ich niższe ryzyko bezrobocia, a ich zarobki są porównywalne lub wyższe od osób, które porzuciły studia. Najnowsze aktualizacje systemu OPI pozwalają także na zobrazowanie sytuacji zawodowej i edukacyjnej studentów, umożliwiają opis aktywności zawodowych i procesów kształcenia doktorantów oraz stanowią wsparcie dla uczelni aplikujących do rankingów międzynarodowych. Nowe funkcje ELA dostępne są dla wszystkich za darmo od 24 listopada 2022 r.
Uniwersytet w Białymstoku zachęca do podnoszenia kwalifikacji na studiach podyplomowych. Więcej wiedzy to więcej możliwości.
Prof. Katharina Boguslawski oraz prof. Piotr Wcisło z Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK zostali laureatami europejskich grantów ERC (European Research Council). To prestiżowe wyróżnienie wiąże się nie tylko z dużymi pieniędzmi na badania, ale jest przede wszystkim globalnie rozpoznawalnym znakiem jakości uczonego.
Programy licencjackie i magisterskie z zakresu finansów i rachunkowości oraz zarządzania – zarówno w języku polskim, jak i angielskim prowadzone w Vistuli – zostały akredytowane przez CIMA (Chartered Institute of Management Accountants).
Politechnika Morska zaprasza na studia II stopnia na kierunku logistyka. Kandydaci mają do wyboru dwie specjalności: logistyka łańcuchów dostaw oraz logistyka offshore.