Studia - artykuły

Znajdź nas na    
Jan Kułakowski, Poseł do Parlamentu Europejskiego ogłasza konkurs dla studentów z woj. lubuskiego, łódzkiego oraz wielkopolskiego na opracowanie i realizację projektu cyklu seminariów negocjacyjno-dyplomatycznych swojego imienia.
O stypendia mogą ubiegać się studentki i studenci pochodzenia romskiego niezależnie od typu uczelni i kolegium, trybu studiowania (dziennego, zaocznego lub wieczorowego) i kierunku studiów
Ruszyła VIII edycja konkursu organizowanego przez Fundację im. Eberharda Schöcka na postępową pracę dyplomową z zakresu budownictwa. Po raz pierwszy o przyznanie jednej z trzech nagród w wysokości 2,5 tys. euro rywali-zować mogą prace dyplomowe z polskich politechnik.
Już po raz jedenasty w całej Polsce studenci prawa i modzi prawnicy wezmą udział w Dniach Edukacji Prawniczej. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 13-15 listopada w 15 ośrodkach akademickich. Organizatorem projektu jest Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland.
Warunkowy wpis na następny semestr jest ratunkiem dla studenta, któremu nie udało się zaliczyć jakiegoś przedmiotu i musiałby powtarzać rok. Takie rozwiązanie kosztuje jednak słono. Np. na Uniwersytecie Ekonomicznym za 45 godzin analizy matematycznej - 1300 zł - informuje "Gazeta Krakowska".
The TELE2 Trainee Program has been designed to create highly skilled managers who, from the beginning of their career on, have been acquainted with the company´s culture and its values.
Bankowy Fundusz Gwarancyjny ogłasza Konkurs na najlepszą pracę licencjacką, magisterską i doktorską z zakresu systemów gwarantowania depozytów, problematyki działalności Bankowego Funduszu Gwarancyjnego oraz bezpieczeństwa finansowego banków
Uwaga studenci!! Jesteś świeżo upieczonym żakiem? Nie masz konta w banku, gdzie spływać będzie twoje stypendium? Chcesz podszklic język? Bądź nauczyć się całkiem nowego?Jeśli odpowiedziałeś tak na choćby jedno z tych pytań ,przybądź na organizowane już po raz piąty Targi Nowoczesny Student!
W ostatni piątek i sobotę września (28-29.09) w około 1 600 sklepach w całej Polsce będzie zbierana żywność dla dzieci. Zbiórka żywności „Podziel się Posiłkiem” to, obok zakupu produktów „z talerzykiem”, najpopularniejsza forma pomocy niedożywionym dzieciom, prowadzona w ramach programu społecznego „Podziel się Posiłkiem”.
Konkurs Jana Kułakowskiego na opracowanie projektu cyklu seminariów negocjacyjno-dyplomatycznych
Trzecie Targi Pracy dla Humanistów odbędą się 18. października 2007 roku (czwartek) w godzinach 10:00-16:00 w siedzibie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
Stypendia przyznawane przez GFPS obejmują okres 6 miesięcy. Stypendium może zostać przyznane na semestr letni lub zimowy
W dniach 20-30 września po raz czwarty w Polsce spotkają się członkowie międzynarodowej organizacji PlaNet – skupiającej studentów różnych uczelni architektonicznych i planistycznych z całej Europy.
W dniach od 11 do 27 października Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego wraz ze Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego organizują Pierwszą Szkołę Polsko-Rosyjską "Historia - Polityka - Kultura". Uczestnikami Szkoły mogą być: doktoranci, magistranci (także studenci ostatniego roku jednolitych studiów pięcioletnich), oraz młodzi badacze, twórcy, dziennikarze, publicyści i działacze społeczni zainteresowani sprawami polsko-rosyjskimi i europejskimi.
Studenckie Biuro Tłumaczeń jest pierwszą w Polsce organizacją studencką świadczącą nieodpłatne usługi tłumaczeniowe. Zrzeszamy studentów pragnących spróbować swych sił w tłumaczeniu autentycznych tekstów, którzy poprzez praktykę mogą rozwijać swoje umiejętności oraz poznawać praktyczne aspekty zawodu tłumacza.
Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór do Jesienno-Zimowej Edycji programu „Staże w instytucjach kultury”.
Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland zaprasza wszystkich studentów i absolwentów studiów prawniczych na Prawnicze Targi Pracy, które odbędą się w dniach 6-7 listopada 2007 r. w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego.
O stypendium „Sapere Auso” Małopolskiej Fundacji Stypendialnej może ubiegać się student studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich studiujący w systemie dziennym, zaocznym bądź wieczorowym.
Uwaga! Poniżej PULA NAGRÓD:
a) NAGRODY DNIA - 153 odtwarzacze mp3 I-BOX Cameleon 512MB o wartości rynkowej 90,00 PLN brutto każdy; wartość nagród wynosi 13.770,00 PLN
b) NAGRODY GŁÓWNE - 5 samochodów osobowych Peugeot 107 Trendy o wartości 28.857,00 PLN brutto każdy wraz ze świadczeniem pieniężnym przypisanym do nagrody w wysokości 3.206,34 PLN; wartość nagród wynosi 160.316,70 PLN
Całkowita pula nagród wynosi: 174.086,70 PLN
Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Wrocław zaprasza wszystkich studentów do swojego miasta, gdzie w dniach 8-14 października 2007 r. odbędzie się tygodniowy cykl międzynarodowych szkoleń z zakresu praw człowieka, organizowany przez - "Best of ELSA Poland - International Human Rights Training Week".
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Pomysły na studia dla maturzystów - ostatnio dodane artykuły
Polityka Prywatności