Znajdź nas na

Projekt adresowany jest do młodych osób, które chciałyby zacząć lub kontynuować naukę na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w formie stacjonarnej albo online i jednocześnie rozpocząć pracę w Polsce.

Opublikowana 6 grudnia 2021 przez „Financial Times” lista najlepszych szkół biznesu w Europie obejmuje uczelnie, które skutecznie kształcą przyszłych ekonomistów, menedżerów i finansistów. Na 54. miejscu znalazła się Akademia Leona Koźmińskiego jako lider kształcenia biznesowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Koźmiński jest też jedyną polską uczelnią, którą docenił brytyjski dziennik, umieszczając ją w swoim prestiżowym rankingu.

18 naukowców związanych z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie znalazło się w prestiżowym rankingu najbardziej wpływowych ludzi nauki na świecie – World’s Top 2% Scientists. Zestawienie zawiera nazwiska naukowców z całego świata, których publikacje są najczęściej cytowane przez innych autorów.

Uczelnia Nauk Społecznych prowadzi dwusemestralne studia podyplomowe na kierunku seksuologia kliniczna.

Wyższa Szkoła Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu prowadzi innowacyjne dwusemestralne studia podyplomowe na kierunku dietetyka.

Według danych Ministerstwa Edukacji i Nauki Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie był najchętniej wybieraną uczelnią pedagogiczną w roku akademickim 2021/2022.

Na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie trwa rekrutacja uzupełniająca na studia podyplomowe przygotowanie pedagogiczne z językiem migowym.

To już III edycja kursów od Uczelni Techniczno-Handlowej dostępna na platformie NAVOICA.

Trwa Black Friday w Akademii Leona Koźmińskiego. Tylko w piątek 26 listopada możesz skorzystać z 20% zniżki na praktyczne szkolenia organizowane przez Uczelnię.

Uczelnia Nauk Społecznych posiada w ofercie dwusemestralne studia podyplomowe na kierunku Cyberbezpieczeństwo. dostarczają wiedzę, umiejętności i kompetencje w zakresie współczesnych zagrożeń cyfrowych, bezpieczeństwa systemów informacyjnych, aspektów prawnych cyberbezpieczeństwa, kryptograficznych aspektów ochrony danych, zarządzania ryzykiem w zakresie cyberbezpieczeństwa, systemów bezpieczeństwa sieciowego oraz data mining w cyberbezpieczeństwie.

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia zaprasza na studia podyplomowe na kierunku kosmetologia medyczna.

Ogłoszony 18 listopada 2021 przez Fundację Edukacyjną Perspektywy ranking MBA potwierdził wcześniejsze doniesienia „Financial Times”. To Akademia Leona Koźmińskiego najlepiej w Polsce kształci przyszłych menedżerów, a prowadzony przez uczelnię od ponad 30 lat kierunek studiów Executive MBA jest najwyżej oceniany zarówno przez absolwentów jak niezależnych ekspertów. Koźmiński jako jedyna polska uczelnia od 2010 roku jest wymieniany w rankingu „Financial Times” wśród stu najlepszych na świecie programów typu Executive MBA, zajmując w nim ostatnio 54. miejsce.

Trwa nabór na studia podyplomowe porozumienie bez przemocy wg Marshalla B. Rosenberga. Planowane rozpoczęcie zajęć w lutym 2022.

Zostały już tylko ostatnie wolne miejsca na podyplomowe studia dokształcające dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej w zakresie edukacji informatycznej. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa przygotowała promocję dla absolwentów klas mundurowych. Złóż komplet dokumentów na studia I stopnia w dniach 10-17.11.2021 r. i skorzystaj z okazji studiując o połowę taniej.

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie zaprasza na studia podyplomowe analiza danych i zarządzanie badaniami klinicznymi. Jest to oferta dla osób aktywnych zawodowo. Do Państwa dyspozycji kameralne grupy i renomowani dydaktycy.

Do 15 listopada trwa promocja Last Minute w Uczelniach Vistula.

Podstawowym celem kształcenia na kierunku dietetyka jest wykształcenie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy dzięki szerokiej wiedzy interdyscyplinarnej ze szczególnym uwzględnieniem wiedzy z zakresu nauk o zdrowiu, nauk medycznych oraz wiedzy z zakresu technologii żywności i żywienia będą konkurencyjną, a co ważne pożądaną i poszukiwaną kadrą współpracującą oraz wspierającą lekarzy w procesie leczenia chorób dietozależnych zarówna na lokalnym, krajowym, a także europejskim rynku pracy, a także samodzielną kadrą realizującą się wszystkich obszarach zainteresowania współczesnej dietetyki.

Jesteś studentką kierunku inżynierskiego i chcesz przygotować się do wejścia na rynek pracy? Zastanawiasz się, jak za pomocą technologii możesz przeciwdziałać zmianom klimatu? Chcesz poznać innowacyjne rozwiązania z obszaru przemysłu i infrastruktury? Weź udział w czwartej edycji programu edukacyjnego „Inżynierki 4.0" organizowanego przez Siemens. Uczestnicząc w warsztatach, pozyskasz solidną dawkę wiedzy i dasz sobie szansę na lepszy start zawodowy. Zostań Inżynierką 4.0 i
zgłoś swoje uczestnictwo!

Drzwi otwarte organizowane przez Uniwersytet SWPS odbędą się od 15 do 25 listopada. Wszystkie spotkania zaplanowano w formie online.