Studia - artykuły

tag
Akademia Finansów i Biznesu Vistula zachęca do udziału w cyklu webinarów przygotowanych przez Dział Karier i Praktyk. Dzięki udziałowi w warsztatach otrzymasz dużą dawkę wiedzy, która będzie przydatna w rozwijaniu kompetencji miękkich i poszukiwaniu pracy. Wszystkie webinary odbędą się po polsku i angielsku.
Kierunek Zarządzanie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula na najwyższym, światowym poziomie. Został właśnie wyróżniony przez PMI Global Accreditation Center for Project Management Education Programs (GAC). Specjalność na studiach I stopnia „Zarządzanie projektami w organizacji” otrzymała cenną akredytację PMI GAC. Jej absolwenci mogą być pewni, że posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do odniesienia zawodowego sukcesu. Akredytację zdobyło dotąd zaledwie kilka uczelni w Europie.
Akademia Finansów i Biznesu Vistula rozpoczęła współpracę z Centria University of Applied Sciences. Dzięki temu studenci mogą zyskać podwójny dyplom (double degree) z uczelnią w Finlandii. Rekrutacja trwa do końca maja.
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności