Studia - artykuły

tag
Startuje rejestracja na studia w Akademii Morskiej w Szczecinie – to propozycja dla wilków morskich, ale nie tylko! Szeroka oferta kierunków morskich jest w tej uczelni uzupełniona o cały wachlarz kierunków lądowych. Nowy system rekrutacyjny umożliwia rejestrację na studia już od 4 maja 2021 r.
W X jubileuszowym Konkursie Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego Uczelnia Liderów, Akademia Morska w Szczecinie otrzymała:
• certyfikat Uczelni Liderów – przyznawany uczelniom kształcącym absolwentów przedsiębiorczych, kreatywnych, wyposażonych w umiejętności
i kompetencje przywódcze, zdolnych do osiągania sukcesów na rynku pracy oraz
• wyróżnienie „Primus” – przyznawane uczelniom, które w procedurze certyfikacyjnej uzyskały najwyższą liczbę punktów rankingowych.
Kandydaci na studia coraz częściej wychodzą z założenia, że warto studiować kierunki przyszłościowe, czyli takie, które prowadzą do pozyskania wiedzy i umiejętności poszukiwanych na rynku i gwarantujących dobre i ciekawe zatrudnienie. Przykładem takiego kierunku jest Oceanotechnika, za którą przemawiają liczby, fakty oraz przede wszystkim funkcjonowanie potężnego przemysłu.
Akademia Morska w Szczecinie już udostępniła serwis rekrutacyjny. Będzie on oczywiście dostosowany do terminu tegorocznych matur.
Od roku akademickiego 2019/2020 Akademia Morska w Szczecinie funkcjonuje w nowej strukturze. Na uczelni powstały dwa nowe wydziały: Wydział Informatyki i Telekomunikacji oraz Wydział Mechatroniki i Elektrotechniki.
Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie prowadzi dodatkowy nabór na studia niestacjonarne. Zapisy trwają do 9 października.
Akademia Morska w Szczecinie zaprasza na studia magisterskie na kierunku Oceanotechnika. Kandydaci mają do wyboru 4 specjalności: Projektowanie i budowa statków, Projektowanie i budowa jachtów, Projektowanie i budowa obiektów offshore, Projektowanie i budowa obiektów podwodnych.
Akademia Morska w Szczecinie uruchomiła rekrutację na rok akademicki 2019/2020.
Akademia Morska w Szczecinie jako jedyna uczelnia wyższa w Polsce od roku akademickiego 2019/2020 będzie prowadzić studia na kierunku żegluga śródlądowa. Jest to kierunek inżynierski prowadzony w formie studiów stacjonarnych.
Akademia Morska w Szczecinie prowadzi rekrutację na Zarządzanie - nowy kierunek studiów licencjackich na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu.
Od Wydziału Nawigacyjnego w Szczecinie Państwowej Szkoły Morskiej w Gdyni do Akademii Morskiej w Szczecinie czyli 70 lat szkolnictwa morskiego na Pomorzu Zachodnim.
Górnictwo morskie to nowy kierunek, który uruchamiają wspólnie Akademia Morska w Szczecinie i Akademia Górniczo Hutnicza (AGH) w Krakowie. Takiego kierunku nie ma na żadnej uczelni na świecie - poinformowała rzeczniczka Akademii Morskiej w Szczecinie Katarzyna Opalińska.
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności