Studia - artykuły

tag
Od roku akademickiego 2019/2020 Akademia Morska w Szczecinie funkcjonuje w nowej strukturze. Na uczelni powstały dwa nowe wydziały: Wydział Informatyki i Telekomunikacji oraz Wydział Mechatroniki i Elektrotechniki.
Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie prowadzi dodatkowy nabór na studia niestacjonarne. Zapisy trwają do 9 października.
Akademia Morska w Szczecinie zaprasza na studia magisterskie na kierunku Oceanotechnika. Kandydaci mają do wyboru 4 specjalności: Projektowanie i budowa statków, Projektowanie i budowa jachtów, Projektowanie i budowa obiektów offshore, Projektowanie i budowa obiektów podwodnych.
Akademia Morska w Szczecinie uruchomiła rekrutację na rok akademicki 2019/2020.
Akademia Morska w Szczecinie jako jedyna uczelnia wyższa w Polsce od roku akademickiego 2019/2020 będzie prowadzić studia na kierunku żegluga śródlądowa. Jest to kierunek inżynierski prowadzony w formie studiów stacjonarnych.
Akademia Morska w Szczecinie prowadzi rekrutację na Zarządzanie - nowy kierunek studiów licencjackich na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu.
Od Wydziału Nawigacyjnego w Szczecinie Państwowej Szkoły Morskiej w Gdyni do Akademii Morskiej w Szczecinie czyli 70 lat szkolnictwa morskiego na Pomorzu Zachodnim.
Górnictwo morskie to nowy kierunek, który uruchamiają wspólnie Akademia Morska w Szczecinie i Akademia Górniczo Hutnicza (AGH) w Krakowie. Takiego kierunku nie ma na żadnej uczelni na świecie - poinformowała rzeczniczka Akademii Morskiej w Szczecinie Katarzyna Opalińska.
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Przegląd uczelni w Polsce
UNS_220.jpg
AHE_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura KWSPZ - 3

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220.gif
 
Polityka Prywatności