Studia - artykuły

tag
Akademia WSB organizuje Tydzień Bezpłatnych Szkoleń (TBS) w nowej, bezpiecznej i wygodnej formule spotkań online. Już w dniach 1-7 czerwca będzie można zdobyć wiedzę z najbardziej aktualnych dziedzin i poszerzyć kompetencje, które wydają się dziś szczególnie istotne.
Nauka i praca zdalna to czynności, które nikogo już dziś nie dziwią. Akademia WSB udowodniła właśnie, że nawet tak ważne wydarzenie, jakim jest obrona rozprawy doktorskiej – również jest możliwe bez wychodzenia z domu!
Pandemia koronawirusa wpływa na nasze życie, zmieniając globalny porządek, nawyki i plany. Kiedy się zakończy, nic już nie będzie takie samo. Jak się w tym odnaleźć? W obecnym kryzysie oraz w zbudowaniu świata na nowo mogą pomóc cyfrowe technologie. Musimy jednak mądrze nimi zarządzać. Eksperci z Akademii WSB przeprowadzili badania i opracowali właśnie raport dotyczący tego zagadnienia.
Minął miesiąc zdalnego kształcenia, które Akademia WSB (AWSB) podjęła w związku z pandemią i zamknięciem uczelni i szkół. Obrona pracy dyplomowej przed komputerem i w domowym zaciszu? Wirtualne laboratorium? Wykłady, ćwiczenia, a nawet praktyki zawodowe przez internet? Dla AWSB wszystkie z tych czynności okazały się być możliwe do wykonania. Uczelnia świetnie odnalazła się w nowej, wirtualnej rzeczywistości, a nauka online to tylko jedno z wielu działań, jakie uczelnia prowadzi w sieci.
Społeczności uczelniane, choć odizolowane dziś od siebie i funkcjonujące w trybie online, próbują odnaleźć się w nowych warunkach, spowodowanych epidemią wirusa i pokazują, jak bardzo są ze sobą zżyte. Akademia WSB z Dąbrowy Górniczej udowodniła to właśnie w bardzo nietuzinkowy sposób.
Ostatnie wolne miejsca na studiach licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.
Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej zaprasza na studia MBA oraz podyplomowe. Zapisując się do 10 sierpnia otrzymasz bonifikatę w wysokości 700zł.
Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej przygotowała dla kandydatów bardzo ciekawą i przyszłościową specjalność na kierunku Filologia angielska - Filologia angielska z językiem chińskim.
Studia podyplomowe „Coaching zdrowego stylu życia” adresowane są do specjalistów ds. odżywiania i suplementacji, dietetyków, trenerów personalnych, ekspertów treningu motorycznego, nauczycieli WF-u, psychologów, fizjoteraputów oraz osób, dla których zdrowy styl życia staje się filozofią skutecznego funkcjonowania we współczesnym świecie.
Program studiów w ramach specjalności International business, trade & marketing koncentruje się na praktycznych aspektach rynków globalnych oraz na przekazaniu wiedzy mającej zastosowanie w handlu międzynarodowym, imporcie i eksporcie, międzynarodowym marketingu produktów oraz globalnym zarządzaniu łańcuchem dostaw. Absolwent tej specjalności uzyska wiedzę i kompetencje z zakresu różnych obszarów, w szczególności funkcjonowania małych i średnich firm wchodzących na międzynarodowe rynki.
Według szacunków do 2020 roku branża dużych centrów usług wspólnych będzie poszukiwać nawet 300 tys. pracowników. Dlatego już teraz warto pomyśleć o studiach, które w praktyce przygotują do podjęcia pracy w tym sektorze.
16 kwietnia 2018 roku Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej stała się Akademią WSB. Zmiana nazwy wiąże się z uzyskaniem kolejnych uprawnień akademickich i rozszerzeniem oferty edukacyjnej.
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności