Studia - artykuły

tag
Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej zaprasza na studia MBA oraz podyplomowe. Zapisując się do 10 sierpnia otrzymasz bonifikatę w wysokości 700zł.
Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej przygotowała dla kandydatów bardzo ciekawą i przyszłościową specjalność na kierunku Filologia angielska - Filologia angielska z językiem chińskim.
Studia podyplomowe „Coaching zdrowego stylu życia” adresowane są do specjalistów ds. odżywiania i suplementacji, dietetyków, trenerów personalnych, ekspertów treningu motorycznego, nauczycieli WF-u, psychologów, fizjoteraputów oraz osób, dla których zdrowy styl życia staje się filozofią skutecznego funkcjonowania we współczesnym świecie.
Program studiów w ramach specjalności International business, trade & marketing koncentruje się na praktycznych aspektach rynków globalnych oraz na przekazaniu wiedzy mającej zastosowanie w handlu międzynarodowym, imporcie i eksporcie, międzynarodowym marketingu produktów oraz globalnym zarządzaniu łańcuchem dostaw. Absolwent tej specjalności uzyska wiedzę i kompetencje z zakresu różnych obszarów, w szczególności funkcjonowania małych i średnich firm wchodzących na międzynarodowe rynki.
Według szacunków do 2020 roku branża dużych centrów usług wspólnych będzie poszukiwać nawet 300 tys. pracowników. Dlatego już teraz warto pomyśleć o studiach, które w praktyce przygotują do podjęcia pracy w tym sektorze.
16 kwietnia 2018 roku Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej stała się Akademią WSB. Zmiana nazwy wiąże się z uzyskaniem kolejnych uprawnień akademickich i rozszerzeniem oferty edukacyjnej.
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Przegląd uczelni w Polsce
WSE_220.gif
Akademia_WSB_przeglad.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Zajęcia kryminalistyczne to 100 proc. praktyk
miniatura Gala absolwenta 2016 - 04
miniatura

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg
 
Polityka Prywatności