Studia - artykuły

tag
Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na studia. Zapisując się do końca września czesne już od 305zł.
Lista najpopularniejszych kierunków studiów, możliwości zatrudnienia oraz zarobków mają niewątpliwy wpływ na decyzje młodych osób, które wybierają się na studia. Od kilku lat informatyka, zarządzanie i psychologia są najbardziej obleganymi kierunkami studiów. Z drugiej strony ważne są również nasze zainteresowania, temperament, osobowość, umiejętności i to, w czym czujemy się dobrze. Co jednak zrobić, jeśli jeszcze nie do końca wiemy, co wybrać, nie jesteśmy zdecydowani? Przeczytaj, co radzi dr Beata Rajba, psycholog z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.
Dolnośląska Szkoła Wyższa prowadzi rekrutację na studia. Zapisując się do 20 sierpnia skorzystasz z promocji niższe czesne oraz wpisowe 0zł.
Dolnośląska Szkoła Wyższa otwiera nową specjalność na kierunku IT. Niewątpliwą ich zaletą jest, to, że studia będą realizowane we współpracy z firmami z branży IT/e-commerce plus mają dofinansowanie.
Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do końca czerwca skorzystasz z promocji.
Dolnośląska Szkoła Wyższa od 20 maja otwiera Biuro Rekrutacji. Będzie ono czynne od poniedziałku do piątku od 8:30 do 16:00.
Dolnośląska Szkoła Wyższa uruchomiła nową specjalność na kierunku Informatyka - Magento PHP Developer.
Nastąpiły zmiany w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. W miejsce Wydziału Nauk Pedagogicznych oraz Wydziału Nauk Społecznych i Technicznych powstał nowy Wydział Studiów Stosowanych.
Dolnośląska Szkoła Wyższa dołączyła do grona uczelni w Polsce, które podpisały Deklarację Społecznej Odpowiedzialności Uczelni. To dokument, w myśl którego uczelnie zobowiązują się do upowszechniania wartości akademickich oraz popularyzowania nauki wśród społeczeństwa - podsumował minister nauki Jarosław Gowin. Na uroczystości w Krakowie naszą szkołę reprezentowała prof. DSW dr hab. Ewa Kurantowicz, Rektor DSW.
Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na darmowe studia na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Liczba miejsc ograniczona.
Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na studia. Do 12 sierpnia trwa promocja w czesnym
Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na studia. Zapisując się do końca maja skorzystasz z promocji 600 zł zniżki w czesnym.
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności