Studia - artykuły

tag
Studia w Azji mają coraz większe znaczenie i uznanie na świecie. Jednym z ciekawszych kierunków jest Malezja, położona w samym sercu Azji Południowo-Wschodniej. Leży częściowo na Półwyspie Malajskim oraz na wyspie Borneo. Kraj graniczy z Tajlandią, Singapurem oraz z Indonezją i Brunei. Malezja jest krajem wielokulturowym i oferuje niezwykle bogate i różnorodne dziedzictwo kulturowe. Wszystkie grupy narodowościowe Malezji tj. Malajowie, Chińczycy, Hindusi żyją ze sobą w zupełnej harmonii. Malezja słynie też ze swojej kuchni i przepięknej przyrody.
Jeżeli marzysz o karierze w świecie eleganckich restauracji lub hoteli, o zostaniu światowej klasy profesjonalnym szefem kuchni, to może jedno z najbardziej znanych miast na świecie - Kuala Lumpur w Malezji jest miejscem, którego szukasz.
Powstaje coraz więcej miejsc, gdzie możesz studiować sztukę kulinarną, ale dlaczego nie studiować w kraju, który słynie ze swojej bogatej i egzotycznej kuchni - Malezji! To właśnie tutaj, od wielu wieków spotykały się kuchnia indyjska, chińska i japońska. Do malezyjskich portów przybijali handlarze z różnych krajów i regionów, przywożąc unikalne składniki i przepisy.
Kanał RSS dla tej listy

Przegląd uczelni w Polsce
WSIiZ_220.jpg
boks_przeglad_uczelni.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Uniwersytet Gdański - 1

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
 
Polityka Prywatności