Studia - artykuły

tag
Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna przedłużyła promocję. Zapisując się do 20 sierpnia nie zapłacisz opłaty rekrutacyjnej.
Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna zaprasza na studia. Przy zapisie do 30 lipca brak opłaty rekrutacyjnej.
Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna zaprasza na studia I i II stopnia. Rekrutacja na rok akademicki 2020/2021 już się rozpoczęła.
Uczelnia Nauk Społecznych zaprasza na studia podyplomowe – kwalifikacyjne oraz doskonalące, w pełni zgodne z nowym Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela z dnia 25 lipca 2019 r.
Rektor Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w Świeciu, Pani dr Elżbieta Sternal w dniu 27 września 2019 r. podpisała porozumienie o współpracy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskimi w Olsztynie, którą reprezentował Rektor prof. dr. hab. Ryszard J. Górecki.
Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Organizacja i zarządzanie oświatą.
Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna zaprasza na studia. Rekrutacja na studia I stopnia trwa do 30 września natomiast na studia II stopnia do 16 października.
Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna zaprasza na studia. Do 7 lipca wpisowe 0zł.
Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu zaprasza na studia filologiczne. Rekrutacja trwa do 30 września i prowadzona jest na podstawie egzaminu dojrzałości.
Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu zaprasza na jedyne w Polsce studia podyplomowe dla liderów "Akademia Liderów Przyszłości".
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności