Studia - artykuły

tag
Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi uruchamia w roku akademickim 2019/2020 dwa nowe kierunki studiów jednolitych magisterskich: Pedagogikę specjalną oraz Pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną.
Uczelnia Nauk Społecznych zaprasza na studia podyplomowe. Wszystkie programy kształcenia oparte są na profilu praktycznym, pozwalającym na rozwijanie wiedzy stosowanej oraz praktycznych umiejętności i kompetencji społecznych, zmierzających do przygotowania słuchaczy do pracy zespołowej oraz projektowej, efektywnego wykorzystania pozyskanych wiadomości oraz budowania optymalnej ścieżki kariery zawodowej.
Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi zaprasza na studia. Od 15 maja trwają zapisy na wszystkie stopnie i kierunki dostępne w ofercie kształcenia na rok akademicki 2019/2020.
Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi zaprasza na studia. 15 maja uczelnia rozpoczęła rekrutację na rok akademicki 2019/2020.
Myślisz o rozpoczęciu studiów ale nie chcesz przerywać swojej pracy, kariery sportowej czy rezygnować ze swoich pasji? A może jesteś rodzicem i większość czasu poświęcasz dziecku? Dzięki studiom w trybie e-learning wszystko da się pogodzić! Uczelnia Nauk Społecznych posiada ciekawą ofertę studiów online.
Kanał RSS dla tej listy

Przegląd uczelni w Polsce
uniwersytet_morski_boks_przeglad_uczelni.gif
220x300_70.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach - 1
miniatura
miniatura

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
 
Polityka Prywatności