Studia - artykuły

tag
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej zachęca do studiowania na kierunku systemy EDR w rzeczoznawstwie samochodowym.
Jeśli chcesz pracować w biurze rachunkowym lub prowadzić własną działalność to Uczelnia Techniczno-Handlowa zaprasza na studia podyplomowe rachunkowość i podatki.
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej uruchomiła nową specjalność na kierunku transport - elektromobilność i systemy elektroenergetyczne w transporcie.
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej zaprasza na studia I i II stopnia oraz podyplomowe.
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej zaprasza na studia. Rekrutacja rozpoczyna się już 4 maja.
To już III edycja kursów od Uczelni Techniczno-Handlowej dostępna na platformie NAVOICA.
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej zaprasza na studia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne gdzie jedną ze specjalności jest kryminologia i kryminalistyka.
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej ma w swojej ofercie atrakcyjną propozycję dla pasjonatów nowych technologii i lotnictwa - jest to szkolenie pilota drona.
UTH dzięki ofercie kierunków technicznych, menedżerskich i ekonomicznych jest wyjątkową w skali kraju uczelnią wyższą, która stawia na praktykę. Studia realizowane są na poziomie licencjackim, inżynierskim, magisterskim oraz podyplomowym. Uczelnia kształci w Warszawie i Płońsku.
Rektor Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej wydała komunikat dotyczący zasad kształcenia w nowym roku akademickim. Treść poniżej.
Uczelnia Techniczno-Handlowa im H. Chodkowskiej w Warszawie dzięki ofercie kierunków technicznych, menedżerskich i ekonomicznych jest wyjątkową w skali kraju uczelnią wyższą, która stawia na praktykę. Studia realizowane są na poziomie licencjackim, inżynierskim, magisterskim oraz podyplomowym.
Firma Inter Cars Motorsport & Tuning objęła honorowym patronatem Budowę i tuning samochodów na kierunku Transport, na Wydziale Inżynieryjnym. Nawiązana współpraca dotyczy działań o charakterze naukowo-dydaktycznym oraz organizacyjnym. Już niebawem wykwalifikowani eksperci i praktycy z firmy Inter Cars Motorsport & Tuning poprowadzą zajęcia ze studentami naszej Uczelni.
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej rozszerza ofertę edukacyjną o nowe studia II stopnia na kierunku Transport. Specjalności dostępne na tym kierunku to: Systemy logistyczne i transportowe oraz Inżynieria i tuning pojazdów
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie otworzyła rekrutację na rok akademicki 2019/2020. UTH dzięki ofercie kierunków technicznych, menedżerskich i ekonomicznych jest wyjątkową w skali kraju uczelnią wyższą, która stawia na praktykę. Studia realizowane są na poziomie licencjackim, inżynierskim, magisterskim oraz podyplomowym.
6 maja startuje rekrutacja w Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie.
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności