Studia - artykuły

tag
Po sukcesie pierwszej edycji studiów „Zarządzanie ryzykiem w morskim przemyśle wydobywczym i energetyce wiatrowej” w sobotę, 4 marca 2023 roku odbyła się inauguracja ich drugiej odsłony. PGE Baltica i Uniwersytet Morski w Gdyni podpisały umowę o kontynuacji współpracy w tym zakresie.
Na nadzwyczajnym posiedzeniu Międzynarodowej Rady Wykonawczej (IEB - International Executive Board), które w dniach 13 i 14 lutego odbyło się w Tokio, jego członkowie wybrali przewodniczącego Stowarzyszenie IAMU (International Association of Maritime Universities) oraz członków stałych komitetów IAMU wraz z ich przewodniczącymi na lata 2023-2025.
Executive Offshore Wind MBA to pierwszy w Polsce program dla branży Morskiej Energetyki Wiatrowej, który będzie prowadzony w Uniwersytecie Morskim w Gdyni.
Uniwersytet Morski w Gdyni prowadzi nabór uzupełniający na studia. Wolne miejsca są na Wydziale Nawigacyjnym, Mechanicznym, Elektrycznym oraz Zarządzania i Nauk o Jakości.
W tym roku Uniwersytet Morski w Gdyni poprawił swoją pozycję zarówno w klasyfikacji uczelni akademickich (o 10 miejsc), jak i w ramach uczelni technicznych (o 4 pozycje).
Uniwersytet Morski w Gdyni został członkiem fińskiego konsorcjum badawczo-rozwojowego Awake.ai, działającego w dziedzinie innowacyjnych technologii morskich https://www.awake.ai/ecosystem
Uniwersytet Morski w Gdyni zaprasza na studia. Rekrutacja trwa do 21 sierpnia.
21 maja 2020 roku wybrano nowego rektora Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, został nim prof. dr hab. inż. kpt. ż.w. Adam Weintrit.
W roku 2020 przypada setna rocznica funkcjonowania Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Uczelnia powstała 17 czerwca 1920 roku i początkowo nosiła nazwę Szkoła Morska.
Uniwersytet Morski w Gdyni prowadzi rekrutację do Szkoły Doktorskiej. Zajęcia rozpoczną się od października a kształcenie będzie prowadzone w dziedzinie Nauk Społecznych w dyscyplinie Nauki o zarządzaniu i jakości oraz w dziedzinie Nauk inżynieryjno-technicznych, w dyscyplinie Automatyka, elektronika i elektrotechnika.
Uniwersytet Morski w Gdyni zaprasza na studia I i II stopnia.
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności