Studia - artykuły

tag
Nowym rektorem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na kadencję 2020-24 został dr hab. Jerzy Przyborowski, prof. UWM, dotychczasowy prorektor UWM ds. kształcenia i studentów. Urząd obejmie 1 września.
Od roku akademickiego 2020/2021 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie wprowadza do oferty edukacyjnej studia na kierunku Psychologia.
Rektor Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w Świeciu, Pani dr Elżbieta Sternal w dniu 27 września 2019 r. podpisała porozumienie o współpracy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskimi w Olsztynie, którą reprezentował Rektor prof. dr. hab. Ryszard J. Górecki.
Najpopularniejszym kierunkiem rekrutacji 2018/2019 w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim jest kierunek lekarski. O jedno miejsce starało się tu aż 14 kandydatów.
Mateusz Rynkiewicz tegoroczny absolwent mechaniki i budowy maszyn na WNT wygrał ogólnopolski konkurs projektowy SOLIDWORKS „Projektanci do wozu”.
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski jako jeden z pierwszych uniwersytetów w Polsce wprowadzi do oferty dydaktycznej model kształcenia dualnego. W proces nauczania włączą się obok uczelni także firmy, a na absolwentów będą czekać miejsca pracy.
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności