Studia - artykuły

tag
W roku akademickim 2020/2021 Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni świętuje 10-lecie istnienia.
Konflikty są czymś naturalnym i nieuchronnym. Większe lub mniejsze spory zdarzają się na każdym kroku: w pracy, w biznesie, w szkole, i w każdej rodzinie. Można udawać, że ich nie ma, ale na ogół powoduje to w nas samych duży dyskomfort. Znacznie lepiej jest rozwiązywać konflikty, i to w jak najwcześniejszej fazie. Bardzo pomocne okazują się umiejętności mediacyjne. Tekst przygotowała dr Ewa Kosowska-Korniak, ekspertka WSB w Warszawie, managerka kierunku Mediacje Sądowe i Pozasądowe, "Sztuka rozwiązywania konfliktów". Materiał skierowany jest do kandydatów na studia podyplomowe.
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 3 sierpnia skorzystasz z promocji.
Do 3 sierpnia trwa promocja na studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 3 sierpnia możesz skorzystać z promocji.
Obecna, niepewna sytuacja w kraju i na świecie, wpływa na podejmowane decyzje. Niektórzy zastanawiają się, czy spędzić wakacje w kraju, czy za granicą, przed resztą stoją inne życiowe wybory. Wśród nich może być rozważanie pójścia na studia. Czy warto?
Ostatnie miesiące, sprawiły, że uczelnie wyższe przechodziły w tryb kształcenia zdalnego. Jednostki, które nie miały wcześniej w swojej ofercie kierunków studiów online, w krótkim czasie musiały zdobyć wiedzę, jak realizować program studiów przez Internet. Na rynku są jednak uczelnie, które nauczanie zdalne praktykują od kilku lat.
Chcesz rozwijać swoje kompetencje? Studiować na kierunku zapewniającym ciekawą i praktyczną wiedzę? Przy tym zaoszczędzić na czesnym? Zapisz się na studia dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego, dostępne w tegorocznej ofercie w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie. Rekrutacja trwa.
Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie w swojej ofercie ma unikatowe rozwiązanie SUM+, które daje możliwość jednocześnie studiować na wybranym kierunku studiów magisterskich oraz na studiach podyplomowych.
Nauka na ekranie komputera czy ćwiczenia z ewakuacji uczelni. Wiele się mówi o kształceniu zdalnym, zapominając o praktykach zawodowych, które podobnie jak inne przedmioty, muszą zostać zaliczone przez wszystkich studentów. Tylko w jaki sposób sprawdzić umiejętności praktyczne w dobie online?
Trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie. W ofercie pojawiło się kilka interesujących nowości, kierunki te są odpowiedzią na bieżące trendy biznesowe i potrzeby rynku pracy. Ich programy opracowali przedstawiciele nauki oraz praktycy, by zapewnić słuchaczom jak najlepszy rozwój kariery zawodowej. Kandydaci mogą wybrać między innymi: Akademię Kobieta w Biznesie, Public speaker, Cyberbezpieczeństwo czy Mediacje sądowe i pozasądowe. Do 30 czerwca obowiązują promocyjne ceny za czesne.
Kandydaci na studia w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie mogą wysłać dokumenty rekrutacyjne do uczelni za pośrednictwem Paczkomatów®, bez konieczności przychodzenia do biura. Współpraca to odpowiedź na gwałtownie rosnącą potrzebę bezkontaktowych usług. WSB jest pierwszą uczelnią w Polsce, która podjęła współpracę z InPostem, by dbać o bezpieczeństwo kandydatów oraz ułatwić procesy rekrutacyjne. Rozwiązanie jest całkowicie bezpłatne dla przyszłych studentów.
Obecna sytuacja związana z COVID-19 sprawiła, że pracownicy akademiccy i studenci muszą pozostać w domach. Czy to oznacza, że większość uczelni musiała przerwać nauczenie? Nie w czasach gdy do komunikacji potrzebne jest tylko stabilne połączenie z Internetem. Na całym świecie uniwersytety przechodzą na nauczanie online. Wśród nich polskie uczelnie m.in. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, która udostępnia swoim studentom wirtualne laboratoria.
W Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu wystartowała rekrutacja na nowy rok akademicki. W ofercie sprawdzone kierunku ale nie zabraknie też nowości.
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, zaleciło uczelniom wyższym dostosowanie trybu nauczania do obecnej sytuacji, jaką jest pandemia koronawirusa. Zajęcia i obrony w formie zdalnej, to nowe realia polskich uczelni wyższych.
Chyba nikt nie ma złudzeń, że pandemia Koronawirusa wpłynie niemal na każdy obszar życia społecznego w naszym kraju. Zmiany wynikające ze zwiększania dystansu społecznego dotykają też szkolnictwo wyższe w tym studentów.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu posiada w ofercie studia dofinansowane. Są to kierunki licencjackie, inżynierskie oraz magisterskie.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku zaprasza na studia I stopnia. Dla kandydatów, którzy zapiszą się do końca września uczelnia przewidziała promocję - 0zł wpisowego i niższe czesne.
Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie uzyskała zgodę Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na prowadzenie kierunku Finanse i rachunkowość na studiach I stopnia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.
Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 12 sierpnia skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 600zł.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności