Studia - artykuły

tag
Kandydaci na studia w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie mogą wysłać dokumenty rekrutacyjne do uczelni za pośrednictwem Paczkomatów®, bez konieczności przychodzenia do biura. Współpraca to odpowiedź na gwałtownie rosnącą potrzebę bezkontaktowych usług. WSB jest pierwszą uczelnią w Polsce, która podjęła współpracę z InPostem, by dbać o bezpieczeństwo kandydatów oraz ułatwić procesy rekrutacyjne. Rozwiązanie jest całkowicie bezpłatne dla przyszłych studentów.
Obecna sytuacja związana z COVID-19 sprawiła, że pracownicy akademiccy i studenci muszą pozostać w domach. Czy to oznacza, że większość uczelni musiała przerwać nauczenie? Nie w czasach gdy do komunikacji potrzebne jest tylko stabilne połączenie z Internetem. Na całym świecie uniwersytety przechodzą na nauczanie online. Wśród nich polskie uczelnie m.in. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, która udostępnia swoim studentom wirtualne laboratoria.
W Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu wystartowała rekrutacja na nowy rok akademicki. W ofercie sprawdzone kierunku ale nie zabraknie też nowości.
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, zaleciło uczelniom wyższym dostosowanie trybu nauczania do obecnej sytuacji, jaką jest pandemia koronawirusa. Zajęcia i obrony w formie zdalnej, to nowe realia polskich uczelni wyższych.
Chyba nikt nie ma złudzeń, że pandemia Koronawirusa wpłynie niemal na każdy obszar życia społecznego w naszym kraju. Zmiany wynikające ze zwiększania dystansu społecznego dotykają też szkolnictwo wyższe w tym studentów.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu posiada w ofercie studia dofinansowane. Są to kierunki licencjackie, inżynierskie oraz magisterskie.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku zaprasza na studia I stopnia. Dla kandydatów, którzy zapiszą się do końca września uczelnia przewidziała promocję - 0zł wpisowego i niższe czesne.
Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie uzyskała zgodę Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na prowadzenie kierunku Finanse i rachunkowość na studiach I stopnia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.
Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 12 sierpnia skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 600zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 12 sierpnia skorzystasz z promocji i możesz zaoszczędzić 300zł.
W Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie możesz studiować taniej. Wybierz studia z dofinansowaniem i płać mniej dzięki środkom z Funduszy Europejskich.
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 12 sierpnia możesz zyskać 600zł.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności