Studia - artykuły

tag
Uczelnia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom obecnego rynku pracy i stale rozbudowuje swoją ofertę edukacyjną. Przyszli studenci mają do wyboru naukę na kierunkach (również dofinansowanych z UE), dzięki którym uzyskają wysokie kwalifikacje, zdobędą praktyczną wiedzę i doświadczenie w czasie warsztatów i ciekawych case studies.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku uruchamia Psychologię - nowy kierunek studiów jednolitych magisterskich.
Ponad 10 000 zł na rękę mogą w trakcie studiów zarobić studenci, którzy podejmą naukę w formie dualnej. Dzięki połączeniu płatnego stażu z zajęciami akademickimi zdobędą wiedzę i cenne doświadczenie zawodowe. Studia dualne zyskują coraz większą popularność, bo korzystają na nich zarówno studenci, jak i pracodawcy.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie uruchamia nowy kierunek studiów I stopnia. Jest to Marketing i sprzedaż.
Grupa Wyższych Szkół Bankowych (WSB) ma nowe strony internetowe. Zmieniły się witryny wszystkich uczelni, zlokalizowanych w dziewięciu miastach Polski, oraz wspólna strona grupy. Nowe strony są responsywne, zgodne z zasadami web usability oraz zintegrowane z systemami CRM, Marketing Automation i Google Analytics. Trwający ponad dwa lata proces redesignu wsparły m.in. firmy: Ideacto, Bluerank oraz Web Design Solutions.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu uruchamia studia dualne na kierunku Finanse i rachunkowość. Będą one realizowane na dwóch specjalnościach: Rachunkowość i audyt finansowy oraz Controlling i finanse przedsiębiorstw.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na studia inżynierskie na kierunku Inżynieria zarządzania oraz Informatyka. Są to nowości w ofercie na rok akademicki 2018/2019.
Kanał RSS dla tej listy

Przegląd uczelni w Polsce
WSPA_rekrutacja_220.png
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura SGGW - Perugia
miniatura

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg
 
Polityka Prywatności