Studia - artykuły

tag
Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie uzyskała zgodę Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na prowadzenie kierunku Finanse i rachunkowość na studiach I stopnia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.
Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 12 sierpnia skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 600zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 12 sierpnia skorzystasz z promocji i możesz zaoszczędzić 300zł.
W Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie możesz studiować taniej. Wybierz studia z dofinansowaniem i płać mniej dzięki środkom z Funduszy Europejskich.
Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 12 sierpnia możesz zyskać 600zł.
Uczelnia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom obecnego rynku pracy i stale rozbudowuje swoją ofertę edukacyjną. Przyszli studenci mają do wyboru naukę na kierunkach (również dofinansowanych z UE), dzięki którym uzyskają wysokie kwalifikacje, zdobędą praktyczną wiedzę i doświadczenie w czasie warsztatów i ciekawych case studies.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku uruchamia Psychologię - nowy kierunek studiów jednolitych magisterskich.
Ponad 10 000 zł na rękę mogą w trakcie studiów zarobić studenci, którzy podejmą naukę w formie dualnej. Dzięki połączeniu płatnego stażu z zajęciami akademickimi zdobędą wiedzę i cenne doświadczenie zawodowe. Studia dualne zyskują coraz większą popularność, bo korzystają na nich zarówno studenci, jak i pracodawcy.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie uruchamia nowy kierunek studiów I stopnia. Jest to Marketing i sprzedaż.
Grupa Wyższych Szkół Bankowych (WSB) ma nowe strony internetowe. Zmieniły się witryny wszystkich uczelni, zlokalizowanych w dziewięciu miastach Polski, oraz wspólna strona grupy. Nowe strony są responsywne, zgodne z zasadami web usability oraz zintegrowane z systemami CRM, Marketing Automation i Google Analytics. Trwający ponad dwa lata proces redesignu wsparły m.in. firmy: Ideacto, Bluerank oraz Web Design Solutions.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu uruchamia studia dualne na kierunku Finanse i rachunkowość. Będą one realizowane na dwóch specjalnościach: Rachunkowość i audyt finansowy oraz Controlling i finanse przedsiębiorstw.
Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na studia inżynierskie na kierunku Inżynieria zarządzania oraz Informatyka. Są to nowości w ofercie na rok akademicki 2018/2019.
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Przegląd uczelni w Polsce
220x300_70.jpg
Ignatianum_220_uzupelniajacy_2019.jpg
Dolno__l__ska_Szko__a_Wy__sza_boks_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Akademia Ignatianum w Krakowie 01
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa Wydział Zamiejscowy w Chorzowie - 5

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220.gif
 
Polityka Prywatności