Studia - artykuły

tag
"Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu przygotowała specjalną promocję dla aktywnych - bon edukacyjny "Trenujesz-zyskujesz", dzięki któremu możesz skorzystać ze zniżki w opłatach za studia, jeżeli posiadasz ważny karnet uprawniający do korzystania z obiektów MOSIR lub innych ośrodków sportu i rekreacji.
"Witajcie TikTokerzy! Mamy dla Was wyjątkowe wyzwanie! Nakręćcie TikToka, który pokaże, jak spędzacie swój dzień związany z nauką! Wykorzystajcie swoją kreatywność i pokażcie nam, jakie sposoby na naukę wybieracie. Nie zapomnijcie oznaczyć swojego filmu hasztagiem #JestemzWSB oraz oznaczyć profil @studia_wsb. Do wygrania m.in. aparat instax! Konkurs trwa do końca maja."
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa przygotowała dla kandydatów 20% zniżki w ramach bonu edukacyjnego first minute.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa przygotowała szereg bonifikat dla kandydatów.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa przedłuża nabór na studia do 30 LISTOPADA! Ale to nie wszystko! Wejdź na stronę Uczelni i łap okazję! Zyskaj bon edukacyjny „5000 zł na studia w czasach kryzysu jest Twoje!”
Drodzy studenci! Już dziś zapraszamy Was serdecznie na uroczyste rozpoczęcie nowego roku akademickiego!!! Zachęcamy do wzięcia udziału zwłaszcza studentów pierwszego roku studiów licencjackich oraz magisterskich na spotkania inaugurujące rok akademicki 2022/2023!
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu buduje społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy i umiejętności praktycznych, mających na uwadze wspierać bezpieczeństwo na różnych płaszczyznach.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu zaprasza na studia. Zapisy trwają do 30 września.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa przygotowała promocję dla absolwentów klas mundurowych. Złóż komplet dokumentów na studia I stopnia w dniach 10-17.11.2021 r. i skorzystaj z okazji studiując o połowę taniej.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Zoopsychologia. Kierunek jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku pracy na wszechstronnie wykształconych i efektywnych specjalistów w dziedzinie psychologii zwierząt.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa uruchomiła pierwszy kierunek studiów MBA - Menedżer Administracji Biznesowej.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa przygotowała 30% zniżki na studia dla ratowników medycznych.
Trwa promocja walentynkowa w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa, złóż komplet dokumentów do końca lutego i studiuj o połowę taniej.
Bon edukacyjny Black Weeks – druga część studiów o połowę taniej! Planujesz rozpocząć studia? Jesteś zainteresowany rozwojem osobistym i chcesz osiągnąć sukces? Zapoznaj się z ofertą wydziałów Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu i wybierz odpowiedni kierunek dla siebie.
Kandydat nabywający karnet lub bilet w celu skorzystania z obiektów MOSIR lub innych ośrodków sportu i rekreacji współpracujących z Wyższą Szkoła Bezpieczeństwa, który po raz pierwszy podejmie naukę jako Student Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu oraz złoży komplet dokumentów rekrutacyjnych w terminie od 01.07.2020 r. a 30.09.2020 r. wraz z bonem edukacyjnym ma prawo do zyskania 500 zł zniżki w opłatach za studia.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu przedłużyła rekrutację na studia podyplomowe Menadżer BHP z Metodyką. Jeśli polecisz kierunek znajomym możesz studiować za darmo.

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Menadżer BHP z metodyką. Poleć ten kierunek i zyskaj 200zł za każdą osobę. Promocja trwa od 16.03.2020 r. do 30.03.2020 r.
Wszystkie wydziały Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa przedłużyły do 31 marca rekrutację na studia I i II stopnia oraz na podyplomowe.
Wyższe Szkoły Bezpieczeństwa prowadzą nabór na studia I stopnia. Jeśli jesteś zainteresowany, sprawdź ofertę.
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności