Studia - artykuły

tag
W dniach 09-10 maja 2024 roku, Giżycko stanie się areną dla VIII Międzynarodowej Konferencji Naukowej na temat Bezpieczeństwa zdrowotnego – ujęcie interdyscyplinarne "Bezpieczeństwo zdrowotne w dobie kryzysów". Organizatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu, która zaprasza do udziału wszystkich zainteresowanych głębokim zrozumieniem i dyskusją na temat współczesnych wyzwań związanych z bezpieczeństwem zdrowotnym.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu przygotowała atrakcyjną promocję z okazji Black Friday. Jeśli w dniach od 24.11.23 r. do 30.11.23 r. złożysz pełną dokumentację rekrutacyjną wraz z podpisanym bonem otrzymasz zniżkę na opłaty za studia w wysokości 1000 zł.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa przedłużyła do końca października nabór na studia.
Studia magisterskie na kierunku Pedagogika to nowość w ofercie Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Gliwicach.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa przygotowała dla kandydatów po 40 roku życia bon edukacyjny "Nigdy nie jest za późno"
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa przygotowała dla swoich studentów bon edukacyjny. Jeśli polecisz Uczelnię innej osobie a ona zapisze się na studia Ty otrzymasz zniżkę 500 zł w opłatach na studia.
„Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu przygotowała wyjątkową promocję dla kandydatów na studia - bon edukacyjny "Klasy mundurowe górą!", dzięki któremu możesz skorzystać ze zniżki w opłatach czesnego w wysokości 1000 zł! Wystarczy, że jesteś absolwentem szkoły o profilu mundurowym i złożysz dokumenty rekrutacyjne na wybrany przez siebie kierunek wraz z podpisaną bonifikatą do dnia 30 września.
"Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu przygotowała specjalną promocję dla aktywnych - bon edukacyjny "Trenujesz-zyskujesz", dzięki któremu możesz skorzystać ze zniżki w opłatach za studia, jeżeli posiadasz ważny karnet uprawniający do korzystania z obiektów MOSIR lub innych ośrodków sportu i rekreacji.
"Witajcie TikTokerzy! Mamy dla Was wyjątkowe wyzwanie! Nakręćcie TikToka, który pokaże, jak spędzacie swój dzień związany z nauką! Wykorzystajcie swoją kreatywność i pokażcie nam, jakie sposoby na naukę wybieracie. Nie zapomnijcie oznaczyć swojego filmu hasztagiem #JestemzWSB oraz oznaczyć profil @studia_wsb. Do wygrania m.in. aparat instax! Konkurs trwa do końca maja."
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa przygotowała dla kandydatów 20% zniżki w ramach bonu edukacyjnego first minute.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa przygotowała szereg bonifikat dla kandydatów.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa przedłuża nabór na studia do 30 LISTOPADA! Ale to nie wszystko! Wejdź na stronę Uczelni i łap okazję! Zyskaj bon edukacyjny „5000 zł na studia w czasach kryzysu jest Twoje!”
Drodzy studenci! Już dziś zapraszamy Was serdecznie na uroczyste rozpoczęcie nowego roku akademickiego!!! Zachęcamy do wzięcia udziału zwłaszcza studentów pierwszego roku studiów licencjackich oraz magisterskich na spotkania inaugurujące rok akademicki 2022/2023!
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu buduje społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy i umiejętności praktycznych, mających na uwadze wspierać bezpieczeństwo na różnych płaszczyznach.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu zaprasza na studia. Zapisy trwają do 30 września.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa przygotowała promocję dla absolwentów klas mundurowych. Złóż komplet dokumentów na studia I stopnia w dniach 10-17.11.2021 r. i skorzystaj z okazji studiując o połowę taniej.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Zoopsychologia. Kierunek jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku pracy na wszechstronnie wykształconych i efektywnych specjalistów w dziedzinie psychologii zwierząt.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa uruchomiła pierwszy kierunek studiów MBA - Menedżer Administracji Biznesowej.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa przygotowała 30% zniżki na studia dla ratowników medycznych.
Trwa promocja walentynkowa w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa, złóż komplet dokumentów do końca lutego i studiuj o połowę taniej.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności