Studia - artykuły

tag
Tylko do 30.09.2020 r. - Oferta LAST MINUTE! Złóż komplet dokumentów wraz z wydrukowanym BONEM EDUKACYJNYM POBRANYM ze strony Uczelni lub uzyskanym z innego źródła i skorzystaj z 500 zł zniżki w opłatach za studia.
Zdobądź międzynarodowy certyfikat Leadership and Team Skils. Weź udział w szkoleniu Team Leader organizowanym przez Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa w Poznaniu. Zapisy trwają do 13 października.
Wyższe Szkoły Bezpieczeństwa zapraszają na studia. Kandydaci mogą zapisywać się do końca września.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa uruchomiła nową specjalność na kierunku Psychologia - jest to Psychologia kliniczna.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Gdańsku przygotowała promocję dla kandydatów. Składając komplet dokumentów do końca czerwca możesz zyskać nawet 1000zł zniżki na studia.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu oferuje studia w ramach programu Erasmus+.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu w ramach podziękowania dla branży medycznej oraz żołnierzy WOT przygotowała specjalną promocję na studia dla studentów wykonujących wyżej wymienione zawody.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa prowadzi akcję charytatywną opłać czesne i pomagaj. Wybierz 1 z 3 szpitali, które chcesz wesprzeć, opłać swoje czesne mniejsze o 10%, przeznacz kwotę, która jest równoważna 10% czesnego i dodaj od siebie równowartości 10% czesnego na konto bankowe wybranego szpitala.
Zmiany klimatu następują coraz gwałtowniej. Ich skutki są coraz dotkliwiej odczuwalne nie tylko dla przyrody, ale też dla społeczeństwa i gospodarki. Wzrost temperatury wynikający z nadmiernej emisji gazów cieplarnianych zagraża Ziemi.
Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Gdańsku uzyskała prawo do prowadzenia kształcenia na kierunku Bezpieczeństwo morskie.
Do końca października można składać dokumenty rekrutacyjne we wszystkich wydziałach Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa. Decyzję o wydłużeniu naboru podjęły władze Uczelni po licznych prośbach kandydatów na studia.
Bezpieczeństwo zdrowotne – kierunek z przyszłością i perspektywami. Od kilku lat w ofercie Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa. Teraz będzie można go studiować nie tylko w siedzibie głównej w Poznaniu i jednym z jej mazurskich wydziałów (Giżycko), ale również na Pomorzu i na Śląsku.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa to jedna z nielicznych uczelni, która prowadzi nabór na studia dwa razy w roku. Dzięki temu kandydaci na żaków mogą rozpocząć naukę od października lub od marca, oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Właśnie nadszedł ostatni moment, by podjąć decyzję o zdobywaniu wiedzy.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa jako jedna z niewielu rekrutuje kandydatów na studia przez cały czas. Uruchamia kierunki dwa razy w roku akademickim – w październiku i w marcu. Dzięki temu można rozpocząć studia zimą!
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności