Studia - artykuły

tag
Zastanawiasz się, jak wejść na szczyt prawniczej kariery? Rozwiązaniem jest Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University. Oferuje ona nie tylko studia prawnicze, ale też unikalne doświadczenia, które wyznaczają drogę do zawodowego sukcesu.
Chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami w informatyce i zarządzaniu, a może jednak interesują Cię kierunki nauk społecznych z zakresu psychologii czy prawa i zastanawiasz się, którą uczelnię wybrać? Nie szukaj dalej. Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu nie tylko spełni Twoje akademickie marzenia, ale również otworzy przed Tobą drzwi do świata pełnego innowacji i fascynujących możliwości. Dowiedz się, dlaczego wpłynęło ponad 3700 zgłoszeń do WSB-NLU!
Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak może wyglądać Twoja przyszłość? Czy masz wizję kierunku, w którym chciałbyś podążać? Czy wiesz, jakie studia wybrać, aby zapewnić sobie stabilną i satysfakcjonującą karierę? Jeśli tak, to świetnie! Jeżeli nie, to nie martw się – Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University jest tu, aby Ci pomóc!
Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University z siedzibą w Nowym Sączu podpisała umowę patronacką z firmą FAKRO sp. z o.o.. Porozumienie ma na celu otwarcie szerokich perspektyw na polu edukacyjnym. 
Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University przeprowadza aktualnie rekrutacje. W tym roku ze strony WSB – NLU, można spodziewać się wielu nowości oraz kilku specjalistycznych kursów, które na pewno wzbogacą ofertę edukacyjną całej Sądecczyzny i nie tylko!
IWO Group, dynamiczny gracz w branży e-commerce, który odnosi sukces dzięki innowacyjnym strategiom. Założona przez Iwo Kozłowskiego, absolwenta WSB-NLU, firma od początku swojego istnienia koncentruje się na rynku e-commerce, specjalizując się głównie w sprzedaży internetowej oraz dropshippingu.
Rozpoczęliśmy rekrutację na semestr zimowy 2023/2024 w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University (WSB-NLU) w Nowym Sączu! W ofercie uczelni jest coś zarówno dla kandydatów na studia I i II stopnia, jak i na kierunki podyplomowe, które mają rozwijać i poszerzać wiedzę oraz umiejętności. Obecna rekrutacja na WSB-NLU toczy się na czterech kierunkach: informatyka, zarządzanie, psychologia oraz prawo. Ponadto studia podyplomowe - 60 kierunków do wyboru. Studiowanie na WSB-NLU w Nowym Sączu to doskonały sposób na zdobycie wykształcenia. I to na każdym poziomie!
Na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu trwa właśnie rekrutacja na semestr letni. Nie potrwa długo, bo przyszli studenci mogą aplikować już tylko do końca miesiąca. Wiadomo jednak, że chętnych nie brakuje. „Kandydatów jest więcej niż w poprzednich latach w analogicznym okresie rekrutacji” - mówi rektor dr Dariusz Woźniak, prof. WSB-NLU.
Wybór odpowiedniego kierunku studiów to przepustka do udanej kariery i satysfakcjonującej pracy. Dlatego wiele osób zastanawia się, na jaki kierunek warto postawić, aby zdobyć zawód, który będzie poszukiwany po zakończeniu studiów. Sprawdź, jakich specjalistów będzie poszukiwał rynek pracy!
Ci, którzy chcą dołączyć do grona społeczności akademickiej WSB-NLU muszą się śpieszyć! Ostatnie dni pokazują, że chętnych przybywa, a miejsca na wielu kierunkach są już niedostępne. WSB-NLU to także szeroka oferta studiów podyplomowych i kursów, które także mają już mocno ograniczoną liczbę przyjęć.
Za nami Polski Kongres Przedsiębiorczości - 9. zjazd w Krakowie, podczas którego uczestnicy debatowali o rozwoju, nowoczesności oraz przyszłości polskiego i światowej przedsiębiorczości. To także okazja do spotkań, rozmów oraz poznawania nowych rozwiązań, jak również wyróżnienia najlepszych instytucji nagrodą Fundament 2022.
Ministerstwo Edukacji i Nauki poinformowało, że podczas tegorocznych rekrutacji na studia niemal 430 tys. osób zostało przyjętych na pierwszy rok. Według wyliczeń, wśród najpopularniejszych uczelni w Polsce w roku akademickim 2022/23 jest nowosądecka Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University.
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności