Studia - artykuły

tag
Studia podyplomowe po kosmetologii – czy warto?
Studia kosmetologiczne z roku na rok cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. We wszystkich dużych miastach można zaobserwować rosnącą liczbę gabinetów kosmetycznych, klinik kosmetologicznych oraz gabinetów medycyny estetycznej. Wniosek, jaki płynie z tych obserwacji może być tylko jeden – przywiązujemy coraz większą wagę nie tylko do naszego wyglądu, ale też zdrowia. Rosnąca popularność kosmetologii wiąże się jednak także z większą rywalizacją na rynku pracy. Szansą na zwiększenie swoich szans na sukces mogą być studia podyplomowe, na których poszerzymy swoją wiedzę.
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi zaprasza na studia podyplomowe. Zapisy przyjmowane są do 20 listopada.
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi zaprasza na studia podyplomowe. Rekrutacja trwa do 20 listopada.
Matura nadciąga, a po niej jedna z ważniejszych decyzji życiowych, jaka czeka każdego absolwenta szkoły średniej. Wybrać się na jednolite studia magisterskie, czy podjąć studia wyższe licencjackie, a po nich zdecydować o ewentualnym kontynuowaniu nauki na studiach drugiego stopnia? Wszystko to zależy przede wszystkim od Twoich indywidualnych preferencji i możliwości, a także od oczekiwań co do przebiegu ścieżki kształcenia. Podpowiadamy, jaki rodzaj studiów możesz wybrać.
Jakiś czas temu byłeś studentem? Chcesz powrócić na uczelnię? W Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu właśnie ruszyła akcja „Reaktywuj swoją karierę”. Program ten jest skierowany do wszystkich osób, które były studentami i z różnych przyczyn przerwały kształcenie. Teraz mają szansę rozpocząć naukę jeszcze raz! Akcja promocyjna trwa do 30 września.
Trwa promocja w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Zapisując się do 7 sierpnia odbierzesz voucher o wartości 50zł, który upoważni Cię do zniżki w semestrze letnim 2021.
Najpierw nadciąga, a po niej jedna z ważniejszych decyzji życiowych, jaka czeka każdego absolwenta szkoły średniej. Wybrać się na jednolite studia magisterskie, czy podjąć studia wyższe licencjackie, a po nich zdecydować o ewentualnym kontynuowaniu nauki na studiach drugiego stopnia? Wszystko to zależy przede wszystkim od Twoich indywidualnych preferencji i możliwości, a także od oczekiwań co do przebiegu ścieżki kształcenia.
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi zaprasza na studia podyplomowe.
Na początku maja wystartowała rekrutacja na studia w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie kandydatów oraz pracowników, uczelnia zadbała o to, aby proces rekrutacji mógł odbyć się przy zachowaniu wszystkich możliwych środków higieny. Systematycznie dezynfekowane są biura i pomieszczenia uczelni a pracownicy stosują środki ochrony indywidualnej. Uczelnia wprowadziła także nowe zasady rekrutacji dla Kandydatów.
Studia społeczne to bardzo przyszłościowe kierunki naukowe. Dają absolwentom szereg umiejętności miękkich, niezwykle pożądanych na rozwijającym się rynku pracy. To dzięki nim kandydat potrafi adaptować się do zmian czy pracować zespołem. Studia społeczne to również ciekawe przedmioty i doskonały sposób na poznanie i zrozumienie świata. Jeżeli zastanawiasz się, jakie studia społeczne w Łodzi wybrać, zapraszamy do naszego artykułu o kierunkach na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.
WSBiNoZ jest jedyną Uczelnią w Polsce, z którą marka podpisała umowę o współpracy. 27 listopada 2019 na Uczelni uroczyście otwarto nową pracownię kosmetologiczną pod patronatem marki. W wydarzeniu wzięli udział: Kanclerz Uczelni Michał Orski, Wicekanclerz ds. rozwoju kosmetologii mgr Anna Drobnik oraz Główny Szkoleniowiec Peel Mission mgr Agnieszka Kowalska.
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi zaprasza na studia. Są jeszcze wolne miejsca.
Zapłać z góry do 30 września za rok studiów w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi a zyskasz jedno czesne gratis.
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi zaprasza na studia jednolite magisterskie na kierunku Prawo.
Trwają zapisy na studia w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Uczelnia oferuje kierunki stacjonarne, niestacjonarne oraz online.
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi wprowadza do swojej oferty kilka nowości.
Prawo to nowy kierunek, który pojawi się w ofercie Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi w roku akademickim 2019/2020.
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności