Studia - artykuły

tag
Wyższa Szkoła Europejska im. Ks. Józefa Tischnera zaprasza na studia w roku akademickim 2021/2022. Start rekrutacji już 15 kwietnia.
Jeszcze tylko do końca lutego br. trwa rekrutacja na nową ścieżkę Design Management w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Jeśli interesujesz się designem i chcesz zdobyć umiejętności zarządzania zespołami kreatywnymi – poznaj szczegóły i aplikuj jeszcze dziś!
Chcesz nauczyć się jak tworzyć strategie innowacji, nowych usług, produktów i produktów cyfrowych? Interesujesz się współczesnymi wyzwaniami w zakresie poziomu życia i konsumpcji? Jeżeli tak – ścieżka Design Management jest dla Ciebie!
Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera zaprasza od marca na studia na kierunku Zarządzanie strategiczne. Uczelnia uruchomiła nową ścieżkę kształcenia na tym kierunku - jest to Design management.
Studia psychologiczne to bogate źródło wiedzy o sobie i innych ludziach. Pozwalają zrozumieć mechanizmy zachowań i motywacji człowieka, jego emocje, uczucia, relacje z otoczeniem. Dają także szerokie perspektywy zawodowe. Jeśli marzysz o tym, aby pomagać innym w rozwoju osobistym lub zawodowym - wybierz kierunek Psychologia w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie.
Do 6. września br. trwa I tura rekrutacji na studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Uczelnia oferuje kierunki w trybie dziennym, zaocznym oraz także w trybie wieczorowym (tryb wieczorowy dotyczy kierunków Game Design i Grafika reklamowa i multimedia).
Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera prowadzi rekrutację na rok akademicki 2020/2021.
Od 1 kwietnia 2020 r. trwa rekrutacja w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie na nowy rok akademicki na studia I i II stopnia. W tym roku Uczelnia również przygotowała bogatą ofertę kierunków i ścieżek kształcenia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!
Sytuacja spowodowana koronawirusem odciska swoje piętno na uczelniach wyższych. Praktycznie z dnia na dzień wywróciła do góry nogami życie nie tylko studentów, ale też wykładowców, którzy przechodząc na zdalny tryb pracy starają się zapewnić ciągłość procesów edukacyjnych. To ogromne wyzwanie, ale też prawdziwy egzamin dla każdej uczelni. Od jego wyniku może zależeć już nie tylko tegoroczna rekrutacja, ale też przyszłe.
Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera weszła w posiadanie innowacyjnego narzędzia do nauki przedsiębiorczości - REVAS - Branżowe Symulacje Biznesowe.
Zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie analityki stale wzrasta, co wyraźnie potwierdza raport "The Future of Jobs" opracowany podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos w 2018 r. Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie śledzi na bieżąco wymagania rynku pracy i pracodawców i w oparciu właśnie o te standardy powstał kierunek Zarządzanie strategiczne.
Do końca lipca br. trwa I tura rekrutacji na studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Uczelnia oferuje kierunki w trybie dziennym, zaocznym oraz (uwaga!) od tego roku akademickiego także w trybie wieczorowym.
Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie zaprasza na studia podyplomowe. Rekrutacja startuje 1 czerwca 2019 roku.
Nastąpiła zmiana warunków aplikowania o Stypendium Rektora! Od najbliższego roku akademickiego będziecie mogli się o nie ubiegać już po I semestrze studiów.
W Wyższej Szkole Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie startuje rekrutacja na studia I i II stopnia rozpoczynające się w roku akademickim 2019/2020.
Języki skandynawskie są często określane mianem przyszłościowych, co przekłada się na coraz większe zainteresowanie Polaków nauką języka norweskiego i szwedzkiego. Również firmy skandynawskie chętnie podejmują inwestycje w Polsce stwarzając duże możliwości na rynku pracy dla Polaków, a szczególnie dla absolwentów także w obszarze współpracy outsourcingowej.
Psychologia to stosunkowo młoda dziedzina nauki, która w ciągu ostatnich 60 lat zaczęła rozwijać się bardzo szybko i intensywnie. Dzięki temu stała się szeroką, ciekawą i ekscytującą dyscypliną, a nowe możliwości i ścieżki rozwoju jakie zaczęła oferować wpłynęły na jej rosnącą popularność. Dziś psychologia wykorzystywana jest w wielu dziedzinach i obejmuje obszary, które łączą w sobie już nie tylko biologię, medycynę, czy matematykę, w jej rozwoju decydujące znaczenie zaczęła mieć także nowoczesna technologia.
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności