Studia - artykuły

tag
Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera weszła w posiadanie innowacyjnego narzędzia do nauki przedsiębiorczości - REVAS - Branżowe Symulacje Biznesowe.
Zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie analityki stale wzrasta, co wyraźnie potwierdza raport "The Future of Jobs" opracowany podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos w 2018 r. Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie śledzi na bieżąco wymagania rynku pracy i pracodawców i w oparciu właśnie o te standardy powstał kierunek Zarządzanie strategiczne.
Do końca lipca br. trwa I tura rekrutacji na studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Uczelnia oferuje kierunki w trybie dziennym, zaocznym oraz (uwaga!) od tego roku akademickiego także w trybie wieczorowym.
Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie zaprasza na studia podyplomowe. Rekrutacja startuje 1 czerwca 2019 roku.
Nastąpiła zmiana warunków aplikowania o Stypendium Rektora! Od najbliższego roku akademickiego będziecie mogli się o nie ubiegać już po I semestrze studiów.
W Wyższej Szkole Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie startuje rekrutacja na studia I i II stopnia rozpoczynające się w roku akademickim 2019/2020.
Języki skandynawskie są często określane mianem przyszłościowych, co przekłada się na coraz większe zainteresowanie Polaków nauką języka norweskiego i szwedzkiego. Również firmy skandynawskie chętnie podejmują inwestycje w Polsce stwarzając duże możliwości na rynku pracy dla Polaków, a szczególnie dla absolwentów także w obszarze współpracy outsourcingowej.
Psychologia to stosunkowo młoda dziedzina nauki, która w ciągu ostatnich 60 lat zaczęła rozwijać się bardzo szybko i intensywnie. Dzięki temu stała się szeroką, ciekawą i ekscytującą dyscypliną, a nowe możliwości i ścieżki rozwoju jakie zaczęła oferować wpłynęły na jej rosnącą popularność. Dziś psychologia wykorzystywana jest w wielu dziedzinach i obejmuje obszary, które łączą w sobie już nie tylko biologię, medycynę, czy matematykę, w jej rozwoju decydujące znaczenie zaczęła mieć także nowoczesna technologia.
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Przegląd uczelni
WSB_przeglad_uczelni.jpg
uniwersytet_morski_boks_przeglad_uczelni.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
 
Polityka Prywatności