Znajdź nas na
Celem nowego kierunku studiów jest przygotowanie absolwentów o wysokich kwalifikacjach zawodowych, którzy będą w stanie uczestniczyć w rozwiązywaniu najbardziej wymagających wyzwań podejmowanych w przemyśle kosmetycznym na szczeblu operacyjnym, w działach związanych m.in.: z systemami zarządzania jakością, standaryzacją, bezpieczeństwem stosowania oraz bezpieczeństwem ekologicznym kosmetyków i środków czystości
Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia przedłużyła do 12 marca rekrutację na studia podyplomowe na kierunku Podologia.
Projekt Akademia Zdrowia i Urody trwa od 15 lutego do 15 kwietnia br. Organizatorem projektu jest Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie we współpracy z Partnerami Uczelni.
Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie rozpoczyna nauczanie na 4 nowych kierunkach w ramach kształcenia specjalistycznego.
Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie uruchomiła nowy kierunek studiów podyplomowych - Biotechnologia w kosmetologii.
Oczekiwania klientów rynku usług kosmetologicznych z dnia na dzień wzrastają, co wymaga sporych zasobów kadrowych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Szczególną uwagę zwraca się na kadrę posiadającą wiedzę z zakresu najnowszych technologii i rozwiązań mających na celu poprawę estetyki ciała i twarzy. Profesjonaliści spełniający najwyższe standardy stają się źródłem gwarantowanej satysfakcji dla klienta. Dla wielu z nich zawodowym celem jest nie tylko poprawa wyglądu zewnętrznego pacjenta, ale również jego uświadomienie w kwestii zagrożeń i ryzyka jakie niosą za sobą zabiegi z zakresu kosmetologii.
Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie serdecznie zaprasza na studia licencjackie na kierunku Dietetyka ze ścieżkami kształcenia: Dietetyka kliniczna oraz Dietetyka stosowana. Posłuchajcie dlaczego warto studiować dietetykę w WSIiZ? Na to pytanie odpowiedzą wykładowcy Uczelni.
Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie zapewnia rzetelne przygotowanie zawodowe oraz możliwość zdobycia szerokiej interdyscyplinarnej wiedzy z zakresu współczesnej kosmetologii, chemii kosmetycznej, chemii żywności, dietetyki i dziedzin pokrewnych.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Rektorem Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, dr. n. chem. Sebastianem Grzybem.
Na pewno niejednokrotnie słyszeliście „jesteś tym co jesz”. Źle dobrana dieta, złe nawyki żywnościowe, problemy zdrowotne związane z niewłaściwym odżywianiem - wszystko to wpływa na nasze zachowanie i reguluje nasz tryb życia. Czy wiesz zatem co kryją w sobie produkty, które spożywamy na co dzień? Jaką rolę odgrywają poszczególne związki i substancje podczas procesu przechowywania żywności? Tego i wiele więcej będziesz mógł dowiedzieć się studiując Chemię żywności w WSIiZ – pierwsze w Polsce studia na tym kierunku!
Od 1 stycznia 2020 r. Uczelnia realizuje projekt pt. "Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia dostępna dla wszystkich" dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach umowy nr POWR.03.05.00-00-A011/19-00. Projekt WSIiZ został oceniony pozytywnie i uzyskał 102,5 pkt. Wartość projektu to: 928 385,00 zł
Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 24 lipca 2019 r. Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie otrzymała uprawnienia do prowadzenia studiów pierwszego stopnia - studia inżynierskie o profilu praktycznym na kierunku CHEMIA ŻYWNOŚCI. Warto zaznaczyć, że są to pierwsze 3,5-letnie studia inżynierskie na kierunku CHEMIA ŻYWNOŚCI w Polsce.
Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie otrzymała dofinansowanie z Funduszy Europejskich na realizację projektu pt. „Modyfikacja kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie”. Projekt realizowany będzie w okresie od 1.02.2019 r. do 31.12.2021 r. w ramach Osi priorytetowej III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Całkowita wartość projektu wynosi 993 860 zł.