Znajdź nas na

Znamy już zwycięzców ze wszystkich państw uczestniczących w Europejskim Konkursie dla Młodych Dziennikarzy pod hasłem „Poszerz swoje horyzonty”.

Bankowy Fundusz Gwarancyjny ogłasza Konkursu na najlepszą pracę licencjacką, magisterską i doktorską z zakresu systemów gwarantowania depozytów, problematyki działalności Bankowego Funduszu Gwarancyjnego oraz bezpieczeństwa finansowego banków.

Kancelaria Baker & McKenzie organizuje II edycję konkursu ECJ Battle będącego symulacją rozprawy podatkowej przed Europejskim Trybunałem Sprawiedliwości. Konkurs skierowany jest do studentów III, IV i V roku kierunków prawniczych i ekonomicznych. Zeszłoroczna edycja konkursu przyciągnęła wielu uczestników chętnych sprawdzenia swoich umiejętności.

Politechnika Warszawska, jako partner wystawy „Rynek Innowacji Basf”, organizuje dla najbardziej ambitnych studentów konkurs związany z tematami poruszanymi na wystawie.

Ruszył Konkurs dla studentów „kreatiVa”. Jego organizatorem jest Firma Business Consulting Sp. z o. o. z Katowic. Konkurs polega na opracowaniu „Strategii Promocji Centrum Rozrywki FUN-City na rok 2009”, które jest Partnerem przedsięwzięcia.

Konkurs Lexpert to doskonała okazja dla studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza do sprawdzenia swojej wiedzy prawniczej i nie tylko.

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej otworzyła konkursy na stypendia dla studentów, doktorantów i młodych doktorów realizujących badania naukowe.

Kolejna szansa dla najzdolniejszych studentów. V edycja konkursu „TEQUILA\ dla najlepszych”, którego organizatorem jest agencja marketingu zintegrowanego TEQUILA\Polska rozpoczęła się 7 kwietnia. Z okazji 10-lecia agencji tegoroczny konkurs prowadzony jest pod hasłem „Spinamy od 10 lat” i ma specjalną jubileuszową oprawę.

Startuje druga edycja programu edukacyjnego „Plus dla najlepszych”. Konkurs, zorganizowany przez Polkomtel SA, operatora sieci Plus, umożliwia studentom uzyskanie płatnych praktyk w różnych departamentach firmy.

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland, kancelaria prawnicza Domański Zakrzewski Palinka oraz firma Deloitte zapraszają studentów do wzięcia udziału w IX edycji Konkursu na Najlepszego Studenta Prawa „Primus In Primis”.

Konkurs skierowany jest do studentów socjologii, psychologii, ekonomii, marketingu i zarządzania oraz matematyki, którzy piszą prace magisterskie bezpośrednio związane z badaniami opinii i rynku.

W siedzibie UniCredit CAIB odbyło się wręczenie nagród w Konkursie ”Innowatorzy Rynku Kapitałowego” organizowanego co roku przez UniCredit CAIB Poland S.A. Konkurs adresowany jest do studentów ostatnich lat kierunków ekonomicznych i finansowych.

Nadbałtyckie Centrum Kultury ogłasza konkurs na projekt graficzny instalacji artystycznej imitującej witraż do kościoła św. Jana w Gdańsku. Konkurs skierowany jest do studentów i absolwentów ostatnich czterech lat wyższych uczelni artystycznych i rozpoczyna się 10 marca 2008 r.

Prestiżowa pracownia architektoniczna APA Kuryłowicz & Associates ogłasza I Ogólnopolski Konkurs dla Młodych Architektów, w którym do wygrania jest 25 tysięcy złotych. W tegorocznej edycji zadaniem młodych adeptów sztuki architektury jest wizualizacja projektu przygotowanego przez pracownię APA Kuryłowicz & Associates.

Organizatorzy zachęcają studentów z całej Polski, by przygotowali strategię promocyjną wybranej jednostki samorządowej. Główna nagroda to staż w Regionalnym Biurze Województwa Dolnośląskiego w Brukseli.

W tym roku etap regionalny zostanie przeprowadzony aż w 11 ośrodkach akademickich – Białymstoku, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu.

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie zapraszają do udziału w III Edycji Ogólnopolskiego Konkursu VERBA VERITATIS.

Rusza konkurs CambridgePYTHON dla studentów i młodych naukowców na przedsięwzięcie wykorzystujące nowoczesne technologie.

Konkurs jest adresowany do studentów polskich uczelni. Zadaniem konkursowym jest napisanie eseju, referatu, opracowania dotyczącego problematyki języka prawnego i prawniczego.

Kancelaria Prawna Grynhoff Woźny Maliński oraz Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland organizują już drugą edycję "ITele©t" - ogólnopolskiego konkursu z zakresu prawa telekomunikacyjnego, prawa własności intelektualnej oraz prawa nowych technologii (IT).