Studia - artykuły

User Experience Design w Collegium Civitas

Zostań ekspertem od projektowania stron www i aplikacji! Zapisz się na studia w Collegium Civitas. Tylko teraz rabat 600 PLN!
W Collegium Civitas trwa rekrutacja na studia User Experience Design, dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego. Studenci pod okiem ekspertów zdobywają praktyczne umiejętności budowania globalnych strategii produktowych cross-media; projektowania aplikacji mobilnych oraz stron internetowych; wykorzystania mediów społecznościowych; a także zastosowania metod badawczych – ilościowych i jakościowych w projektowaniu.

Program specjalności jest realizowany we współpracy z Onet RASP – liderem polskiego rynku internetowego. Dla osób, które zapiszą się do 31 stycznia 2018 roku, Uczelnia przygotowała atrakcyjną zniżkę w opłatach.

„Pomysł na studia powstał w oparciu o analizy zapotrzebowania rynku pracy oraz trendów w zakresie nowych technologii. Zaletą oferty Collegium Civitas jest międzynarodowy charakter kształcenia – studenci korzystają z webinariów czy indywidulanych konsultacji zagranicznych wykładowców, a także konkurencyjne czesne, nawet do 30% tańsze w porównaniu ze studiami w standardowej ofercie” – mówi dr Małgorzata Baran, ekspert ds. zarządzania strategicznego w Collegium Civitas.

Studia są adresowane do osób, które chciałyby zawodowo zajmować się projektowaniem graficznym, posiadają wrażliwość estetyczną, pozwalającą ocenić estetykę przekazu, znają język angielski oraz takie narzędzia jak Adobe Photoshop, Illustrator, Premiere, After Effects. Doświadczeni eksperci z Collegium Civitas oraz współpracujący z Uczelnią praktycy z Onet RASP przekażą studentom wiedzę oraz praktyczne umiejętności z zakresu m. in.: korzystania z najnowszych trendów technologicznych; planowania projektów od strony biznesowej; projektowania aplikacji, stron internetowych i innych interfejsów użytkownika; projektowania systemów interaktywnej reklamy na ulicy oraz reklamy internetowej; zastosowania kontent marketingu.

Ukończenie studiów daje w przyszłości szerokie perspektywy zawodowe w szybko rozwijającym się sektorze marketingu interaktywnego, na rynku nowych mediów, w międzynarodowych korporacjach i agencjach reklamowych, a także zapewnia profesjonalne przygotowanie do uruchomienia i prowadzenia własnej działalności projektowej.

Dlaczego warto wybrać studia w ramach Międzynarodowych Programów Kształcenia?

  • Międzynarodowy charakter studiów: zajęcia w formie webinariów, konsultacji i wykładów otwartych prowadzą zagraniczni wykładowcy

  • Nabywanie doświadczenia zawodowego w trakcie nauki

  • Seminaria z pracodawcami

  • Nieodpłatne szkolenia i doradztwo zawodowe realizowane przez Centrum Karier CC

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Collegium Civitas to nowoczesna Uczelnia o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym. Wysoką jakość kształcenia na wszystkich kierunkach studiów potwierdzają pozytywne oceny Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Państwowej Komisji Akredytacyjnej oraz wysokie noty w rankingach „Perspektywy”, „Wprost”, „Uczelnia Liderów”. Zapisz się na studia w Collegium Civitas! Tylko u nas spotkasz wykładowców z pierwszych stron gazet, zbudujesz wyjątkową relację Mistrz-Uczeń, a wszystko to w międzynarodowej atmosferze i komfortowym warunkach, w centrum Warszawy (Pałac Kultury i Nauki)!

Rekrutacja trwa! Zapisz się na studia i skorzystaj z rabatu! Sprawdź szczegóły: https://www.civitas.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/user-experience-design-i-st-st-po-angielskuProjekt Innovation & Enterpreneurship – challenges and opportunities współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach: Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020; Osi priorytetowej III: Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Działania 3.3. Umiędzynarodowienie polskiego szkolnictwa wyższego

data ostatniej modyfikacji: 2018-01-16 11:52:19
Komentarze

Przegląd uczelni w Polsce
WSPA_Boks_220.gif

Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura wydział Wzornictwa, autor: Edyta Kaczyńska
miniatura
miniatura

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220.gif
 
Polityka Prywatności