Studia - artykuły

tag
Collegium Civitas zaprasza na studia w roku akademickim 2021/2022. Zapisując się do końca maja możesz skorzystać z promocji Early Birds czyli 20% zniżki w czesnym na I semestr nauki.
XXI w. stawia przed nami wiele wyzwań, także tych związanych z bezpieczeństwem w rzeczywistości realnej i cyfrowej. Poznaj najnowocześniejsze strategie i metody walki z terroryzmem oraz zagrożeniami hybrydowymi na studiach podyplomowych w Collegium Civitas.
Interesujesz się sztuką i kulturą państw basenu Morza Śródziemnego? Chcesz zdobyć dodatkowe kompetencje i wiedzę z zakresu historii filozofii, idei, kultury i sztuki? Trwa rekrutacja na unikatowe studia podyplomowe Dziedzictwo śródziemnomorskie. Kultura, filozofia, sztuka.
Bezpieczeństwo to w dzisiejszym świecie kluczowy element sprawnego zarządzania firmami i instytucjami. Świadomość zagrożeń rośnie, a wraz z nią zapotrzebowanie na wysokiej klasy specjalistów. Stanowiska pracy z sektora analizy danych, cyberbezpieczeństwa czy zarządzania bezpieczeństwem od lat wymieniane są też jako zawody przyszłości [1].
Rektor Collegium Civitas, zważywszy na obecną, wciąż bardzo poważną sytuację pandemiczną w Polsce i innych krajach, podjął decyzję o prowadzeniu w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 wszystkich zajęć dla studentów studiów I i II stopnia w formie online. Podobne stanowisko dotyczy słuchaczy studiów podyplomowych i Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Collegium Dziecięcego, ale regulacje w tym zakresie będą podejmowane oddzielnymi przepisami uczelnianymi. Utrzymany zostanie także system pracy online pracowników administracyjnych z zapewnieniem sprawnego i efektywnego działania całej Uczelni, jak również jej poszczególnych obszarów i działów.
Od 26 marca zajęcia w Collegium Civitas były realizowane wyłącznie metodą e-learningową. Uczelnia jest również w pełni gotowa do prowadzenia zajęć w formule stacjonarnej, online, jak i hybrydowej w nowym roku akademickim. Jako jedna z pierwszych uczelni w Polsce już teraz komunikuje, że w trosce o zdrowie studentów i pracowników skłania się do realizacji zajęć w formule online także w pierwszym semestrze nadchodzącego roku. O tym, jak wyglądał proces wdrażania i prowadzenia nauki zdalnej, mówią studenci, wykładowcy i władze Collegium Civitas.
Collegium Civitas przygotowało promocję dla kandydatów. Złóż komplet dokumentów w dniach 11-25 sierpnia i zyskaj 20% zniżki w czesnym za I semestr studiów.
Collegium Civitas to pierwsza polska uczelnia, która podpisała porozumienie z Instytutem ONZ do spraw Badań i Szkoleń (UNITAR). Porozumienie określa zakres przyszłej współpracy, obejmującej m.in. szkolenia i programy studiów w dziedzinach, takich jak zrównoważony rozwój, bezpieczeństwo międzynarodowe i praworządność.
Collegium Civitas przygotowało promocję dla kandydatów na studia I i II stopnia. Złóż dokumenty do 30 czerwca i nie płać wpisowego oraz zyskaj 10% zniżki w czesnym za I semestr nauki.
15 kwietnia rozpoczęła się rekrutacja na rok akademicki 2020/2021 w Collegium Civitas. Uczelnia oferuje kandydatom unikatowe i nowoczesne specjalności, takie jak cyberbezpieczeństwo, digital marketing, bezpieczeństwo klimatyczne czy analityka danych, big data i kodowanie.
W roku akademickim 2019/2020 warszawskie Collegium Civitas wprowadziło do swojej oferty nowe studia podyplomowe – „Projekty w kulturze. Idea, innowacje, biznes” – skierowane do osób zainteresowanych komercjalizacją działalności artystyczno-kulturalnej i zarządzaniem projektami w tej branży.
O łączeniu biznesu z kulturą i działalnością pozarządową, a także o tym, jak zmieniają się odbiorcy projektów kulturalnych i jak najskuteczniej do nich dotrzeć, z Beatą Dubiel-Stawską, konsultantką, facylitatorką i trenerką od ponad 20 lat działającą w branży kulturalnej, rozmawia Marlena Wieczorek, prezeska Fundacji MEAKULTURA, kierownik studiów podyplomowych „Projekty w kulturze. Idea, innowacje, biznes” w Collegium Civitas.
Funkcjonowanie w XXI wieku nakłada na nas swego rodzaju obowiązki, niezależnie od tego czy chcemy być twórcami i promotorami, czy też wolimy pozostać w gronie odbiorców. Jednym z obowiązków jest obecność w sieci, bez której nawet najmniejsza forma działalności może sprawiać dość duże trudności. Używając słów takich jak „twórcy”, „promotorzy”, „odbiorcy” kierujemy się w stronę marketingu, czyli przestrzeni, która niemal bez przerwy ewoluuje i co chwilę odkrywa przed nami nowe rozwiązania.
Trwa promocja First Minute w Collegium Civitas. Zapisz się do 10 lipca a nie zapłacisz opłaty kwalifikacyjnej oraz zyskasz 15% zniżki w czesnym za I semestr studiów.
Collegium Civitas zaprasza na studia w roku akademickim 2019/2020. Rekrutacja już trwa, zapisując się do 31 maja nie zapłacisz opłaty kwalifikacyjnej i zyskasz 10% zniżki w czesnym za I semestr nauki.
Collegium Civitas zaprasza na studia w roku akademickim 2019/2020.
Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom polskich przedsiębiorców i pasjonatów, Collegium Civitas wraz z Fundacją im. Profesora Andrzeja Dembicza stworzyło nowatorski program studiów podyplomowych Ameryka Łacińska: biznes i kultura.
Zostań ekspertem od projektowania stron www i aplikacji! Zapisz się na studia w Collegium Civitas. Tylko teraz rabat 600 PLN!
W Collegium Civitas trwa rekrutacja na studia User Experience Design, dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego. Studenci pod okiem ekspertów zdobywają praktyczne umiejętności budowania globalnych strategii produktowych cross-media; projektowania aplikacji mobilnych oraz stron internetowych; wykorzystania mediów społecznościowych; a także zastosowania metod badawczych – ilościowych i jakościowych w projektowaniu.
Studia podyplomowe Marketing sportów ekstremalnych adresowane są do miłośników sportów oraz ekspertów z zakresu marketingu, którzy chcieliby poszerzyć swoje umiejętności, doświadczenie i wiedzę o segment zjawisk ekstremalnych. Partnerem strategicznym studiów podyplomowych Marketing sportów ekstremalnych jest Runmageddon.
POSZERZ SWOJE HORYZONTY! PULS WARSZAWY BIJE W PAŁACU KULTURY I NAUKI. A JEGO SERCEM JEST COLLEGIUM CIVITAS - CZYLI COŚ ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ STUDIA: EDUKACJA NA ŚWIATOWYM POZIOMIE.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności