Studia - artykuły

tag
Funkcjonowanie w XXI wieku nakłada na nas swego rodzaju obowiązki, niezależnie od tego czy chcemy być twórcami i promotorami, czy też wolimy pozostać w gronie odbiorców. Jednym z obowiązków jest obecność w sieci, bez której nawet najmniejsza forma działalności może sprawiać dość duże trudności. Używając słów takich jak „twórcy”, „promotorzy”, „odbiorcy” kierujemy się w stronę marketingu, czyli przestrzeni, która niemal bez przerwy ewoluuje i co chwilę odkrywa przed nami nowe rozwiązania.
Trwa promocja First Minute w Collegium Civitas. Zapisz się do 10 lipca a nie zapłacisz opłaty kwalifikacyjnej oraz zyskasz 15% zniżki w czesnym za I semestr studiów.
Collegium Civitas zaprasza na studia w roku akademickim 2019/2020. Rekrutacja już trwa, zapisując się do 31 maja nie zapłacisz opłaty kwalifikacyjnej i zyskasz 10% zniżki w czesnym za I semestr nauki.
Collegium Civitas zaprasza na studia w roku akademickim 2019/2020.
Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom polskich przedsiębiorców i pasjonatów, Collegium Civitas wraz z Fundacją im. Profesora Andrzeja Dembicza stworzyło nowatorski program studiów podyplomowych Ameryka Łacińska: biznes i kultura.
Zostań ekspertem od projektowania stron www i aplikacji! Zapisz się na studia w Collegium Civitas. Tylko teraz rabat 600 PLN!
W Collegium Civitas trwa rekrutacja na studia User Experience Design, dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego. Studenci pod okiem ekspertów zdobywają praktyczne umiejętności budowania globalnych strategii produktowych cross-media; projektowania aplikacji mobilnych oraz stron internetowych; wykorzystania mediów społecznościowych; a także zastosowania metod badawczych – ilościowych i jakościowych w projektowaniu.
Studia podyplomowe Marketing sportów ekstremalnych adresowane są do miłośników sportów oraz ekspertów z zakresu marketingu, którzy chcieliby poszerzyć swoje umiejętności, doświadczenie i wiedzę o segment zjawisk ekstremalnych. Partnerem strategicznym studiów podyplomowych Marketing sportów ekstremalnych jest Runmageddon.
POSZERZ SWOJE HORYZONTY! PULS WARSZAWY BIJE W PAŁACU KULTURY I NAUKI. A JEGO SERCEM JEST COLLEGIUM CIVITAS - CZYLI COŚ ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ STUDIA: EDUKACJA NA ŚWIATOWYM POZIOMIE.
Collegium Civitas, jako jedna z nielicznych uczelni na świecie prowadzi stały monitoring satysfakcji studentów. To działanie jest ściśle związane z misją uczelni, która oferuje edukację na najwyższym poziomie. Stałe badanie oczekiwań studentów jest niezbędnym elementem realizacji misji Collegium Civitas.
Collegium Civitas już po raz siódmy zajęło pierwsze miejsce w rankingu szkół wyższych tygodnika „Wprost”.
Studia Podyplomowe w Zakresie Analizy Bezpieczeństwa i Zagrożeń Terrorystycznych - tak nazywa się nowy kierunek studiów, które od nowego roku akademickiego ruszą w Collegium Civitas w Warszawie. Uczelnia przygotowała je we współpracy z Centrum Badań nad Terroryzmem.
Collegium Civitas ogłasza konkurs, w którym można wygrać Studium Podyplomowe „Zarządzanie Organizacjami Pozarządowymi”
Następne
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Przegląd uczelni
WSB_przeglad_uczelni.jpg
uniwersytet_morski_boks_przeglad_uczelni.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
 
Polityka Prywatności