Program studiów magisterskich EIT Digital Master School

W ramach studiów student otrzymuje możliwość studiowania w dwóch różnych krajach (entry oraz exit university) kończąc z podwójnym dyplomowaniem oraz certyfikatem EIT. Ofertą programu są niszowe kierunki okołoinformatyczne tj. cyberbezpieczeństwo, data science, fintech, systemy autonomiczne i inne. Program wspierany jest edukacją w zakresie innowacyjności w IT mający na celu wykształcenie nowych europejskich przedsiębiorców w wyżek wymienionych dziedzinach. Aplikacje na studia potrwają do 17 kwietnia 2020.

Studenci z Polski są w stanie otrzymywać:
  • Nawet do €800 miesięcznie przez 24 miesiące;
  • Opłacona (samolot, zakwaterowanie, wyżywienie) 10-14 dniowa szkoła letnia w jednym z europejskich miast (Skandynawia, kraje Europy Zachodniej i Południowej lub Węgry);
  • Naukę w języku angielskim;
  • Podwójne dyplomowanie dwóch renomowanych uczelni europejskich;
  • Dostęp do dedykowanego portalu nt. ofert pracy dla absolwentów programu oraz systemu e-learning;
  • Możliwość korzystania z biur EIT na terenie całej Europy;
  • Opłacone (samolot, zakwaterowanie, wyżywienie) wydarzenia rozpoczynające (kick-off) oraz kończące program (graduation ceremony);
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz dentystyczne na czas trwania studiów;
  • Multikulturowe środowisko wraz ze świetną siecią nowych, wartościowych znajomości;

Jedną z możliwości poznania projektu studiów magisterskich jest udział w szkole letniej, jest to świetna okazja aby poznać obecnych studentów programu i dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu, informację o tym można znaleźć pod linkiem https://summerschool.eitdigital.eu. Jest to doskonała okazja dla studentów, którzy są jeszcze w początkowej/średniej fazie studiowania i powoli myślą czy zdecydować się na studia II stopnia.

Program jest adresowany głównie dla osób które kończą studia I stopnia, lecz osoby posiadające już tytuł magistra również są mile widziane. Wiele osób, które zdecydowały na program były zatrudnione najczęściej po ukończeniu studiów I stopnia i po przerwie zdecydowały się na uzupełnienie edukacji wyższej korzystając właśnie z tej bardzo unikalnej oferty. Stąd osoby pracujące myślące o tytule magistra, spróbowaniu studiowania za granicą bez ponoszenia wygórowanych kosztów są bardzo wartościowe dla naszej rekrutacji.


data ostatniej modyfikacji: 2020-02-20 10:29:07
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Przegląd uczelni
UNS_220.jpg
boks.jpg
boks_przeglad_uczelni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Gala absolwenta 2016 - 03
miniatura
miniatura Wydział Farmaceutyczny WUM

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg
 
Polityka Prywatności