Studia dla aktywnych

Dzielisz czas między obowiązki rodzinne i zawodowe, pracujesz w rozjazdach i masz niewiele czasu na rozwijanie umiejętności oraz poszerzanie wiedzy? Zapisz się na studia on-line w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni - zostały stworzone dla osób aktywnych.

Studia on-line to możliwość podnoszenia kompetencji w elastyczny i nowoczesny sposób, w wybranym przez siebie czasie i miejscu. Oferta WSAiB Gdynia obejmuje studia licencjackie i magisterskie w trybie zdalnym na 6 kierunkach: Administracja, Finanse i Rachunkowość, Global Logistics, Logistyka, Management oraz Zarządzanie.

Wiedzę przekazywać będą wykładowcy Uczelni Kwiatkowskiego z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Podczas studiów on-line wykorzystywane będą: nowoczesne programy do komunikacji zdalnej, multimedialne narzędzia oraz platforma e-lerningowa. E-studenci korzystać będą mogli również z cyfrowych zasobów uczelnianej biblioteki oraz e-dziekanatu.

Nauka zakończy się uzyskaniem dyplomu studiów niestacjonarnych, pierwszego lub drugiego stopnia, potwierdzonym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Informacji szczegółowych udziela Dział Rekrutacji:

Pon.-pt. w godz. 8-18, sob. w godz. 9-16.

Tel.: 58 660 74 10; 58 660 74 32; 50 50 50 188; 50 50 50 190

E-mail: rekrutacja@wsaib.pl

Formularz zgłoszeniowy na www.wsaib.pl/rekrutacja

Więcej informacji - www.wsaib.pl/kandydaci/studia-on-line


data ostatniej modyfikacji: 2020-06-05 13:42:10
Komentarze
 
Polityka Prywatności