Studia - artykuły

tag
Trwają zapisy na studia cywilne prowadzone przez Akademię Sztuki Wojennej.
Akademia Sztuki Wojennej prowadzi rekrutację na studia MBA Defense & Security. Program powstał przy partnerskiej współpracy z zagranicznymi jednostkami badawczymi wiodącymi prym w wojskowym szkolnictwie wyższym.
Studia prowadzone są w języku angielskim. Są to studia dwusemestralne trwające od października 2019 do czerwca 2020. Na kandydatów czeka 15 miejsc.
Deregulacja zawodu AGENTA CELNEGO pozwala na uzyskanie licencji do wykonywania zawodu po uzyskaniu dyplomu studiów podyplomowych w specjalności obsługa celna. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, Studia przeznaczone są dla pracowników podmiotów gospodarczych pragnących uzyskać nowe kompetencje zawodowe lub podwyższyć kompetencje już posiadane w zakresie problematyki handlu zagranicznego, obsługi celnej obrotu towarowego z zagranicą, transportu i spedycji międzynarodowej.
„Lotnictwo” oraz „Zarządzanie przedsiębiorstwem z branży zbrojeniowej” to dwa kierunki realizowane przez Wydział Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej, które zostały docenione w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością”.
Kanał RSS dla tej listy

Przegląd uczelni w Polsce
uniwersytet_morski_boks_przeglad_uczelni.gif
220x300_70.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach - 1
miniatura
miniatura

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
 
Polityka Prywatności