Studia - artykuły

tag
Uprzejmie informujemy, że rekrutacja na semestr letni roku akademickiego 2020/2021 została rozpoczęta! Wyższa Szkoła Zdrowia zaprasza do rejestracji na studia niestacjonarne.
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku zaprasza na studia jednolite magisterskie na kierunku Fizjoterapia. Uczelnia prowadzi kształcenie na tym kierunku w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.
Czas ciąży to jeden z najbardziej wyczekiwanych okresów w życiu kobiet. Zwiastuje zmiany, nie tylko na polu rodzinnym, ale także fizjologicznym. Pomimo, iż według opinii wielu Pań, ciąża i czas wychowywania dziecka to najpiękniejszy moment dla kobiety, wiąże się on również z wieloma skutkami ubocznymi dla skóry. O tym jak powinny wyglądać zabiegi pielęgnacyjne dla kobiet w ciąży oraz czego należy unikać opowie mgr Anna Kamm - kosmetolog, pedagog oraz wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku.
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku zaprasza na studia I stopnia oraz jednolite magisterskie w języku angielskim.
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku prowadzi rekrutację na studia I i II stopnia, jednolite magisterskie oraz podyplomowe.
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku zaprasza na studia podyplomowe. Uczelnia uruchomiła 2 nowe kierunki, są to: Dietetyka w sporcie oraz Opieka geriatryczna.
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku to jedyna uczelnia w Trójmieście, która oferuje studia I i II stopnia na kierunku kosmetologia. Zawód kosmetologa należy do grupy prestiżowych profesji, przed którym rysuje się interesująca przyszłość.
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności