Termin zakończenia rekrutacji: 28 lutego 2015 (sobota)

Trwa zimowa rekrutacja w AFIBV

W Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie jeszcze do końca lutego można złożyć dokumenty na kierunki I, II stopnia, inżynierskie oraz mobilne. Kandydaci mogą wybrać m.in. studia biznesowe, filologiczne lub artystyczne. Rekrutacja trwa również na studia podyplomowe.

Studia I i II stopnia

Jaki kierunek wybrać w Akademii Finansów i Biznesu Vistula? Osoby ze smykałką do języków mogą rozwinąć swój talent na sinologii, anglistyce, iberystyce lub turkologii. Pasjonaci liczb odnajdą się na ekonomii, finansach i rachunkowości czy zarządzaniu. Dla humanistów - dziennikarstwo i komunikacja społeczna, stosunki międzynarodowe, turystyka i rekreacja. Artyści mogą spróbować swoich sił na grafice lub malarstwie. Na przyszłych inżynierów czekają takie kierunki jak: informatyka, budownictwo oraz architektura i urbanistyka.

Tegoroczną nowością są tzw. studia mobilne dla osób, które wolą uczyć się indywidualnie. Studenci zrealizują 60% nauki przez internet, a 40% na uczelni. W ten sposób można studiować zarządzanie, finanse i rachunkowość lub ekonomię.

Rekrutacja w lutym to dobry moment, aby wybrać uczelnię. Mogą z niej skorzystać osoby, które nie zdecydowały się na studia przed rozpoczęciem roku akademickiego lub te, które nie są zadowolone z już dokonanego wyboru. W takich sytuacjach nie warto czekać do października. Studenci, którzy zaczną zajęcia w marcu, będą realizowali studia od I semestru - mówi Katarzyna Broniszewska z biura rekrutacji Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Rekrutacja w AFiBV trwa do końca lutego, biuro rekrutacji jest czynne od poniedziałku do soboty. Dodatkowe informacje można uzyskać na www.vistula.edu.pl.


Studia podyplomowe

Dobry menedżer stawia na współpracę i relację partnerską z pracownikami. Wymaga, ale też wspiera ich. Ten styl zarządzania skutkuje wzrostem zaangażowania pracownika w wykonywane zadania i przyczynia się do lepszych efektów finansowych. Słuchacze studiów podyplomowych Coaching managerski dowiedzą się, jak stosować coachingowe zasady zarządzania w praktyce. Zdobędą też certyfikaty Approved Coach Specific Trainig Hours (ACTSH) oraz Continuing Coaching Education (CCE) w International Coach Federation.

Menedżerowie mogą również wybrać studia Menedżer procesów biznesowych. Słuchacze zdobędą praktyczne umiejętności z zakresu wdrożenia zarządzania procesowego, analizy potrzeb klienta czy zarządzania zasobami ludzkimi oraz wiedzą w organizacji procesowej.

Studia Menedżer transportu drogowego w Akademii Finansów i Biznesu Vistula zostały objęte patronatem Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Ten kierunek to dawka wiedzy zakresu prawa, przepisów socjalnych, finansowych aspektów zarządzania przedsiębiorstwem i bezpieczeństwem drogowym, unijnych warunków dostępu do zawodu przewoźnika drogowego.

Brokerzy i multiagenci związani z pośrednictwem w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych odnajdą się na kierunku Ubezpieczenia zdrowotne. Studia pomogą im zrozumieć specyfikę dobrowolnych ubezpieczeń zdrowia, w tym czynników sprawiających, że należy na nie patrzeć nieco inaczej, niż na inne ubezpieczenia gospodarcze. W trakcie nauki studenci zdobędą wiedzę niezbędną m.in. do analizy dostępnych na rynku produktów, w szczególności pod kątem ich użyteczności dla ubezpieczającego i ubezpieczonego.

Studia podyplomowe Doradztwo zawodowe i zarządzanie talentami to propozycja dla tych, którzy chcieliby pomagać innym w osiągnięciu sukcesu zawodowego. Słuchacze dowiedzą się, jak pomóc klientowi: od przeprowadzenia diagnozy, przez plan działania po rozmowę kwalifikacyjną. Zdobędą uprawnienia doradcy zawodowego. Dodatkowo istnieje możliwość zdobycia uprawnień doradcy edukacyjnego zgodnych z wymogami MENiS.

Rekrutacja trwa do końca lutego. Dodatkowe informacje można uzyskać na www.vistula.edu.pl w zakładce Rekrutacja/Studia podyplomowe.


Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest renomowaną warszawską uczelnią. W 2014 r. została uznana za najbardziej umiędzynarodowioną uczelnię w Polsce, a także uplasowała się na 5. miejscu w rankingu uczelni niepublicznych Perspektyw i Dziennika Gazety Prawnej. Uzyskała również wyróżnienie w kategorii "Najwyższa Jakość Studiów" w ramach Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych "Uczelnia Liderów".

AFiBV tworzą wybitni eksperci, mający realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne, m.in. dr Marek Kulczycki - b. prezes Deutsche Bank, prof. Andrzej Olechowski - b. minister finansów oraz b. minister spraw zagranicznych czy prof. Longin Pastusiak - b. marszałek Senatu, b. wiceprezydent Zgromadzenia Parlamentarnego NATO.

Uczelnia ściśle współpracuje z firmami i wspiera biznesową przedsiębiorczość studentów, czym wyróżnia się na polskim rynku edukacyjnym. Oferuje studia I i II stopnia, studia inżynierskie, podyplomowe oraz seminaria doktorskie. Od roku akademickiego 2014/2015 w AFiBV można zdobyć dyplom University of London. AFiBV istnieje od 1992 r.


opublikowano: 2015-02-05
Polityka Prywatności