Termin zakończenia rekrutacji: 2021-09-30

TRWA REKRUTACJA NA STUDIA PODYPLOMOWE W WSE

Do 30. września br. trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Jak co roku Uczelnia przygotowała bogatą ofertę atrakcyjnych kierunków.

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera czujnie śledzi rynek pracy i wnikliwie analizuje opinie pracodawców. Efektem tego są właśnie kierunki odpowiadające na realia rynku pracy, stosowne do zapotrzebowania na konkretnych specjalistów, wzbogacone o unikalne treści potrzebne słuchaczom. Studia podyplomowe WSE kładą nacisk przede wszystkim na praktykę. Tworzone są przez praktyków, adresowane dla praktyków i w sposób praktyczny realizowane.

W tegorocznej ofercie znalazły się kierunki zarówno cieszące się od lat powodzeniem takie jak: Studia menedżerskie, Zarządzanie projektami, Human Resources – zarządzanie zasobami ludzkimi, Behawiorystyka zwierząt towarzyszących, jak również nowe propozycje: Lean &automation continuous improvement czy debiutująca w ofercie - Pomoc psychologiczna i interwencja kryzysowa.

Pełną ofertę kierunków wraz z opisem i szczegółami dotyczącymi rekrutacji można znaleźć na stronie: https://podyplomowe.wse.krakow.pl/


data ostatniej modyfikacji: 2021-07-07 14:06:23
 
Polityka Prywatności