Termin zakończenia rekrutacji: 2021-10-15

Nadal trwa rekrutacja dodatkowa w ASzWoj

Akademia Sztuki Wojennej przedłużyła do 15 października nabór uzupełniający na studia cywilne I i II stopnia.

Rejestracja na studia cywilne I stopnia i II stopnia potrwa do 15 października! Przypominamy, że prowadzona rekrutacja dotyczy zarówno studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych.

Podstawą do wzięcia udziału w rekrutacji dodatkowej jest rejestracja online:
https://rekrutacja.akademia.mil.pl 

Naszą ofertę oraz informacje od Ambasadorów kierunków znajdziesz w zakładce KANDYDAT:
https://www.wojsko-polskie.pl/aszwoj/kandydat/ 

Kandydat, który został zakwalifikowany do przyjęcia na studia, jest zobowiązany do złożenia dokumentów w wymaganym terminie zgodnym z harmonogramem rekrutacji

Dlaczego warto zostać studentem ASzWoj?
1. Jednym z nich są innowacyjne programy studiów, dostosowane do potrzeb współczesnego i przyszłego rynku pracy. Aby ułatwić Kandydatom wybór kierunku studiów, przy opisie każdego z nich wymienione zostały perspektywy zawodowe – sprawdź sam, w jaką stronę może rozwijać się Twoja kariera i w jakich miejscach pracy możesz się już za kilka lat realizować!

2. Stawiamy na praktykę! Studia w ASzWoj nie wiążą się z siedzeniem z nosem w książkach. Posiadamy 23 nowoczesne laboratoria i sale IT, a zajęcia prowadzą doświadczeni praktycy - wojskowi i cywilni.

3. Bardzo korzystne oferty stypendialne! W Akademii mamy rozbudowaną pomoc socjalną oraz wysokie stypendia naukowe dla naszych studentów.

4. Co jeszcze czeka na „najlepszych z najlepszych”? Dla najlepszych studentów, Akademia oferuje bezpłatne, certyfikowane kursy i szkolenia, m.in. z obszarów: bezpieczeństwa teleinformatycznego, zamówień publicznych, kontroli zarządczej czy komunikacji społecznej. Nasi studenci mogą także uzyskać wojskowy certyfikat znajomości języka angielskiego wg natowskiego standardu STANAG 6001.

5. Studia to tylko nauka? Nie ma mowy! Zobaczcie, jak działają nasze koła naukowe, w których oprócz wartościowych dyskusji i projektów, możecie uczestniczyć także w wielu wyjazdach studyjnych. Jeśli jesteście ciekawi świata, na pewno spodoba Wam się propozycja zagranicznych studiów i praktyk Erasmus+! Corocznie organizujemy również nasze słynne juwenalia pod nazwą Majowe Wibracje.

6. Niewątpliwy atut uczelni? To z pewnością prężnie działający Akademicki Związek Sportowy, a w nim liczne sekcje, np.: szermierki, piłki nożnej, piłki siatkowej, piłki ręcznej, koszykówki, pływania, karate czy judo.

7. Najpiękniejszy kampus w Warszawie! Wszystkie wydziały mieszczą się w otoczonym zielenią Rembertowie, a do kampusu należą obiekty sportowe takie jak: boiska, dwie siłownie, sauna, basen, z których możecie korzystać jako studenci i to całkowicie bezpłatnie! Potrzebujesz odpoczynku na leżaku? Chciałbyś się pouczyć na łonie natury? Nie ma problemu - zapraszamy na niedawno otwarte błonia akademickie!

data ostatniej modyfikacji: 2021-09-16 17:03:24

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
 
Polityka Prywatności